Мъж Телец -19

  • 43 570
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 231
Мой познат Телец на 54 се задоми за първи път в живота си и има бебе. Не беше живял с жена през живота си, като изключим майка си. Стана набързо. Зашеметих се от бързината на събитията - от запознанството с богоизбраната до задомяването и забременяването.
Мъжът е успял в бизнеса си и е със самочувствие, което не е без покритие. Имал е връзки с жени, но без съжителство.

# 661
  • Мнения: 1 308
Мой познат Телец на 54 се задоми за първи път в живота си и има бебе. Не беше живял с жена през живота си, като изключим майка си. Стана набързо. Зашеметих се от бързината на събитията - от запознанството с богоизбраната до задомяването и забременяването.
Мъжът е успял в бизнеса си и е със самочувствие, което не е без покритие. Имал е връзки с жени, но без съжителство.
Ем, намерил е специалната, която всяка от нас се надява да е за някого, хахаха. Дай Боже всекиму! Някои нямат тоз късмет... Ся да гледа дамата дали си е взел втора майка за себе си или майка за детето, или кралица. Късмет и семейно дълголетие на двойката! Очевидно е чакал единствената. Весела Коледа и Щастлива Нова Година!

# 662
  • Мнения: 71
Браво. И аз май нямам този късмет чухме се за Коледа, аз звънях май няма какво да си кажем. Няма смисъл да се мъча по добре сама

# 663
  • Мнения: 18 403
Специалната явно е значително по-млада, което не е задължително, но често срещано при тази зодия.

# 664
  • Мнения: 71
Ако си казала на Телец че няма какво да му кажеш а той е казал за теб че си говорите само по празниците, това значи ли край??

# 665
  • Мнения: 7 231
Ако си казала на Телец че няма какво да му кажеш а той е казал за теб че си говорите само по празниците, това значи ли край??
А какви са били началото и същината?

# 666
  • Мнения: 71
Маи маи никакви. Писахме си виждахме се по едно време в гласа му се добавиха студени нотки. Не сме били заедно а всички си мислеха така не съм го оставяла но той не се е постарал. Сигурно има друга аз съм била само развлечение въпреки че не вярвам да са ме лъгали очите му

# 667
  • Мнения: 71
За много години. Аз май няма да има шанс. Блокирал ми е номера два пъти звънях да му чиститя. Фейс и Вайбър не е но защо?! Втори ден плача не върви на нашите години така да се излагаме

# 668
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 955
Нова Година - нов късмет. Имай малко самоуважение. И като ти се появи да ти се прави на невинен - отсвирвай го. Иначе ще го въртите този цикъл още много пъти.

Защо ревеш? От обида?

# 669
  • Мнения: 71
Той и преди е мълчал не ми е говорил но когато съм го търсела е отговарял. А сега мене блокирал. Не съм обидена мъчно ми е обичам го казвала съм го

# 670
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 955
Избери любовта към себе си?!

Задай си въпроса кое му обичаш? Той се крие и те игнорнорира. Блокира те...а ти се буташ. Насила обич не става. Освен това любовта трябва да ти носи позитивни усещания.

# 671
  • Мнения: 71
Малчание. Беше публикувал той клипчета на тема която обичам, сега ги е истрил.май и мене ме е истрил от живота си.ако знае че е виновен че ме е наранил ще ме потърси ли?

# 672
  • Мнения: 3 861
Малчание. Беше публикувал той клипчета на тема която обичам, сега ги е истрил.май и мене ме е истрил от живота си.ако знае че е виновен че ме е наранил ще ме потърси ли?
Какво значи ако знае, че е виновен! Значи не се чувства така!

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 372
Телецът държи на хората, които обича. Ако е обидил или наранил някой от близките си, няма да издържи и 10 минути преди да звънне и да се извини. Отвътре всичко му ври и кипи докато не изгладят отношенията си. Но за хората, на които не държи, изобщо няма такива угризения. С тези, които са му важни, търси контакт всеки ден. А те обикновено се броят на пръстите на едната му ръка. За останалите не му пука особено, да не кажа хич. Поне това са моите наблюдения.

Последна редакция: ср, 11 яну 2023, 20:16 от Blessed To Be Loved

# 674
  • Мнения: 71
Знае че е виновен и знае че аз знам.да, може да ме не е чуствал близка вече не. Незнам.май съм миналото неважно.не сме се чували не сме се виждали само май се мъча

Общи условия

Активация на акаунт