Препарати за съдомиялна?

  • 57 667
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
А как и колко често правите почистване на машината?

# 301
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ама Медикс хич никак не пере добре.
Ами той не е предназначен за пране, а за миене. Peace Аз съм доволна от него.

Lilqna, ако ползваш таблетки 3 в 1 не ти трябва сол, освен ако не ти е много варовита водата- тогава то трябва и сол, нагласена на минимума. Не трябва само, ако имаш копче 3 в 1 на машината и си сигурна, че като го включиш се изолира йонообменника и водата го заобикаля. Peace Малко машини обаче го правят, въпреки бутоните all in 1.

Джемма, благодаря много за изчерпателния отговор. Аз май правилно съм преценила и съм нагласила солта на почти минимум, защото водата ни в Ямбол си е варовита.
А на Небесната не се сърди, тя така си говори. То и аз се засилих да правя забележка, но после погледнах ника и се отказах.
За Медикса - добър е при нормално замърсяване, много мазно и позасъхнало не мие.
Не съм забелязала надраскване от таблетките, Сомат 3в1 ползвам.

А някой ползвал ли е прах или таблетки Бинго? Гледам, че има сол, сигурно и препарат има.

# 302
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
О, далеч съм от мисълта да и се сърдя. Моят тон беше шеговит, не си е проличало явно. Знам я небесната краставица, чела съм нейни постове. Peace

# 303
  • Мнения: 9 481
Ползвам Apta и Alio-и от двата вида съм дволна Peace Съдържат всичко необходимо...сол, гланц, измиващ агент..и т.н.
Относно миенето на самата миялна, ползвам спец. препарат на Calgonit /надявам се не греша името newsm78/.

# 304
  • Мнения: 781

За Бингото мога да кажа, че изобщо не съм доволна, купих си прах, но изобщо не мие добре. много ме е яд, че е и 3кила, сега го ползвам за профилактика на машината.

# 305
  • Мнения: 4 202
А как и колко често правите почистване на машината?

Точно влязох в темата, за да попитам това.

# 306
от две години имам съдомиялна зануси и съм доволна от аро, не съм доволна от медикс за гланц,  донесоха ми PRIL две по 1.5 кг, някой ползвал ли е, и дали е доволен?

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз скоро купих някакви таблетки Bravix 5 в 1, немски. Доволна съм от тях, почти като Calgonit. Цената им е 9.90лв за 40 таблетки.

# 308
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
А как и колко често правите почистване на машината?

Аз на около 40 дни, веднъж с препарат, калгонит или Сомат, следващия път с меглио, една - две супени лъжици.

# 309
   bouquet    Днес отново питах за PRIL,  Rolling Eyesне е препарат за миене а било сол, някой ползвал ли е такава сол, донесоха ми я от Турция. Проблема ми е в количеството сол, което  слагам в миялната 1.5 кг на около два месеца, и индикатора почва да свети.     Thinking

# 310
  • Мнения: 7 091
Време е за нова тема! Peace

Общи условия

Активация на акаунт