Мъж Телец -19

  • 41 886
  • 746
  •   1
Отговори
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
ЗАПОЧВАМЕ 19-та ТЕМА В ОПИТ ДА РАЗБЕРЕМ ЩО Е ТО МЪЖ ТЕЛЕЦ
Качество - Неподвижен
Стихия - Земя
Управляваща планета - Венера
Девиз - "Аз притежавам"

Положителни: търпелив, спокоен, независим, надежден, издържлив, упорит, практичен, обича комфорта, материално ориентиран.
Отрицателни: саможив, инатлив, муден, неадаптивен, недоверчив, злопаметен, снизходителен към собствените слабости.


Старата тема

# 1
  • Мнения: 35 949
мъжът телец бил подходящ за жени деви
аз избрах преди време друга зодия, но се оглеждам за подходящ от астрологична гледна точка за следващия живот - 'щото аз пак ще съм дева Grinning

# 2
  • Мнения: 18 295
Честита 19 тема на Телците!
Ще ги пишат в Книгата на Гинес с толкова теми. Stuck Out Tongue Winking Eye

Бубе, ако в следващия живот си мъж?! Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 874
Честита 19 тема на Телците!
Ще ги пишат в Книгата на Гинес с толкова теми. Stuck Out Tongue Winking Eye

Бубе, ако в следващия живот си мъж?! Thinking

Ще бъде телец. И без това има желание да се оглежда внимателно 😁

# 4
  • Мнения: 35 949
Бубе, ако в следващия живот си мъж?! Thinking

съдбата не е способна на чак толкова груби грешки Grinning

михайлов, аз на 20 г. се сдадох, от тогава само гледам като гладно цигане пред хлебарница Grinning

# 5
  • Мнения: 18 295
Бубе, ако първият път е бил грешка, сменяй смело, от собствен опит го казвам. Животът е твърде кратък да стоим в отношения с неподходящи хора, а следващия живот... кой го знае! Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Ако някоя жена има редовни проблеми с мъже Телец (или от всякакви други зодии), да започне тогава да действа повече с разума си и по-малко с фантазиите и драмите. Wink

# 7
  • Мнения: 35 949
Бубе, ако първият път е бил грешка, сменяй смело, от собствен опит го казвам. Животът е твърде кратък да стоим в отношения с неподходящи хора, а следващия живот... кой го знае! Simple Smile

търпим се Grinning
но спред разните теории в следващия ми живот половинът от сегашния можело да ми бъде баща, брат, син и т. н., за това се оглеждам от сега, ако нещо се прецака с роднинските връзки Innocent

# 8
  • Мнения: 18 295
Предвидливо! Joy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 29
Ами ето бившата двойка на планетата аз Близнаци, той Телец. След бурна свалка от негова страна, велики преследвания и любовни обяснения, след 6 месечна връзка - МЛЪКНА. Изчезна безкрайно, разби ми сърцето, уби ми душата и още ближа рани. Не вярвам на никого.

# 10
  • Мнения: X
Раяна, помня те. Не се ли обади твоят телец?

# 11
  • Мнения: 18 295
Наистина ли нямаш никаква хипотеза какво е станало? Thinking Аз на твое място бих се запитала на какви мои думи/ постъпка може да е реакция това. Не казвам, че е правилно, но първо бих потърсила вината в себе си. Бих се замислила и за "доброжелатели", да няма някаква интрига създадена. И ако всичко това се изключи, тогава...
Аааа... чакааай... вие дето живеехте на различни континенти ли бяхте? Оле, ако е така, вероятността нещо да стане реално е била 0,0001 процента.
Ама прежали го поради обективни причини и потърси някой поне в Европа да е.
Секс не се е случвал, нали? Но било връзка? Thinking Моята дефиниция е "флирт".

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Не мога да ги разбера аз тези любови през континенти разстояние. Телците обикновено са мъже на действията и залагат на сигурното, а не на мечти и връзки през жицата. Народът още навремето с основание е рекъл: "Око да види, ръка да пипне".

# 13
  • София
  • Мнения: 874
В случая няма виновни. Онлайн свалки и приятна комуникация може да има. И аз помня случая, още тогава беше ясно, че няма бъдеще тая работа...

# 14
  • Мнения: 18 295
Аз пък ще ви кажа, че Телците са много свестни. Няма по-добро същество.
Трогнала съм се нещо и реших да споделя. Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт