ДЕКЕМВРИйското човече есента посреща вече!!!

  • 9 151
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 897
Здравейте!
 welcome на новите мами и техните бебоци,дано да ви е приятно при нас Grinning

Честито 6-то зъбче на Борко!
Мимичестита ви кола(дано да не е сериозно поражението)
Дани,ще излезе по естествен път,следи я PeaceДано да й мине бързо кашлицата на милата душичка Heart EyesБобчо също е много любвеобвилен-само,че е щедър на прегръдки Grinning
Марти,пожелавам ви да не е нищо сериозно това петънце на бузката на слдкия Дани и скоро да изчезне Peace
Правде,ето предложения за новата тема от мен:
Декемврийчета добрички-пляскат весело с ръчички
Декемврийчето игриво,крачи бодро и щастливо

# 271
  • София
  • Мнения: 529
welcome на новите мами и техните декемврийчета!  Hug

Предложения за заглавие:
ДЕКЕМВРИйчето не се срамува - ходи, пее и танцува

Да опознае всичко иска ДЕКЕМВРИйчето самичко


  bouquet

# 272
  • Мнения: 600
Абе все забравям да ви питам - вашите деца смучат ли биби-залагалки. Нашата от около 3 седмици изрови една, която не можеше да понася докато беше на 3-4 месеца, после не съм я предлагала, а сега я смуче неистово. Намери я при играчките си и сега без нея неще да спи. Не исках този гаден навик да го подхваща, но сега на всякъде си ходим с нея.

# 273
  • Мнения: 728
Правде,искам да те попитам,моето бебе в списака ли е?Защото незнам,нали и аз съм "новак"?А не си ме питала за килограми и т.н......

# 274
  • Мнения: 191
Дани, по въпроса ти...Криси отдавна вече не обръща внимание на залъгалката,което много ме радва,но имам позната,чието бебче започна да смуче някаква ностна кърпичка(платнена),което много ме учуди....сега не искала да заспива без тази кърпичка в устата:))

# 275
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Катя още си смуче бибата, а Борко до скоро при заспиване си смучеше палеца Embarassed

# 276
  • София
  • Мнения: 3 855
Дани, през деня Дани не се сеща за биберона,но тръгне ли да заспива без него не може.Много пъти съм се опитвала да го приспивам без биберон,но удрям на камък Close.А като заспи му го изваждам или той си го изплюва.Нямам си на идея newsm78 как ще го отуча от тоя навик.

# 277
  • Мнения: 1 033
Добре дошла на мама MTV!
Марти, и ние без залъгалка не заспиваме... а иначе през деня въобще не я търси. Но все пак е с пъти по-добре залъгалка пред пръст според мен. Габи я отучихме лесно към годинка и нещо - мишката открадна бибата и така, много лесно стана:)
Жоро и баща му в момента спят, май са лепнали някакъв вирус. Тая нощ в 3,30 Жоро беше с температура 39 °, малко е умърлушен през деня, но не вдига висока температура. Сополите са все едно си пуснал кранче с вода. Доки идва и каза, че няма нито зачервено гърло, нито ушичките го болят... Та сега давам Осцилококцинум на 2мата ми мъже и дано да се оправят бързо.
Много сладурски заглавия за следващата темичка:) Правде, вкарай ги като чакащи:)))

# 278
  • Мнения: 9 487
Благодаря на всички ви за топлото посрещане! Hug

Dani na Sisiбързо оздравяване на малката Сиана!
Относно бибероните-залъгалки, купих 6 различни-силиконови анатомични, сил.имитиращи зърното, каучукови каквито предлагаха, че и различни марки...но не, така и не си хареса ни една no Сега тук-там си смуче пръста ако не може да заспи.
Mimito честита ви придобивка, само на хубави места да ви води Wink

# 279
  • Мнения: 2 614
Отново набързо да прелетя през темата smile3535, за да кажа, че пуснах нова!
Ето я тук! Моля заповядайте!  bouquet

# 280
Здравейте и от мен и малка Елена!
Наскоро открих форума и заради това толкова късно се включваме.
От скоро имаме и компютър и заради това ще ни видите по късно.Първо трябва да разбера как става.

Общи условия

Активация на акаунт