Клиника Адела Фертилити - ново начало Тема 13

  • 39 449
  • 352
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 289
Здравейте! Искам да попитам дали след неуспешно ин витро се издават документи от болницата, защото на мен не са ми дали?
Благодаря Ви!
На мен след всеки опит са ми давали епикриза.

# 331
  • Мнения: 339
Здравейте, момичета!
Пациентка съм на д-р Калчев и имам час за преглед при него за 18ти август, но имам много сериозен проблем и бих искала да ме види възможно най-скоро. Опитвам се да се свържа с Цвети, но телефонът й е изключен, а и не знам дали все още е актуален. Моля ако някоя от вас има номера й, да ми го прати на лично съобщение. Предварително благодаря Simple Smile

# 332
  • Мнения: 87
Здравейте дами Simple Smile, това ли е темата за клиника Адела в София (Adella Clinic)? Какво ви е мнението за д-р Македонова? Аз се опитвам да реша с коя клиника да започна процедури. Гледам, че Афродита е доста популярна. За Адела не виждам да има много нови коментари тук… Защо…? Да не би да са се отдръпнали хората от там…? В Гугъл нямат много добри рецензии 🙈. Ходих там и за момента съм доволна от обслужването, но още нищо не сме пробвали по същинския въпрос.

Последна редакция: вт, 27 дек 2022, 16:26 от yanamm

# 333
  • Мнения: 289
Моето лично мнение на база факти от опит с тази клиника е да бягате надалеч от там.

# 334
  • Мнения: 1 283
Присъединявам се към горното мнение. В Адела бях пациентка на д-р Македонова, претупаха ни и процедурите, които правихме там, бяха обречени от самото начало. След това се преместих в Афродита и скоро очаквам раждането на първото си детенце.

# 335
  • Мнения: 745
Здравейте дами Simple Smile, това ли е темата за клиника Адела в София (Adella Clinic)? Какво ви е мнението за д-р Македонова? Аз се опитвам да реша с коя клиника да започна процедури. Гледам, че Афродита е доста популярна. За Адела не виждам да има много нови коментари тук… Защо…? Да не би да са се отдръпнали хората от там…? В Гугъл нямат много добри рецензии 🙈. Ходих там и за момента съм доволна от обслужването, но още нищо не сме пробвали по същинския въпрос.
Прочетете темата назад, ще откриете своите отговори. Др. Македонова е чудесен репродуктивен специалист, а дали е вашият, никой освен вас не може да каже. Има много успели и много неуспели, както е при всеки репродуктивен лекар. Никой не е добър за всички. Слушайте личните си впечатления и интуицията си. Успех!

# 336
  • Мнения: 1 441
Моето пък лично мнение е че д-р Македонова е много добър репродуктивен специалист и много добре знае какво прави. Моят опит в клиниката е само един само с една единствена яйцеклетка и бебче, което гушкам в момента. Така че не се притеснявайте от това дали има достатъчно мнения тук във форума, защото на място съм виждала много двойки носещи торти и почерпки, които идват да благодарят че са успели. Просто недоволните пишат повече! Аз не съм писала въпреки че съм адски доволна и че смятам че направиха и невъзможното да успея и наистина са невероятни професионалисти - целия екип на клиниката и ембриолозите и сестрите и д-р Македонова. Имам едно неуспешно инвитро в Щерев, била съм и в Афродита при Станулов, който ми каза колко деца чакат за осиновяване!!!! А сега гушкам своето благодарение на д-р Македонова и прекрасния екип на клиника Адела. Така че ако се чувствате добре там не се притеснявайте че няма достатъчно мнения и отзиви тук във форума. Успелите не пишат толкова колкото недоволните, това е обяснението според мен 🤗

# 337
  • София
  • Мнения: 272
И моето бебе е направено в Адела. Бях пациент на др.Калчев, но така се случи, че и пункцията и трансфера ми ги прави др. Македонова. Е, донесе ми късмет- бебчо е на година и 8 месеца. Изключително доволна съм от ембриолозите. За акушерките също мога да кажа само суперлативи. Важното е да си усетите дали това е вашия лекар. За мен това беше третата клиника от дългия път към бебето.

# 338
  • Мнения: 710
Аз лаконично ще подкрепя горенаписаните мнения, нямам опит с други клиники, но в Адела срещнах разбиране, съпричастност и много позитивно отношения от целия персонал! Имаме един опит, един свеж трансфер и успех от първия път - прекрасен син, който спи в съседната стая.

# 339
  • Мнения: 273
Здравейте, момичета
Извинявам се ако въпросът ми не е за тук, но се надявах някой да знае.
 
Знаете ли къде изражда чрез секцио доктор Македонова? И някой раждал ли е при нея ?

# 340
  • Мнения: 233
Здравейте, момичета
Извинявам се ако въпросът ми не е за тук, но се надявах някой да знае.
 
Знаете ли къде изражда чрез секцио доктор Македонова? И някой раждал ли е при нея ?
При Македонова не бих си правила даже и ноктите! Доктор не е със сигурност.

# 341
  • Мнения: 273
Здравейте, някой знае ли кога клиниката ще излиза в летен отпуск?

Благодаря предаварително.

# 342
  • София
  • Мнения: 25
Криси6, клиниката няма да излиза в отпуск, но д-р Македонова е в отпуск до края на месеца някъде. Иначе клиниката работи.

# 343
  • Мнения: 102
Здравейте отново момичета
След 2 години почивка от ин витро процедурите, заради един прекрасен младеж на година и 4 месеца, се завръщам на фронта отново.
Днес бях в клиниката и пуснах амх... Тъжно е, но това което искам да попитам е.... Как така има само един ембриолог?
Какво се случва с ембрионите ако той се разболее или нещо му се случи и не може да дойде на работа? Несериозно ми се вижда на мен. Сигурно се оправят де, но преди мисля че бяха двама. А сега- един.

# 344
  • Мнения: 289
Чудя се как я има все още тази клиника !?
Там всичко е несериозно!

Общи условия

Активация на акаунт