Да направим нещо малко за красивата природа на България

  • 13 973
  • 356
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 459
  Добре, нека говорим за туризъм.
Защо аз, дето съм наполовина от Варна - наполовина от Созопол ще смятам за почивка времето, прекарано на места като Иракли ( и не само аз)????
 Защото няма туризъм без Природа 
 Какъв е смисъла да си вдигна четирите букви и семейството от центъра на Варна и да се завлека до Созопол, Обзор, или други подобни местенца с "развит туризъм", дето навалицата е по-голяма от подлеза на ЦУМ??
Нима ще си почина повече в хотел, слушайки какво правят  всичките му обитатели? или като се настъпвам с хилядите други заблудени по единствената главна улица, дърпана за ръкавите пред всяка къща/кръчма?   Да не говорим за плажната ивица, дето едвам побира местното население, какво остава за гостите...  Това е местния туризъм, познавам го добре.  Мерси!

А за Гърция - така е по островите - гъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъч и скъпотия...  но гъсто са застроени евтините им курорти. 

Аз прекратявам спора. Така или иначе няма да се разберем. На теб ти харесва едно, на мен друго. И все пак имота е мой и смятам сама да взема избор за неговото ползване, а тръгнахме от палатките и отидохме в друга посока.

# 331
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
babba   Peace  споделям мнетието ти 


Поздрави  Simple Smile

# 332
  • Мнения: 459
babba   Peace  споделям мнетието ти 


Поздрави  Simple Smile

За кое по точно? За това, че не трябва да се изземва частната собственост безвъзмездно в полза на държавата или, че екотуризма е нещо много хубаво, според бабба?

# 333
  • Мнения: 459
Оф, сори, тоя път наистина е за последно.

Та те обвиниха майките, че са екопрестъпници, пък какво остава за мен.

Хайде със здраве!

# 334
Оф, сори, тоя път наистина е за последно.

Та те обвиниха майките, че са екопрестъпници, пък какво остава за мен.

Хайде със здраве!

 Мила  Byrne,  съжалявам, че съм дала повод да мислиш че споря с теб...  не си го и помислям, а и няма за какво - ЕСТЕСТВЕНО, имотът си е ваш, ЕСТЕСТВЕНО, не бива да се изземва .

Просто споделям визията си, без претенции върху каквото и да е ...ако знаех, че ще те  ядосам или нараня - нямаше да го правя.
 (Понякога можем да спечелим спора, но да изгубим човека...)
Искрено ти желая най- удачно разрешение на проблема !!

# 335
babba   Peace  споделям мнетието ти 


Поздрави  Simple Smile

10 Q ,  Desss!

# 336
  • Мнения: 21
Подписах се  Peace

# 337
  • Мнения: 2 759
Почистване на Иракли 24-27 Май 2007


                       Здравейте мили приятели,

        Искаме да започнем това писмо с една добра новина - поздравление за всички. Вчера ДаСпасимИракли спечели още една награда, този път за най-голям принос в развитието на гражданското общество:) Наградата - грамота беше присъдена от Сдружение за партньорство и подкрепа на гражданската активност „Болкан Асист".

        Поздравления на всички ви за активната гражданска позиция!!!

        А иначе...пролет е и е време да се погрижим за Иракли. Затова призоваваме всички, които имат желание да свършат нещо наистина полезно и хубаво, да се присъединят към нас, за да почистим и тази година заедно Иракли. Очакваме ви през почивните дни около 24 май (24, 25, 26, а на 27 извозваме боклука)

        Носете си, освен доброто настроение - както си знаете, освен слънце - което хич няма да е излишно, ръкавици за почистването, чували за боклук (никога няма да са в повече) и разбира се, вяра и любов.

        Говорили сме с ЕкоБулПак и тази година да ни съдействат с чували за разделно събиране и помощ при извозването на боклука.

                                Хайде до скоро!*

        Нека да се съберем, за да свършим нещо реално добро, а и отново да сме заедно, обединени от любовта и грижата ни за това прекрасно и магическо място, Иракли. То заслужава:)

        Очакваме ви от 24 май за колкото време можете:)

        *Предварително ви молим да избягваме „дивашко къмпингуване" в имоти, обозначени като частни, за да не създаваме излишно напрежение. Sad

        Не се притеснявайте, плажа е на и за всички, а и само ние се грижим за него истински!

        Ваши, Да спасим Иракли - www.daspasimirakli.org

# 338
  • Мнения: 459
Иракли вече беше почистено от сдружението на собствениците.

# 339
  • Мнения: 459
Но пък може да се организирате да почистите други места. Със сигурност са много  Joy

# 340
  • Мнения: 2 759
Но пък може да се организирате да почистите други места. Със сигурност са много  Joy
                    Написаното е готино: да, аз чистя всеки ден една гора, неорганизирано. Но кое е смешното  newsm78?

# 341
  • Мнения: 459
Но пък може да се организирате да почистите други места. Със сигурност са много  Joy
                    Написаното е готино: да, аз чистя всеки ден една гора, неорганизирано. Но кое е смешното  newsm78?

Не бе, радвам ти се. Браво.

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Присъединявам се,още повече че днес попаднах на това http://senseof.rallybulgaria.com/index_real.php
Благодаря на dorothy   bouquet
Красота,настръхнах!Хората правят от пустинята-рай,а ние от рая пустиня.Подписах се.

# 343
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://forthenature.org/

# 344
  • Мнения: 459

В този сайт и по точно препратката към Почистване на Иракли има неверни данни

www.iraklizanas.com Ето тук е написана истината.

Общи условия

Активация на акаунт