💄Новите ни козметични похождения - 91

  • 79 307
  • 731
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 930
Малко за коса от Арлен и Златна Рибка, шалът беше подарък към сета. Серумът Mediceuticals против косопад гo взех за подсилване, бях го купувала за майка ми преди и тя твърди, че имал чудодеен ефект при нея да спре косопадa и да стимулира нова коса да израсте. Та да не остана и аз по-назад, взех и за мен.




И два парфюма 😍



Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 16:51 от tuali

# 136
  • Мнения: 2 774
Любим серум:

Плюс АНА 30% киселината на Revox за проба и за пореден път кофеиновия серум на ТО.

Забравен коледен подарък, който измъкнах докато прибирах украсата миналата седмица Joy

# 137
# 138
# 139
# 140
# 141
  • Варна
  • Мнения: 814
И като ще се прекалява с покупки, нека е качествено! Grin ГАЛА кутията на Pick N Dazzle с продукти на марки AVANT и ECOOKING. AVANT- подмладяващият ексфолиант за лице с гликолова киселина. AVANT - Нощна грижа за околоочния контур, EOOKING - почистващ гел 200мл. EOOKING - серум с витамин C, ECOOKING BOX 3 - нощна грижа с три продукта - крем, пилинг маска и хидратираща маска. Продукта изненада беше SINGAPORE SLING BODY CREAM на CB&CO. Поръчах и FRAGRANCE GIFT BOX MISS KAY. Парфюмчетата, които ми изпратиха са: URBAN LOVE MISS KAY EDT, BLOSSOM BLISS MISS KAY EDT и BLUE ISLANDS MISS KAY EDT

# 142
# 143
# 144
  • Мнения: 763
Поръчката ми от Parfimo от днес 😊
За мен околоочен крем, а за половинката парфюм (който не се хареса и не знам какво да го правя🤪)

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Има тема във форума за размяна на парфюми.
Може да го върнеш, след като е закупен онлайн и да вземеш нещо друго.

# 146
  • Мнения: 763
Десиссслава, благодаря. Знам я темата, но повечето парфюми, които се предлагат там са ми непознати и не ми се рискува. А ако реша да го върна мисля, че ще е голяма разправия... Най вероятно ще го продам на по- ниска цена.

# 147
# 148
# 149
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Дълго търсен, чакан и много желан! ❤️

Общи условия

Активация на акаунт