Препарати за съдомиялна?

  • 57 663
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
но да ви кажа една хитрина - тези малките миялни за 4 комплекта измиват с половин таблетка. Това май го прочетох някъде тук във форума и го правя вече няколко месеца. Като се замислих има логика, защото ако на тези се слага една таблетка то на големите да не би да се слагат по 2 newsm78

Не е никаква хитрина- естествено, че половин таблетка. Ти досега да не си слагала цяла? ooooh!Какво разхищение, а и мисля, че ще е трудно да се изплакнат съдовете. Таблетките са за големи машини, слага се по 1, не по 2.

# 31
  • Мнения: 1 269
Имам един малко страничен въпрос. Може ли в малка миялна машина да се мият тенджери и тави? Скоро ще купуваме и се чудя между малка и средна миялна. Не ми се е случвало досега да мия с машина и съм в неведение как се използва Embarassed Чудя се как ли се нареждат стъклените чаши и мазните тави едновременно newsm78? Сигурно въпросите ми ви разсмиват, но по-добре да попитам Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 718
Имам един малко страничен въпрос. Може ли в малка миялна машина да се мият тенджери и тави? Скоро ще купуваме и се чудя между малка и средна миялна. Не ми се е случвало досега да мия с машина и съм в неведение как се използва Embarassed Чудя се как ли се нареждат стъклените чаши и мазните тави едновременно newsm78? Сигурно въпросите ми ви разсмиват, но по-добре да попитам Wink

Може да се мият и тави и тенджери. Затова като си вземаш, може би най - добре да е по-голяма.
Относновторият ти въпрос: моята е за 12 комплекта с 2 кошници - в горната се редят чашите, а в долната - тави и тенджери.
Всяка машина си има упътване кое как се прави, така че не се притеснявай -  купувай смело - след това ще се чудиш как си карала толкова време бе миялна.

# 33
  • Мнения: 1 608
Ползвам НИТ прах - нямам оплаквания никакви.

# 34
  • Мнения: 1 269

Може да се мият и тави и тенджери. Затова като си вземаш, може би най - добре да е по-голяма.
Относновторият ти въпрос: моята е за 12 комплекта с 2 кошници - в горната се редят чашите, а в долната - тави и тенджери.
Всяка машина си има упътване кое как се прави, така че не се притеснявай -  купувай смело - след това ще се чудиш как си карала толкова време бе миялна.
Благодаря за отговора! До края на месеца смятам да си купя и наистина вече ми е крайно необходима при моето натоварване.

# 35
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Имам един малко страничен въпрос. Може ли в малка миялна машина да се мият тенджери и тави? Скоро ще купуваме и се чудя между малка и средна миялна. Не ми се е случвало досега да мия с машина и съм в неведение как се използва Embarassed Чудя се как ли се нареждат стъклените чаши и мазните тави едновременно newsm78? Сигурно въпросите ми ви разсмиват, но по-добре да попитам Wink

Както казва моят син, когато го попитам супа или ядене, а той- десерт. Та и аз да ти кажа, на въпроса -малка или средна- отговарям, голяма. Peace
Сега сериозно- между двете, по-добре средна, но не малка!

# 36
  • Мнения: 349
Ползвам somat 5 /таблетки/ и съм много доволна, купих от Кауфланд Clean Maximo/прах/ и не съм доволна, ползвах и Ава,но най-доволна съм от somat и от прахта и от таблетките

# 37
  • София
  • Мнения: 2 686
Ползвам НИТ прах - нямам оплаквания никакви.

Още някой да ползва НИТ. И аз го ползвам от сума ти време, много съм доволна.

# 38
  • Мнения: 1 311
Ползвам Сомат - таблетки, сол и гланц. Веднъж пробвах Калгонит и друга разлика освен в цената не видях.

Попаднах преди време в Метро на промоция Сомат Джъмбо кутия - 88 таблетки за около 18 лева.

# 39
  • Мнения: 1 269
Имам един малко страничен въпрос. Може ли в малка миялна машина да се мият тенджери и тави? Скор........

Както казва моят син, когато го попитам супа или ядене, а той- десерт. Та и аз да ти кажа, на въпроса -малка или средна- отговарям, голяма. Peace
Сега сериозно- между двете, по-добре средна, но не малка!
Това ми напомня дето попитали един арменец какво ще пие -" ракия  или вино"  а той казал-" и бира" Joy
Сега сериозно - вече отпадна варианта за малка миялна. В процес на чудене съм между средна и голяма. До края на месеца ще трябва да избера newsm78. Мерси за съвета  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 818
Имам един малко страничен въпрос. Може ли в малка миялна машина да се мият тенджери и тави? Скор........

Както казва моят син, когато го попитам супа или ядене, а той- десерт. Та и аз да ти кажа, на въпроса -малка или средна- отговарям, голяма. Peace
Сега сериозно- между двете, по-добре средна, но не малка!
Това ми напомня дето попитали един арменец какво ще пие -" ракия  или вино"  а той казал-" и бира" Joy
Сега сериозно - вече отпадна варианта за малка миялна. В процес на чудене съм между средна и голяма. До края на месеца ще трябва да избера newsm78. Мерси за съвета  bouquet

Голяма, голяма. Grinning Аз имам средна, нямаше място за по-голяма. Пускам я веднъж на ден, но като има повече тенджери или една тепсия, която ми заема цялата долна кошница и не мога да си събера съдовете. А в голямата и по-малко съдове можеш да сложиш Grinning

# 41
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Така или иначе малките не са по-евтини, даже някои са по-скъпи и от големите. Та ако имаш място за голяма-изобщо не се чуди повече.

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само това:
, в същата разфасовка и килограми. Струва към 16-19лв.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 242
След като изпробвах почти всички налични на пазара, използвам най-евтините - Нит и Ава. Ефектът е същият, цената - значително по-ниска.

# 44
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Моята миялна е малка и проста, т.е. няма отделни "поставки" за прах, сол и гланц - всичко в 1 улейче на вратичката.В упътването към нея пише да се използва само прах като миещо средство. Да се добави и сол. А прахове съм ползвала Сомат и Мимоза. Последно взех някакъв, какъвто имаше - даже не му запомних името.
Тук, във форума прочетох, че дами със същата миялна използват и таблетки. Та ще пробвам, ама имам още прах.
И за гел се чудя. Заради упътването.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт