Клиника Адела Фертилити - ново начало Тема 13

  • 39 510
  • 352
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6 041
Според сайта им са двама ембриолозите. Някой от двамата е напуснал ли?

# 346
  • Мнения: 3 902
Жената чух, че е в Афродита. Но си мислех, че може да е на двете места.

Боби 🍀

# 347
  • Мнения: 746
Кристина, третият ембриолог, се премести в Афродита доста отдавна, вероятно е объркване в лицето.

# 348
  • Мнения: 87
Честито детенце и дано скоро да гушнете и второто Simple Smile! Но Афродита вече, за съжаление, не е това, което явно е била преди Sad . На мен ми извършиха миналата година там две процедури по инсеминация без да са ми направили цветна снимка на тръбите. Аз не се бях занимавала много още с тематиката и им се доверих. След като се преместих в друга клиника докторът беше в шок… защото, ако има запушване на тръбите инсеминацията е обречена и напълно безсмислена. Та взеха ми едни пари без никакви съществени изследвания… и разбира се нямаше резултат. Сега съм бременна, слава Богу, но благодарение на друг доктор и клиника. Оказа се, че всъщност имам полип, който е бил най-големият проблем.

Здравейте отново момичета
След 2 години почивка от ин витро процедурите, заради един прекрасен младеж на година и 4 месеца, се завръщам на фронта отново.
Днес бях в клиниката и пуснах амх... Тъжно е, но това което искам да попитам е.... Как така има само един ембриолог?
Какво се случва с ембрионите ако той се разболее или нещо му се случи и не може да дойде на работа? Несериозно ми се вижда на мен. Сигурно се оправят де, но преди мисля че бяха двама. А сега- един.

# 349
  • Мнения: 2 523
Аз бях вчера и главната ембриоложка си е там. Тя е доста добра и поне ембрионите са в добри ръце според мен.

# 350
  • София
  • Мнения: 28
Здравейте отново момичета
След 2 години почивка от ин витро процедурите, заради един прекрасен младеж на година и 4 месеца, се завръщам на фронта отново.
Днес бях в клиниката и пуснах амх... Тъжно е, но това което искам да попитам е.... Как така има само един ембриолог?
Какво се случва с ембрионите ако той се разболее или нещо му се случи и не може да дойде на работа? Несериозно ми се вижда на мен. Сигурно се оправят де, но преди мисля че бяха двама. А сега- един.

В клиника Адела са 2ма ембриолози и то добри.

# 351
  • Мнения: 12
Моето пък лично мнение е че д-р Македонова е много добър репродуктивен специалист и много добре знае какво прави. Моят опит в клиниката е само един само с една единствена яйцеклетка и бебче, което гушкам в момента. Така че не се притеснявайте от това дали има достатъчно мнения тук във форума, защото на място съм виждала много двойки носещи торти и почерпки, които идват да благодарят че са успели. Просто недоволните пишат повече! Аз не съм писала въпреки че съм адски доволна и че смятам че направиха и невъзможното да успея и наистина са невероятни професионалисти - целия екип на клиниката и ембриолозите и сестрите и д-р Македонова. Имам едно неуспешно инвитро в Щерев, била съм и в Афродита при Станулов, който ми каза колко деца чакат за осиновяване!!!! А сега гушкам своето благодарение на д-р Македонова и прекрасния екип на клиника Адела. Така че ако се чувствате добре там не се притеснявайте че няма достатъчно мнения и отзиви тук във форума. Успелите не пишат толкова колкото недоволните, това е обяснението според мен 🤗

Здравейте, ако може бихте ли ми казали в Щерев при кой лекар бяхте?
Защото и аз бях там и сега се двуомя за Адела!

# 352
  • Мнения: 301
Здравейте. Имам следния случай. Преди месец имах твърди гърди (бях 4 дена преди цикъл), на следващия ден сутринта имах усещане в корема, че ще ми дойде цикъла или че ще ме почва вирус със стомашно чревен проблем (това беше усещането в корема ми), привидно беше подут. Заобед отидох то тоалетната по малка нужда и вместо жълта урина, уринирах тъмни кафява урина. След това ходих още 2 пъти по малка нужда и беше същото но в малко количество. Първия път беше много. Гърдите ми не бяха вече подути, след 4 дена ми дойде цикъла.
На гениколог съм след 2 месеца, за моя се чака доста. Но през това време бях на Уролог, нищо не видя на ехографа. Кръвна картина и урина пуснах, на следващия ден след този случай, всичко беше добре, само хемоглобина ми беше 116, може би от това кървене.
Имали ли сте нещо подобно или имате ли идея какво може да е, аз ходя на лекъри, но искам и външно мнение...

Общи условия

Активация на акаунт