Клиника Адела Фертилити - ново начало Тема 13

  • 39 458
  • 352
  •   3
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Bling, благодаря 

# 16
  • Мнения: 178
Здравейте,изследване за проходимост на тръбите с пяна с упойка ли се прави и боли ли много,както с контраста?

# 17
  • София
  • Мнения: 7 482
Прави се без упойка. Боли ако тръбите са запушени и тоя дето прави процедурата няма опит.
Успех!

# 18
  • Мнения: 299
Добър вечер, този месец ми предстои офис хистерескопия. В сряда д-р Калчев ми даде рецепта за Регулон и ми каза да се обадя на първия ден от цикъла за инструкции.
Естествено с моя късмет ми дойде денс в 17:30, звънях на регистратурата, но не получих обратно обаждане.
На кой ден от цикъла се започва с Регулона? Притеснявам се да не изпусна месеца, като чакам обаждане до понеделник!

# 19
  • Мнения: 3 134
Щом ти е дошло чак в 17:30 не се ли брои утре за първи ден? Според работното време в сайта, Медицинският център работи и утре. Пробвай да се свържиш. Някой знае ли дали има/ще има тема за Калчев? Предполагам тук вече няма да искат да се пише за него

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 22:33 от AlisonParker

# 20
  • Мнения: 5 894
Тук основно пишеЕМ и отговаряме стари пациенти. По собствено желание и възможност, "благодарение" на по-големия опит, който имаме.  Темата на името не е важна. С времето може да се промени. Ако има такава нужда и голяма активност. Важни са хората, които останаха и имат желание да пишат и помогнат.
Fallingstars, понеделник ще ти е трети ден. Не виждам проблем да го почнеш тогава. Аз го направих още по-късен ден.

# 21
  • Мнения: 22
Драги момичета, преди 9 месеца писах в темата как забременях спонтанно след намесата на доктор Калчев. Макар че вече не работи в Адела искам да Ви се похваля че вчера ми се роди първородния син. Пожелавам ви на всички тази радост. Вярвайте много и ще ви се случи. Късмет на всички към мечтата за гушкане на бебче.

# 22
  • Мнения: 5 894
Честито бебче, Miv14! Бъдете здрави и благословени Heart
Повече такива порочни щастия да се случват на всички!

# 23
  • Мнения: 746
Разкошно начало на годината и новата тема! Честита радост, Miv14! Бъдете здрави и опознаването на света да върви по вода за двама ви с бебчо! И повече бебета тази тема да отчетем, по всякакъв начин!

# 24
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета. Знаете ли дали др Калчев преглежда жени, които не са в детеродна възраст. Става въпрос за моя близка , на която са и препоръчали да си отстрани половите органи (матка, яйчници , тръби) , защото е в предраково състояние. Благодаря ви предварително.

# 25
  • Мнения: 3 134
Мисля, че не. Защото аз исках колпоскоп (за свое успокоение) и ми каза да отида при друг, но задължително някой, който разбира. Нека потърси онкогинеколог. За предракови състояния мисля, че има първо други процедури, не веднага да се маха всичко. Но според мен онкогинеколог е точният специалист за това, а не репродуктивен хирург (какъвто се води Калчев)

# 26
  • Мнения: 723
Ех, момичета днес минах през Адела да продължа договора за съхранение на ембриончетата ни и всичко е толкова различно- до октомври беше лудница, пълно с жени, сега нямаше никой, ама съвсем никой. Само двете момичета на регистратурата. Определено напускането на др. Калчев се отрази драстично...

# 27
  • Мнения: 2 523
Звучи нереално направо.
И аз трябва да направя същото през март. Шели, на теб обадиха ли ти се да те подсетят че изтича срока?

# 28
  • Мнения: 3 902
Аз да ви кажа бях миналата седмица, на консултация при д-р Македонова. Имаше леко забавяне, но беше много спокойно и приятно. Говорихме, прегледа ме. Абе без бързане, без зор. Ще видим тази спокойна атмосфера до къде ще ни доведе.

# 29
  • Мнения: 6 034
Звучи нереално направо.
И аз трябва да направя същото през март. Шели, на теб обадиха ли ти се да те подсетят че изтича срока?
На мен вчера ми звънна ембриологът. Аз съм платила до края на 2020-та. Каза когато ми е удобно да мина да подпиша анекс. Ще плащам за още 6 месеца пък ще видим кога ще го връщам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт