Препарати за съдомиялна?

  • 57 615
  • 310
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 141
какви препарати ползвате за съдомиялната машина? Аз имам такава от съвсем скоро и вътре имаше 3 хапчета Калгон 3 в 1 - много хубаво изми с едно от тях, но в една кутийка са само 3. Не знам колко точно струват, но ми се струва, че ще излиза скъпо с тях.
Вие какво ползвате? Всякакви съвети приемам.

# 1
  • Мнения: 2 013
това, което си закупих вчера е CLARO - 50 таблетки за малко под 15 лева. Струват ми се най-добри като съотношение цена-качество, трифазни.
Предишните ми бяха Calgonit, ако се не лъжа, май бяха с повече фази но излизат скъпички. Иначе много добре мият.
Най-евтините възможни са в Метро - на ARO. Поне от тези, които аз съм виждала.

# 2
  • Мнения: 1 455
аз използвам прах, а не таблетки и съм доволна. Последно взех някакъв от Хит, Бингонит или нещо подобно беше. Доста голяма разфасовка, а цента е повече от добра - 13 лв.

# 3
  • Мнения: 3 360
До момента съм използвала само таблетки-и Сомат, и на Аро ,и Калгонит.Но темата ще ми е много полезна,т.к.и аз се замислям за някакъв по-евтин вариант! Rolling Eyes

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Oт Кауфланд си купих едни таблетки- 50 бр за 7 лв, мият добре и миришат много хубаво, казват се Clean, чешки са. Двуфазни.Като отида пак ще си купя 2 кутии.

# 5
  • Мнения: 2 013
Oт Кауфланд си купих едни таблетки- 50 бр за 7 лв, мият добре и миришат много хубаво, казват се Clean, чешки са. Двуфазни.Като отида пак ще си купя 2 кутии.

това е наистина добра цена. А някаква разлика при измитите съдове има ли в сравнение с другите?

# 6
  • Мнения: 27
Аз използвам прах Сомат - една голяма туба мисля че беше към 13 лв. Доста време изкарвам с нея.

# 7
  • София
  • Мнения: 896
Аз използвам Калгонит - гел. Струва 9-10 лв. и ми стига за два, понякога и за три месеца. С голяма миялна съм.  Grinning

# 8
  • Мнения: 625
 Аз още нямам съдомиялня,и като се замисля май давам повече пари за веро и подобни от колкото бих дала за препарати за съдомиялна

# 9
  • Мнения: 215
Първоначално ползвах прах, но сега съм много доволна от гела на Калгонит - цената му в Кауфланд е 9.60 лв и е много икономичен.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Ползвала съм Калгонит и Сомат- не мога да кажа кои са по-добри, 3 в 1 са, а и като цена са почти еднакви - избора е твой  Hug

# 11
  • Мнения: 2 211
Ползвала съм само "Калгонит"- гел 2 в 1 и таблетки 3 в 1. От таблетките съм по- доволна.

# 12
  • Мнения: 1 202
Откакто имам съдомиялна съм ползвала сомат 5 в 1 и сега ми донесоха от Турция някакви таблетки 3 в 1 които излизат 0.20 лв. и не са лоши .

# 13
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
това е наистина добра цена. А някаква разлика при измитите съдове има ли в сравнение с другите?


Да ти кажа, малко само в тенджерите има разлика. Тук таме остава по малко недоизмито, после с гъбичката минавам и изплаквам. Всичко друго измива идеално. И започнах да правя така- когато имам леко замърсени тенджери и други съдове си ползвам от тези таблетки. Ако имам силно замърсени тави и тенджери слагам Калготин, понеже имам една кутия все още. Мисля,че пак си е изгодно. А дори и само тези таблетки да слагам не е толкова фатално да преплакна после тенджерата- не остава много мръсна. и по-лесно се почиства, отколкото на ръка да я търкаш. Абе мисля, че ме разбираш, който е ползвал съдомиялна знае. И понеже нямам път скоро към Варна, та затова се заканвам,че като отида ще си взема  2 кутии. Laughing И миришат хубаво.

# 14
  • Мнения: 1 448
Взимаме най-често Аро таблетки и даже не съм разглеждала какви други гелове и прахове има  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт