ДЕКЕМВРИйското човече есента посреща вече!!!

  • 9 154
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 202
Здравейте и аз съм доволна от нашата лекарка,каката и баткото също са при нея откакто са се родили и досега не сме имали никакви проблеми.

# 256
  • Мнения: 728
Искрено желая всички да имат пълно доверие в лекаря на децата си!  Hug
Как да съм доволна от нашата и да и имам доверие,като вече 2 месеца ме мотае-ела днес,ела утре и все я няма и на всичко отгоре и телефона не вдига?!А ако е нещо спешно???
Направо ви завиждам за вашите педита... Cry Cry Cry

# 257
  • София
  • Мнения: 530
Ама, Весенце, мила, има висшестоящи органи и си абсолютно в правото си да подадеш оплакване. Иначе само ще се сърдим и споделяме (което, разбира се, е прекрасно, но ефект - 0), а некадърните и безотговорните лекари ще си свиркат, защото няма кой да им търси сметката!  #2gunfire

Успех и не се ядосвай, а действай!!!
  bouquet

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Здравейте момичета и момчета!
Дани,радвам се че си по-спокойна вече!Дано да се оправи бързо Сисунка! Praynig
 Веси,съчувствам ти за ядовете,които ти причинява докторката.Това направо не подлежи на обсъждане ,след такова отношение към теб и бебчо няма какво да му мислиш , направо я сменяй ,ами ако (да не дава Господ!)беше нещо спешно....
 И аз съм доволна от нашата лекарка,то и на нас ,да чукна на дърво, не ни се е налагало да я търсим за нещо сериозно ,но винаги е много мила и ни обръща внимание ,много търпеливо ми изслушва въпросите и ми дава отговори.
 Както вече ви писах Стилиян вчера ме побърка , не искаше да заспива ,заспали сме чак към един часа.Днес обаче имаше много интересен ден- бяхме на гости , а след това обикаляхме магазините за детски играчки,купихме подарък ,защото другата седмица сме на рожден ден на гаджето.Избрахме една много сладка раничка-прасенце.Та след гостито и обиколките по магазините се прибрахме към 20:30 часа и той беше много уморен и тази вечер заспа рано.
 За АМ-не иска да го пие и това си е .Преди изпиваше най-много до 150 мл., а от няколко дни ми отказва категорично ,като му дам шишето и се върти и ми бута ръката.Пробвах една вечер да не му давам нищо за ядене след 16 часа ,но пак не го пи и си заспа гладен само с бибата.Посъветвайте ме какво да правя , дали да му сменя млякото?Сега сме на Аптамил 3.
 Лека и спокойна нощ!
 

# 259
  • Мнения: 9 490
Здравейте и от нас!
Тъй като съм нова, малко по-късно ще се справя с лентичките накрая ooooh!
Нашият син се казва Трифон и се роди на 13.12.2005г. До момента съм успяла да заместя само 1 хранене с пюре  smile3505, останалото е кърма.Оборудван е вече със 6 зъба, които разбира се тества по мен. В момента е 72см и 8400гр, прави бегли опити да ходи /не го слагаме в проходилка/, не пълзи, но пък от 2 седмици мнооого му се бъбри. Разбира се "разбираемият" речник му е ограничен-"мама","баба", "тата", "дада".
Тази година го водихме 2 пъти на море и определено много му хареса-само спа и яде. Сега се каним да го заведем и на планина та да видим как ще е.
В тази връзка вие мами, смятате ли да си водите бебетата на зимни курорти? Nature Snowman
P.S. Да се оплача на финала-толкова вече съм "обсебена" от ежедневието /нямам помощ отстрани/, че забравих вчера годишнината от сватбата ни smile3515

# 260
  • Мнения: 1 186
Здравейте момичета и момчета!
Дани,радвам се че си по-спокойна вече!Дано да се оправи бързо Сисунка! Praynig
 Веси,съчувствам ти за ядовете,които ти причинява докторката.Това направо не подлежи на обсъждане ,след такова отношение към теб и бебчо няма какво да му мислиш , направо я сменяй ,ами ако (да не дава Господ!)беше нещо спешно....
 И аз съм доволна от нашата лекарка,то и на нас ,да чукна на дърво, не ни се е налагало да я търсим за нещо сериозно ,но винаги е много мила и ни обръща внимание ,много търпеливо ми изслушва въпросите и ми дава отговори.
 Както вече ви писах Стилиян вчера ме побърка , не искаше да заспива ,заспали сме чак към един часа.Днес обаче имаше много интересен ден- бяхме на гости , а след това обикаляхме магазините за детски играчки,купихме подарък ,защото другата седмица сме на рожден ден на гаджето.Избрахме една много сладка раничка-прасенце.Та след гостито и обиколките по магазините се прибрахме към 20:30 часа и той беше много уморен и тази вечер заспа рано.
 За АМ-не иска да го пие и това си е .Преди изпиваше най-много до 150 мл., а от няколко дни ми отказва категорично ,като му дам шишето и се върти и ми бута ръката.Пробвах една вечер да не му давам нищо за ядене след 16 часа ,но пак не го пи и си заспа гладен само с бибата.Посъветвайте ме какво да правя , дали да му сменя млякото?Сега сме на Аптамил 3.
 Лека и спокойна нощ!
 
ох, и ние сме така с това АМ-от няколко дни и моята пикла нещо не го иска....яде около 190гр. че даже и по малко и не иска повече ConfusedИначе другите си хапвания не ги отказва-...пу-пу

# 261
  • Мнения: 2 614
Добро утро и  welcomeна мама MTV, мама кобра и мама nadia_krisi и техните бебоци, моля ви само за да попълня данните ви в списъчето, напишете колко кг и колко см се родиха бебоците ви!
И хайде девайте предложения за заглавия на новите ни темички, че тази почти свърши! Simple Smile
Довечера след разходката ще пусна новата! Ние скиторим както обикновено по цял ден, че като се сетя че от събота започва захлаждане и ми се реве!
Поздрави весел ден и никакви болести повече!!! newsm51
Дани, пиши какво става със симонката!

# 262
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!
Добре дошли на новите мами и техните слънца!
Аз да се похваля, че от днес вече имаме шести зъб.  Joy След неразположенията на борис и вчерашното откъсване и висяне на част от венеца, днес вече зъбчето окончателно изби и се усеща как драска. Вчера ви казвам, беше направо зловещо. Виси това парче венец и не ще да пада и постоянно кървеше, защото се сещате, че Борката лапа всичко и настървено дъвче.  hahaha Та, така...
MTV, ние също се замисляме за планина, ама ще видим как ще сме с финасите, че това лято с тези ремонти, дограми, мебели вече се  стопиха запасите.  Wink Ако отидем ще е в Плачковци в една страхотно тиха обстановка с много сняг. Близо е до Трявна.  Laughing

# 263
  • Мнения: 191
Честит ви 6 зъб.......Simple Smile)Хм и нас последното зъбче много ни мъчи,а сега като си помисля,че кътникът е тръгнал да излиза и направо ме боли повече от малкия:((

# 264
  • Мнения: 191
 А по въпроса за зимните курорти....ами ние имаме страхотна вила на Боровец,която е оборудвана доста добре и има прекрасни условия да заведем и бебето Simple Smile)Така че защо не......нали нашите бебета са зимни,предполагам снега и студа няма да ги уплашат:)) малките герои:))

# 265
  • Мнения: 600
Привет и от нас
Още сме болни и като на пук на вчерашната ми радост, че пъпката не била сериозна - кашлицата се усили. Категорично отказва да яде АМ вечер. Снощи едва изпи към 130 мл. А тази сутрин ревна в 6.30 напикана и гладна, изпи около 160 мл и от силната кашлица ги повърна. След обяд ще я водя при педито, ама така съм се натопорчила да я кълцам ако ми каже нещо напреко, че свят ще й се завие. Не ми стига другото ами глътна днес едно декоративно камъче от едно бижу. Дано не й стане нещо, че вече откачам  smile3511 smile3511 smile3511 Как го докопа, не ми е ясно?! Ама какво ли се чудя - то любопитство, то чудо. Забравих да ви кажа че вчера рано сутринта след като си изпи млякото и ме сграбчи за ръката да спи, някъде навън пролая куче. Тъкмо се беше унесла вече и като го чу - скочи веднага и като почна да се мъчи да го намери и повтаря с луд възторг Бау-бау. Тя си е луда по кучета и котки и все ги търси като излезем, радва им се. Все по-лудо се обяснява в любов на един голям плюшен заек. Като й каже - Целуни го мамо - то почва едно целуване, едно гушкане, едни чудесий. Голяма любофффффф. Мен вече не налита много да ме целува, щот я гърча с разни капки за нос и сиропи за кашлица. Ама кво да правя, няма как.
Ели честито зъбенце на Борката. Като гледам ще ни стигнете с осемте зъба скоро  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Привет ти и добре дошла MTV   bouquet . Няма да ходим на планински курорт ние. Ще ми се, но наша Сияна се чувства най-спокойна у дома. А ми се ще да сменя малко обстановката. За забравянето те разбирам напълно. Аз вече не знам кой ден от седмицата е.
Правде - пиши как е Кали. Нови зъби? Напоследък си като експресен влак - минаваш като хала само. Кажи как сте, че се затъжихме  Hug  Heart Eyes
Предложение за заглавие
Здрави, весели, щастливи са ни ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ мъници - за да обърнем късмета, че аман от болести

# 266
  • Мнения: 191
Мила веднага при педито и бой,ако се направи на интересна smile3508 smile3508 стискам палци да е от зъбки или поне да не е сериозно....а иначе и ние обичаме кученцата много...нашето и то е в прегръдките на Криси по цял ден.А за гълтането сигурно няма бебе,което да не е глътнало я камъче,я нещо друго...Simple Smile)Ще го изака Simple Smile)Стскам ви палци и лек ден милички:))

# 267
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Дани пожелавам ви скорошно оздравяване!
За педиатрите не обелвам дума, щото не ходя при JP. Ходя на специалист педиатър и нямаме проблеми. Подкрепя дългото кърмене,не подкрепя много леченията за щяло и нещяло с антибиотици Laughing

Сега малка похвала че ми умря циганката и аз трябва да го направя сама - имаме си нова кола newsm44 newsm44, но още снощи някой на паркинга я е ударил  smile3514 smile3514 и днес ще ходя при застрахователите newsm45

Като гледам как сме напреднали май скоро нова тема ще имаме

# 268
  • София
  • Мнения: 3 907
Здравейте Hug.
Дани спи,което напоследък е много рядко явление и аз бързам да драсна няколко реда.
Дани,много съжалявам,че Сисунка е болничка.Дано скоро всичко да отшуми и това неразположение да се дължи на зъбките.
Нашия Дани пък има едно петънце,като лишейче на едната бузка и при двама дерматолози го водих,изписват му мехлемчета,но те са само с временен ефект.Следващата седмица ще го водя при една китайка Mr. Green (дерматоложка),дано да открие причината за появата на това петънце.
А вчера докато си играеше,налапа едно топче за тенис (пинг понгче),а аз в кухнята домакинствам и чувам някакви гърлени звуци и се чудя какво прави.Отивам в детската,а той седи на пода и ме гледа жално с топчето в устата.Като го видях и ме се подкосиха краката (имам опит с биберона).Слава богу успях  Whistling да го извадя сравнително бързо и безболезно.Вече незнам какво да очаквам от него.Изглежда е способен на всичко ooooh!.
Веси,не се ядосвай заради педиатърката.Щом имаш възможност да я смениш,идеално.
Честити зъбчета на всички бебоци,които скоро са се сдобили с тях!
 welcome на мама MTV и бебе Трифон.
Чао засега  bouquet.

# 269
  • Мнения: 600
nadia_krisi, Мими и Марти - много благода за пожеланията, дано наистина бързо да оздравее. Между другото не е спряла иначе да щурее  Heart Eyes Лек ден и на вас!

Общи условия

Активация на акаунт