💄Новите ни козметични похождения - 91

  • 79 304
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Честити придобивки !

Провокирана от поста ти за Флуида си поръчах в най-тъмния му вариант в Нотино, дали ще е много тъмен? Не съм го имала?
Ако това на снимката на профила си ти, ме успокоява че аз съм по-тъмна. Поръчах 02 Nude Gold

Предполагам вече е при теб флуида, но ето цвета, плътно нанесен. За лятото и като се разнесе ще е чуден. Да, аз съм на аватара Blush

# 721
  • Мнения: 2 880
Честити придобивки !

Провокирана от поста ти за Флуида си поръчах в най-тъмния му вариант в Нотино, дали ще е много тъмен? Не съм го имала?
Ако това на снимката на профила си ти, ме успокоява че аз съм по-тъмна. Поръчах 02 Nude Gold

Предполагам вече е при теб флуида, но ето цвета, плътно нанесен. За лятото и като се разнесе ще е чуден. Да, аз съм на аватара Blush

Да,тъкмо днес го получих. Със страх го отворих,но определено като се разнесе е друга работа. Хареса ми, за лятото определено ще е супер!!!
Благодаря все пак Simple Smile

# 722
  • Мнения: 6 930
Кутиите на cultbeauty никога не разочароват, но този път съм направо супер възхитена! Страхотни неща са подбрали и като количество спрямо цена е направо пладнешки грабеж, но в моя полза 😆 Този път дойде със Спиди, отново без такси, без нищо екстра за плащане.




Не съм фен на нещата на Charlotte Tilbury и обикновено никога не бих дала пълната им цена, отделно, че цикли и пуска едни и същи работи нон-стоп, но не мога да отрека, че сенките са страхотно качество, кремообразни и пигментирани, плюс размерът е идеален за дамска чанта.


Също от култ бюти взех този серум/глоу база или каквото е там.


И един невероятен аромат, за когато искам да съм истинска дама като по книга 😍

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 14:35 от tuali

# 723
# 724
# 725
# 726
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Сутринта попаднах на 12,5 мл бутилче със спрей в parfumi-shop.net и не се сдържах. Грабнах го, нищо че е без шалче. 😃❣️

# 727
  • Мнения: 2 255

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 19:42 от bubanka

# 728
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

# 729
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 742

Откъде сте го закупили?

Последна редакция: пт, 19 мар 2021, 20:37 от bubanka

# 730
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Oт сайта на makeup.bg, 14 лв и нещо беше, мисля, че го видях и в Нотино за тази цена.

# 731

Общи условия

Активация на акаунт