Лидл 147 - Януарска оптимистична :)

  • 156 233
  • 3 112
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 703
Аз вече съм спокойна за килогамите си. Не одобрих пиците с гръцките питки, дебели са ми. Който харесва дебели пици, ще му харесат, ама който като мен харесва тънки - няма. Не ми бях жилави иначе. От лакомия 2 направих. Те не били никак малки, само в очите ми изглеждаха такива.
Ще си чакам италианските.

# 1 411
  • Мнения: 2 495
Привет,да се отчета и аз с един скромен,съботен пазар.😁 Гръцки питки,бисквитки с корабче,крема сирене,доматен сос с босилек,скир с ягода,малко луканков колбас,ръжения хляб на промоция,кис.мляко ХХЛ 3.6%,талиатиели.Реших днес че ще правя лазаня,но нямах кори,нямаше и на регала.Явно съм изтървала,но май няма да ги има.Та,вместо лазаня ще е талиатиели болонезе.Зрънчо на малката,суха мая пакетчета,гъби на промоция,масло,кухн.хартия,бял и млечен шоколад.Доволна съм,пазара ми нямаше и 30 лв😊
Краставици мин седмица взимах фолирани,не бяха нещо особено.Обаче тая седм.като ходих в Кауфланд купих 3 бр.и бяха завидно хубави....е,не е това,което съм яла като им е сезона,но биваха..
Търсих да взема лед фенерче за синковеца от намаленията,но изобщо не ги видях..🙄
А от гръцките питки имаше само 2 пакета във фризера!🤣

# 1 412
  • София
  • Мнения: 1 235
Имам въпрос за бадемите. Вчера взех 2 броя с купони, днес мога ли да взема 6 броя или трябва да са 4?

# 1 413
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
За пил.хапки...взимала съм с корнфлейкс. Хубави са, по-малките също стават. Само охладени, за тях говоря.

# 1 414
  • Мнения: 10 188
Имам въпрос за бадемите. Вчера взех 2 броя с купони, днес мога ли да взема 6 броя или трябва да са 4?
Не, купонът е еднократен, трябвало е вчера да си вземете 6 (3х2). Ако ползвате друга карта с нов купон- можете, разбира се 6 пакетчета.
Добре, че биомаслото не беше с купони, а с оферта- добре се запасих от него. Вчера 10 лв направо спестих с приложението (имах и други офертни покупки), не мога да не съм доволна.

Последна редакция: сб, 16 яну 2021, 15:18 от fenyx

# 1 415
  • Мнения: 703
Имам въпрос за бадемите. Вчера взех 2 броя с купони, днес мога ли да взема 6 броя или трябва да са 4?
Купонът се ползва еднократно, вече сте го използвала. Не може да го използвате отново. Не би трябвало и да го виждате. Така беше преди. Рядко използвам приложението.
Ако Вие или някой друг иска, мога да изпратя снимка на QR  кода си?! Не съм използвала приложението тази седмица, няма и да го ползвам.

# 1 416
  • Мнения: 36 523
Моят купон изчезна, след като взех бадеми.

# 1 417
  • Мнения: 1 166
Някой пробва ли вече новите препарати за пране на Формил да каже как са?
Нови препарати за пране ли има?
Може ли повече информация или снимка, моля Simple Smile
Ако днес или утре ходя, ще снимам Simple Smile Течни са, най-вероятно не струват, но един в златна опаковка ми хареса на мириз - много свеж, и се чудех, дали да не го взема за леко замърсени дрехи.

# 1 418
  • Мнения: 27 584
Скрит текст:

Имам въпрос за бадемите. Вчера взех 2 броя с купони, днес мога ли да взема 6 броя или трябва да са 4?
Не, купонът е еднократен, трябвало е вчера да си вземете 6 (3х2). Ако ползвате друга карта с нов купон- можете, разбира се 6 пакетчета.

Добре, че биомаслото не беше с купони, а с оферта- добре се запазих от него.
Феникс, ах, този редактор Stuck Out Tongue Winking Eye Беше ли добре заредено с био масло или няма голям интерес към него?

# 1 419
  • Благоевград
  • Мнения: 2 865
Дали някой е виждал някъде останали фитнес гривни? И дали случайно са с намалена цена, че 44 лв. хич не ми се дава за такова чудо.

# 1 420
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
И аз днес ще от скоча за бадеми, банани и още някакви неща гледах интересни.
Рядко ползвам приложението, но тази седмица има какво да си взема.

# 1 421
  • Мнения: 36 523
Аз пък си активирах купона за бананите и вместо тези с купона, съм взела от другите. Все едно, вече са изядени. Обаче сигурно не само аз съм сгрешила, защото имаше тълпа при тях и много хора взимаха.

# 1 422
  • Мнения: 12 668

Феникс, ах, този редактор Stuck Out Tongue Winking Eye Беше ли добре заредено с био масло или няма голям интерес към него?

Откакто се пише в темата за него, само такова се купува.

# 1 423
  • Мнения: 47 996
При нас нямаше бадеми...нормално, беше лудница, но ме е яд.

# 1 424
  • Мнения: 5 998
А Лидл защо позволяват такова голямо струпване на хора вътре в магазина? Вчера при нас беше препълнено вътре и никой не регулираше колко хора да влизат, всеки влизаше. Какво се случва с мерките?

Общи условия

Активация на акаунт