ДЕКЕМВРИйското човече есента посреща вече!!!

  • 9 153
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 530
Весенцето, благодаря за поздравленията за нашите новопоявили се зъбчета!   Hug

Зори, мила, ама това във всички книги го пише - децата наддават по много до към 6тия месец. После го раздават с повече движение  jumpuu  А и както са писали мамите и в другата ти тема, 220 г. на ядене съвсем не говори за злоядо дете.  yes Ти си знаеш най-добре как се държи детето и дали има повод за притеснение, но на снимките е един съвършен сладур!!! Heart Eyes  Да ти е жив & здрав синесивоокият юнак!!!

Ама каква есен, а?   Nature Partly Sunny Ех, лично аз нямам нищо против на такова време да посрещам Нова Година! Wink

Лека нощ на всички!
 bye

# 226
  • Мнения: 2 614
Пак съм пропуснала новините, а уж чета почти редовно!
Честити зъбки на Надето и Жорката newsm62! Мадииии(на Пачи) ама хайде, де!!!
Честити първи стъпки на проходилите дечица! newsm68
Днес времето пак ще е страхотно, ще скитаме отново цял ден!
Поздрави и приятен ден!  bouquet

# 227
  • Мнения: 191
И к,оят Криси за 2 месеца е качил само 200 грама,но иначе си хапва доста стабилно.все пак вече са активни и изразходват повече енергия както при възрастните.Не мисля,че има място за притеснение:))Иначе браво на всички проходили бебоци пишете ни и нас ,вече се пускаме самички и се чувстваме доста уверени.....Simple Smile)А да се похваля от вчера имаме 2 нови зъбчета...е вече са 8:))

# 228
  • Мнения: 1 186
Ето малко снимки от нас
Ивка на 9 месеца и половина....
http://www.bgphoto.net/photos/20542/o632973686056718750.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/20542/o632973686812343750.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/20542/o632973687875312500.jpg

Ивка на 10 месеца....
http://www.bgphoto.net/photos/20542/o632973684622812500.jpg
-
Снимките са с по лошо качество Embarassed...ама така и не разбрах как да настроя камерата  33uu

# 229
  • Мнения: 1 186
И к,оят Криси за 2 месеца е качил само 200 грама,но иначе си хапва доста стабилно.все пак вече са активни и изразходват повече енергия както при възрастните.Не мисля,че има място за притеснение:))Иначе браво на всички проходили бебоци пишете ни и нас ,вече се пускаме самички и се чувстваме доста уверени.....Simple Smile)А да се похваля от вчера имаме 2 нови зъбчета...е вече са 8:))
Супер че имате толкова зъбчета Laughing.... а аз какво да кажа като ние нямаме още дори и едно зъбче Whistling

# 230
  • Мнения: 191
Ами аз съм чувала,че е дори по-добре да изникнат по-късно зъбчетата,така че свиркай си......твоята принцеса ще има много здрави зъбчета.....аз какво да кажа,като моят малък жабчо по цял ден ме гризка с тези остри зъбчета....

# 231
  • Мнения: 2 897
А да се похваля от вчера имаме 2 нови зъбчета...е вече са 8:))
Супер че имате толкова зъбчета Laughing.... а аз какво да кажа като ние нямаме още дори и едно зъбче Whistling
Ивонка,Бобчо също няма нито един зъб!Няма повод за притеснения(сега пък аз да те успокоя Wink) HugЧудесни снимки Peace

# 232
  • Мнения: 799
УРАААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!! Имаме зъб. Може да е голям колкото глава на карфица, но е зъб  Mr. Green Дори й дадох да ме ухапе за по-сигурно Mr. Green
Ивка/Мими, Зори, няма да ви успокоявам, само ще ви пожелая зъби в най-скоро време, че това чакане си е голям дерт... При Маги предвестник беше лек дрисък. Надявам се и повръщането да е било от това  newsm78

Поздрави на всички проходили мишки   bouquet

# 233
  • Мнения: 1 186
А да се похваля от вчера имаме 2 нови зъбчета...е вече са 8:))
Супер че имате толкова зъбчета Laughing.... а аз какво да кажа като ние нямаме още дори и едно зъбче Whistling
Ивонка,Бобчо също няма нито един зъб!Няма повод за притеснения(сега пък аз да те успокоя Wink) HugЧудесни снимки Peace
ЗОРИ много ти благодаря за успокоението....значи не сме единственни без зъби Rolling Eyes.....да се надяваме че и ние ще се похвалим Peace скоро.А за снимките-тези дни ще снимам още малката си пикла и пак ще ви пусна снимчици
Поздрави  bouquet

# 234
  • Мнения: 80
Ами здравейте,

само да споделя, че на зъбатия фронт у нас настъпи голяма драма. 4 зъба едновременно изкарват, 2 вече пробиха, ама другите са на standby. И това доведе, Т между 37 и 38, лек дрисък и будене на всеки час през нощта. Безапетитие от към всичко различно от мляко, но пък е голям фен на Панадола Simple Smile Хахаха.

Приятна и лека нощ на всички, а на нас ни предстои караул Stuck Out Tongue
Дано зъбките при вас излизат безпроблемно, че е УЖАСНООООООООООО!!!

# 235
  • Мнения: 728
 wavey Днес само Ви четох,но сега и ще попиша...Как са бебешорковците?Надявам се да няма болни,а ако има-бързо да оздравяват!  smile3503
Нашите зъбки са 8 и всички излязоха без проблеми!Дано и другите да са така!Знам,че е много лошо да ти се разболее детенцето,но...понякога не става както искаме-за съжаление! smile3518
Пожелавам на всички бебенца леко изкарване на зъбките!
Ние утре сме на консултация-да видим колко сме пораснали! smile3521
Иначе няма нищо ново около нас,освен че Иви се е научил да "цъка" и цял ден това прави-много се кефи!!! newsm44
Лека нощ на всички! lovekiss

# 236
  • Мнения: 600
Мамета и аз ще се оплаквам. На който не му се чете, просто да пропусне следното. Не исках, вече ми се искаше само да се хвалим, ама вече не издържам, ще се побъркам ако не си кажа  Sad .
Сияна от около 3-4 седмици се държи странно. Започна да се буди по никое време и напоследък не ще да заспива. Мрънка ако я оставя да си седи сама в тъмното, та стига чак до рев, ако не й обърна внимание. Сополива е - едни такива бистри сополи. От вчера кашля доста (това е от мен, аз я заразих  Embarassed Sad ) А вече няколко дни не си допива млякото вечер или повръща част от него. Понякога има редки изхождания. Нервна е и ако не стане на нейното... абе просто не е за разправяне. От два дни няма апетит, а доскоро се хранеше много добре. Но най-много ме притеснява една пъпка в свивката на крачето и слабините.  Беше набрала, после връхчето явно се отчопли, пак набра, пак изчезна връхчето и напипах една като вътрешна топчица. Днес бяхме на консултация (Сиси е вече 8050 и 73 см) и педката й изписа едно антибиотично мехлемче. Просто ви казвам тази жена не мога да я понасям - докато гледаше гърлото на детето бръкна явно по-дъбло и Сисито върна малко от обедното пюре. То горкото, не беше изяло много, ама на -  върна. И оная ми ти докторка като се разфуча. Толкова обидно ми стана, че ми идеше да я зашлевя. Накрая ни изгони в другия кабинет да я обличаме с обяснението, че много пациенти я чакали. Абе всичко ще изтърпя само тази пъпка да не се окаже нещо сериозно, че настръхвам вече.
Това е, какзах си го, но не ми олекна много.
Може всичко това да е от зъби, но знам ли вече и аз. До сега не се е държала така. Спеше много спокойно и ако се будеше то беше само за хапване и после заспиваше. Ние сме отдавна с 8 зъба, другите не никнеха ли след годинката  newsm78 С пръст като опитвам не напипвам нищо. Оф, дали да искам изследвания?
А като говорим за зъби - честито на новоозъбените Надето и Маги   bouquet
Между дуругото на 23.10. Сисунка стана на 10 месеца и черпим виртуално за мами и бебоци -  cheers Misc Baby Bottle
Зори - Сияна също не наддава винаги по много. Тя е с много променлив апетит и ако имаш възможност да погледнеш старите теми ще видиш непрекъснатите ми оплаквания и страхове по този повод. Боби после може изведнъж да поиска да хапва по много. Някъде четох, че бебенцата имали 8 периода в които апетита им е много променлив - на 8 и половина месеца и и към 10 и половина месеца за по 3-4 седмици не искали да хапват много, защото умовете им растели не постепенно, а скокообразно и в тези етапи не хапват много и са по-раздразнителни, защото всичко им идва като стрес. Ще потърся темата и ще ти пратя линк.

# 237
# 238
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Дани на първо време се успокой да знаеш че децата често ще преминават през периоди в които ще отказват да се хранят и трябва да се въоражим с търпение.Не е приятно моя бебок често ми тго прави това но вече се примирих и го оставям не че не се нервя ама това е .
Пък за тази пъпка не трябва ли да я види кожен лекар?

# 239
  • Мнения: 728
 Dani_na_Sisi   дано да е от зъбките и да не е нещо по-сериозно!Но най-добре направи изследвания! Weary
А тази педиатърка защо е толкова гадна?Върнало детето малко-голяма работа!Шматка! newsm61 Ей такива лекари много мразя!
А за пъпчицата-незнам мила,дано е безобидна и не се влоши а мине!
Но ти не се отчайвай!Ще направиш изследвания и ще видиш,че всичко е наред и детенцето ти е добре! smile3503
Дано малко съм те успокоила и помогнала!Цункай Сияна от нас! lovekiss 55

Общи условия

Активация на акаунт