Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 60/

  • 29 861
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз ли нещо съм изтървала?! Какво е писала по-точно Неслихан? Ако ще има промяна от 29-ти епизод нататък - да мислим следното: Еда и Серкан се женят, ражда им се едно дете. Ето ви промяната! Ще ги видим като семейство. Ще видим бременна Еда и Серкан - хипохондрик. Да, ще има проблеми, но те ще са около тях. Нашите ще са заедно. Лично аз много бих харесала такова развитие. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

# 692
# 693
  • София
  • Мнения: 1 247
Продължавам с още снимки, които много харесвам, в изпълнение на задачата поставена от Диди за приключването на темата тази вечер Sunglasses



# 694
  • Мнения: 9 667
За мен това е най-добрия клип на ЕдСер въпреки колора който е използван

# 695
  • Мнения: 9 667



Тая песен я свързвам с друго чифте винаги ама пак ми хареса идейката

# 696
  • Мнения: 970
Аз ли нещо съм изтървала?! Какво е писала по-точно Неслихан? Ако ще има промяна от 29-ти епизод нататък - да мислим следното: Еда и Серкан се женят, ражда им се едно дете. Ето ви промяната! Ще ги видим като семейство. Ще видим бременна Еда и Серкан - хипохондрик. Да, ще има проблеми, но те ще са около тях. Нашите ще са заедно. Лично аз много бих харесала такова развитие. 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Бърборанка, точно като хипохондрик тук действа Керем. Проверява има ли температура Ханде!



Целувката по челото е израз на безпределна любов и възхищение на мъж към жена! Представям си, че това е сватбена целувка и ни очакват в сериала весели моменти със семейство Болат и миник Серкан и мъничка Еда!

Нека да направят нещо различно и сладко, за да ни стоплят душите! Толкова хубаво би било! Една съвременна приказка с щастлив край!

# 697
# 698
  • София
  • Мнения: 1 247
Един прекрасен колаж от фотосесията за списанието Hello!

# 699
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

А коментара придружаващ кадрите беше: как от библиотеката са преминали към тази страна Stuck Out Tongue Winking Eye

# 700
  • Мнения: 2 130

А коментара придружаващ кадрите беше: как от библиотеката са преминали към тази страна Stuck Out Tongue Winking Eye

Имало е джаскане и лашкане, и... 😄😄😄
Те ще се разходят из цешия апартамент, но дано го видим и ние 😄

# 701
  • Мнения: 9 667
И малко архив един от клиповете на които бях куче навремето

# 702
# 703
  • Мнения: 9 667
Един клип мой на Зейнеп и Керем от малкото които останаха живи в предния ми канал който подарих на своя приятелка



ПП:Заветния колор имах сигурно към 30 клипа с този цвят клипове....хахахах какви времена бяха сега клип на един месец дори не пускам

# 704
  • Мнения: 970
И малко архив един от клиповете на които бях куче навремето



Ах, Диде, прекрасни времена ми напомни! Страхотен Керем! Понякога се питам, как така в живота се получават тези странни съвпадения! Съдбата за втори път му изпраща невероятна Ханде за партньорка!

Общи условия

Активация на акаунт