Мъж Телец -19

  • 41 798
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Врътнах старите мнения на Rayana77, но не видях за онлайн връзка ли иде реч. Реална ли е била?!

Дали е било само повърхностна свалка поне в очите на авторката?!Цитирам първия й пост:
Цитат
5 месеца имахме луда връзка
Запознах се с него и докато не ме обсеби и свали не мирна.
Твърдеше, че ме обича, че съм всичко, че....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 28
Раяна, помня те. Не се ли обади твоят телец?

Реална ни беше. И уж много хубава...
Ами търсех много време вината в себе си, но чак за пълен игнор не съм правила "грехове". Явно просто му омръзнах като ме завладя. Сега няма друга жена, ходи се сваля навсякъде, боц боц и изчезва... Дърт мъж е, не е пубертет, ама ей това стана с нашата история. Създаде ми илюзии, че сме голяма любов и накрая ей това.

# 17
  • Мнения: 16
Наскоро приключих 8 годишна връзка с мъж телец .... Какво да кажа за тях, аз самата съм теле, но по лъжливо, манипулативно и емоционално изсмукващо животно няма !! Просто много зависи как си израстнал, възпитание, ценности , може би не е от зодията. Радвам се, че се отървах макар да ми костваше много време да се наканя Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 877
Чак звучи сладко това:

РАК И ТЕЛЕЦ
Ракът носи чувствителност и въображение в тази връзка. И двамата са страстни и нямат нужда от външни стимулатори, за да са доволни.
Телецът разбира чувствата на рака и му помага да се изплъзне от всички възникващи проблеми. Ако телецът е внимателен, ракът отговаря със същото.
Съчувствието към взаимните нужди осигурява една много приятна връзка и един много успешен брак.
Оттук: https://horoskop.rozali.com/zodia-rak.html

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
При вас така ли е? Рак и Телец.

# 20
  • Мнения: 6 877
При мен се е случвало. Но до брак не сме стигали. Страстта винаги е била голяма. Те затова Телците са силно привлечени от жена Рак.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
С Рачка май не съм бил досега и не мога да се изкажа по въпроса. Но звучи прекрасно това, което се е случило при вас.

# 22
  • Мнения: 16
Била съм с рак, много са потайни, на мен това не ми хареса понеже съм много директна и предпочитам да няма скрито покрито. Аа и също така си играеше с търпението ми и трябваше все аз да го търся . Има една приказка " Там където е текло, може пак да потече, но от чакане ще ти е минала жаждата."

# 23
  • Мнения: 2 506
Била съм с рак, много са потайни, на мен това не ми хареса понеже съм много директна и предпочитам да няма скрито покрито. Аа и също така си играеше с търпението ми и трябваше все аз да го търся . Има една приказка " Там където е текло, може пак да потече, но от чакане ще ти е минала жаждата."
Разлика от двойка мъж Рак и жена Телец и мъж Телец с жена Рак - от небето до земята.

И аз съм Рак, но нямам общо с мъжките представители на зодията ми.

# 24
  • Мнения: 246
Rosita,жените рак са привлечени по-скоро от телеца,който им дава усещане за сигурност:)P

# 25
  • Мнения: 6 877
Rosita,жените рак са привлечени по-скоро от телеца,който им дава усещане за сигурност:)P
На мен усещане за сигурност не ми  е дал нито един Телец, по-скоро обратното - усещане за нещо неясно, несигурно, загадъчно в неприятния смисъл на думата. С голяма ловкост се измъкват от отговори на конкретни въпроси.
Да не забравя да напиша, че тук присъстващите са изключение.

# 26
  • Мнения: 246
Викаш само на жените им е разрешено да са загадъчни и неясни:)Търси проблема в себе си..водните и земните знаци се съчетават повече от добре обикновено-може би имаш повечко планети във въздух или огън.

# 27
  • Мнения: 6 877
Търси проблема в себе си..
Точно за това говоря.Laughing

# 28
  • Мнения: 246
Асцендент във въздушен знак или Луна,а може и двете:)

# 29
  • Мнения: X
Хмм, а дали е възможно неговият асцендент нещо да е “крив”? Или такава възможност е немислима? 😂

Общи условия

Активация на акаунт