внимавайте с животните покрай бебето!

  • 1 118
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз имам декоративно зайче от 4 години,но откакто се появи малката не и обръщам много/много внимание да не кажа,че освен да и дам да храна и вода нямам време да се занимавам с него както преди Embarassed за което се чувствах много виновна и ми беше много мъчно.До онзи ден...Бях заспала с бебка на дивана в хола и по едно време се събуждам,защото усещам че сме повече маймуни на клона Laughing  и  виждам че животното стои до нас с детето и ни наблюдава аз и се скарах да слиза бързо долу,но явно късно Close.Беше  се изпикала до главите ни Twisted Evil.Направо полудях.Не знам това отмъщение ли беше,или израз на любов?

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може би те припикава, за да те маркира.......да си си негова територия

# 17
  • на село
  • Мнения: 1 028
Ние имаме женски немски дог, който направо обожава бебето. Не позволява на непознати даже да припарят до него. Абсолютно съм спокойна, защото тя обръща повече внимание на бебето, отколкото на кученцата си. Дори понякога когато бебка се разплаче, тича преди мен да провери какво става.

# 18
  • Мнения: 2 237
То по принцип за всичко трябва да се внимава,не само за животните.Но наистина чуждото животно е опасно,не познава детето и може да го нарани.Съгласна съм че трябва да сме нащрек със животните,но не и да прекаляваме  Peace

# 19
  • Мнения: 1 146
Преди време, когато моят племенник беше на 1-2 месеца, една котка се беше настанила в количката му и можеше да го задуши както си спи. Сега внимавам с животните Peace

# 20
  • Мнения: 942
Ние имаме женски немски дог, който направо обожава бебето. Не позволява на непознати даже да припарят до него. Абсолютно съм спокойна, защото тя обръща повече внимание на бебето, отколкото на кученцата си. Дори понякога когато бебка се разплаче, тича преди мен да провери какво става.
И нашето така Peace

Общи условия

Активация на акаунт