Лидл 147 - Януарска оптимистична :)

  • 156 246
  • 3 112
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 238
Исках едно, мъжя ми друго купил..кажете на какво се слага лимонена трева...
справка с чичкото - https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0% … D0%B5%D0%B2%D0%B0

# 2 071
  • София
  • Мнения: 4 052
iknik, благодаря! Simple Smile Значи все пак ще проверя в някой друг филиал, дано намеря.

# 2 072
  • Мнения: 2 114
Ножичката исках да опитам, но при нас въобще я нямаше.

# 2 073
  • Мнения: 474
Накрайниците за четките, ако не се лъжа последно ги пускаха миналия Април. Аз съм питме относно детската ел четка от понеделник. Имате ли наблюдения дали е хубава, че така като чета за другата не е много ок?

# 2 074
  • Мнения: 10 191
Нарязаният на тънки ленти морков, престоял в маринатата на кимчи добре се беше овкусил от нея. Като няма при нас повече кимчи, аз пък си направих по бърз метод морковено. С бяла ряпа сигурно също би било добре, но нямам такава сега.
Кралските печурки, които бях взела по-рано ги готвих днес, съвсем си бяха добре като качество.

# 2 075
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 238
Ножичката исках да опитам, но при нас въобще я нямаше.

абе вкусна е. малко по-особен вкус, но става за мезе rotfImbo   

# 2 076
  • Мнения: 7 710
Опитах тайландската бира, хареса ми. Лекичка, не е горчива.

# 2 077
  • Мнения: 35 124
За дървеното влакче да кажа, че това го има в Кауфланд
Скрит текст:

# 2 078
  • Мнения: 4 750
Взех си  от секси плюшените екипчета за в къщи,според вас уголемени ли са?

# 2 079
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 710
След вибратора, сега секси плюшени екип чета... Съмнителна нимфоманка си явно Simple Smile))
Каква е тази майонеза каниа, моля ви за снимка. Ако купя на ММ майонеза много ще ме обича! От както сме заедно, го научих да не яде такива неща, а щом я хвалите 4 страници, може и да се прежаля да му взема.

# 2 080
  • Мнения: 2 147
След вибратора, сега секси плюшени екип чета... Съмнителна нимфоманка си явно Simple Smile))
Каква е тази майонеза каниа, моля ви за снимка. Ако купя на ММ майонеза много ще ме обича! От както сме заедно, го научих да не яде такива неща, а щом я хвалите 4 страници, може и да се прежаля да му взема.
Не забравяй да му я поднесеш, пременена в секси плюшено екипче. Grinning

Ноу фрейм, трябва да те вземат на щат да завеждаш розова секция стоки в Лидл. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 081
  • Мнения: 47 996
Леле, Розова секция ...направо нова линия, която ще е успешна, за разлика от Родна стряха Joy

# 2 082
  • Мнения: 2 147
Леле, Розова секция ...направо нова линия, която ще е успешна, за разлика от Родна стряха Joy
Дори инициалите са същите! Маркетинговата стратегия е готова. 😃

Аз да попитам сериозно за Джегингса. Този ли се смъкваше? Или е добър?

# 2 083
  • Мнения: 7 289
skk007, ето майонезата в буркан как изглежда, но цената не знам сега каква е.
Скрит текст:

# 2 084
  • Мнения: 22 867
Нарязаният на тънки ленти морков, престоял в маринатата на кимчи добре се беше овкусил от нея.
Скрит текст:
Като няма при нас повече кимчи, аз пък си направих по бърз метод морковено. С бяла ряпа сигурно също би било добре, но нямам такава сега.
Кралските печурки, които бях взела по-рано ги готвих днес, съвсем си бяха добре като качество.

Аз пък, като едната лакомия - зян да ходи, си я изсърбах с лъжичка маринатата. Как не те прочетох по-навреме! Joy
За игли гледах в шивашките работи, ама от ония, дето отгоре са разцепени, не видях такива. И никви секси плюшени не видях.....

Общи условия

Активация на акаунт