Майски щъркелови доставки 2021 (Тема 3)

  • 42 564
  • 665
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 876
Ох, колко ви завиждам че може да избирате за децата си. При нас училището е задължително присъствено и ако не водиш детето и нямаш бележка от лекар ти пращат социалните. Иначе аз не работя и мога да си я гледам, но единственото на което се надявам е да затворят училищата преди да влезе Ковида в нашето училище.
Уж е строг контрола, ама тая сутрин баш в нашата сграда влезе едно 3-4 годишно, което кашляше ужасно.

Миналата седмица мъжът ми ходи на физиотерапия и след 2 дни се обади физиото да каже, че дъщеря му е с положителен тест. Писах на учителя и той каза, че по правилата не е контактна и да си я водя. Той попринцип е супер стриктен, знае че съм бременна и е опасно за мен и много следи правилата, та дано успее да ни опази до април.

# 121
  • Мнения: 714
sea.sea, как си направи втора лента ? Т.е от къде генерира кода за нея, че на моята като кликна и ме препраща към началната страница на форума Disappointed

# 122
  • София
  • Мнения: 22 944
Teya, много беше трудно. 😂 Голямо ровене падне. Сега излизам за малко навън, после ще седна на лаптопа и ще се поразтърся пак и ще пратя линк. 😀

# 123
# 124
  • София
  • Мнения: 22 944
Супер. Simple Smile

# 125
  • Мнения: 2 396
Здравейте, дами! От четящите още от първата тема съм, но все чаках да мине някой преглед, за да се включа.
Терминът ми е на 16.05 и очакваме девойка. Имаме един юнак на 3. Все си мислех, че ако въобще успея да забременея втори път, ще я карам по-лежерно, но не би. На първата бременност не успях да се зарадвам като хората, заради постоянни притеснения. Е, сега са от друг вид, но пак не липсват.
И ние пратихме детето на детска от 04.01 след много чудене, но след два месеца престой вкъщи и постоянно тръшкане, всички се поизнервихме. Надявам се, да сме взели правилното решение.

# 126
  • Мнения: 75
Момичета , днес бях на фетална морфология , всичко е наред с бебчо и ми казаха , че е момиченце Grinning .
На предния преглед докторът беше открил някаква киста на плексуса , която изчезвала в 80% от случаите и се бях притеснила , но за щастие вече я няма .

# 127
  • Мнения: 178
колко тежат вашите бебета

# 128
  • Мнения: 75
колко тежат вашите бебета
527 гр. - влизам в 22г.с. / докторът каза , че върви около 6 дни напред

# 129
  • Мнения: 876
колко тежат вашите бебета

Абсолютно никаква идея нямам. Пък и не вярвам на мерки и теглилки изчислени от някаква машина.

# 130
# 131
  • София
  • Мнения: 213
500 гр , 22+5

# 132
  • Мнения: 341
680 гр., 23+3 г.с, вървим около седмица напред и преместиха термина ми за края на април 🤷🏻♀

# 133
  • Мнения: 2 396
575гр според последнта ФМ в 22+5 г.с.

# 134
  • Мнения: 714
Нямам никаква идея Confused

Стартирах неделя с обилен кръвоизлив. Такъв ужас никога не съм преживяла. Хем кръв и то бистро червена, хем нямам грам болки и детето не спира да рита. Набързо се облякох и в "Надежда". За щастие синът ми беше на гости на нашите, та поне него не мислих. Като видях, че моето АГ е дежурно, така ми олекна. Оказа се заради задната плацента. Шийката е наред, но плацентата си е все така задна и явно детето я "удря" и от там и кръвта. Ще полежа няколко дни в болницата и после с дивана и спалнята ще сме първи приятели 😔

Последна редакция: нд, 17 яну 2021, 09:57 от Тeɣa

Общи условия

Активация на акаунт