Крум Савов ще става татко

  • 2 986
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 216
Leo благодаря  bouquet

# 17
  • Мнения: 952
да снощи ги даваха в Горещо,ама тя Майчето май вече е понапреднала с бременността. Затова се и учудих защо не си признаха в началото ами голямо криене го крият. Ама Венетка нали нахалничка че отиде и погали тумбака на Мая. А тя вместо да потвърди добрата новина каза че Крум я хранил добре и напълняла Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 7 640
Супер.......много хубава новина.........Мая бегло я познавам........пожелавам лека бременност и много  щастие............

И да идва във форума..........

тя по принцип ли не говори или само когато е с него newsm78 Направило ми е впечатление, че когато са ги давали заедно само се усмихва тъповато Sunglasses

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Симпатична е.......не е тъпа.........но аз не съм си говорила много с нея .....не е мой тип......повече мадама си пада

# 20
  • Мнения: 7 640
прави впечатление, че когато ги поканят заедно някъде, само се подсмихва тъповато и отговаря с да и не.
Това в никакъв случай не значи, че е тъпа, просто е ужасно глупаво да се представя така Confused

# 21
  • Мнения: 4 473
Радвам се за тях. Simple Smile Лека и безпроблемна бременност желая на Мая!

# 22
  • Мнения: 11 818
И на мен той не м ие симпатичне, но всеки мъж заслужава да бъде татко! Успех им пожелавам!

# 23
  • Мнения: 27 524
Много ми е противен Крумчо, но все пак желая лека бременност на съпругата му, и здраво и хубаво бебче!

 Peace

# 24
  • Мнения: 69
Боже,цяла тема за този боклук!!!Крумчо Савов -най-големия боклук познавам го лично много добре.Леле,ами тази Мая много тъпа жена.Толкова тъпа,че по-тъпа не познавам.И какво ,като е бременна?Добре,че беше д-рСтаменов от клиника"Малинов".
а онзи боклук не заслужава да бъде баща.Вервайте ми!!! #2gunfire

# 25
Боже,цяла тема за този боклук!!!Крумчо Савов -най-големия боклук познавам го лично много добре.Леле,ами тази Мая много тъпа жена.Толкова тъпа,че по-тъпа не познавам.И какво ,като е бременна?Добре,че беше д-рСтаменов от клиника"Малинов".
а онзи боклук не заслужава да бъде баща.Вервайте ми!!! #2gunfire

И какво, като ти си бременна? Ти си много умна сигурно, а?!? Не Крум Савов - този дето се е изпразнил в теб без презерватив не заслужава да бъде баща  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 69
Ама ти си ужасно тъп/а/.Пишете тема,аз отговарям.да чукаш непълнолетни,като Крумчо не е престъпление ,според теб,а?Много умна жена ли би се оженила за този,а?
Ми да умна съм,знам какво прави мъжа ми и го уважавам,питай въпросната Мая,знае ли къде е Крумчо и къде си го муши/е,да с презерватив/да няма фалове.ХА-ха-ХА.

И изобщо ти познаваш ли го този човек,а???Знаеш ли за какъв човек говорим,или дайте да си чешем езиците тук,нали е клюкарник. newsm78

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 19:21 от Ива 81

# 27
  • Мнения: 1 150
Винаги има един, дето чуждото щастие му е трън в очите.

Радвам се за хубавата новина.Нека са щастливи.

# 28
  • Мнения: 7 640
Ама ти си ужасно тъп/а/.Пишете тема,аз отговарям.да чукаш непълнолетни,като Крумчо не е престъпление ,според теб,а?Много умна жена ли би се оженила за този,а?
Ми да умна съм,знам какво прави мъжа ми и го уважавам,питай въпросната Мая,знае ли къде е Крумчо и къде си го муши/е,да с презерватив/да няма фалове.ХА-ха-ХА.

И изобщо ти познаваш ли го този човек,а???Знаеш ли за какъв човек говорим,или дайте да си чешем езиците тук,нали е клюкарник. newsm78

ти очевидно го познаваш, какво толкова ти е направил, че си се наежила така Confused

# 29
  • Мнения: 1 150
Не й е вързало  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт