Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 60/

  • 29 847
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 13 722
You look like  an angel - Изглеждаш, като ангел



But you’re the devil in disguise - Но си маскиран дявол...



# 706
  • Мнения: 9 599
Мире,за теб да е тогава да бяха много чисти времена

# 707
  • Мнения: 2 130
Керем, вдигайки самолета 😏

# 708
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Еда се радва на Сириус, Серкан пък на нея Stuck Out Tongue Winking Eye


# 709
  • Мнения: 967
Мире,за теб да е тогава да бяха много чисти времена



Много ти благодаря, Диде! От все сърце! Много чисти и невинни!

# 710
  • Мнения: 9 599



Гледайки си клиповете се сетих,че в новия ми канал нямам един на Зейнеп и Керем така и нямам смелост може би да направя такъв ще видим може би някога ще ми мине обидата иначе така не се и паднаха Еда и Серкан от тотото даже исках да правя филмография на Керем под кадри,но беше избран знака на Озанчо в туитър и ще работя по това със сигурност....

# 711
  • Мнения: 967
Керем, вдигайки самолета 😏


Nalbantova, добре, че ми припомни! Все се каня да гледам този филм с Керем и Бурак! Дано да е нещо като "Топ Гън" с Том Круз!

# 712
  • Мнения: 2 130
Мире, аз нямам идея от къде е дори 😄 Ама нали ни трябват постове, а тук най-продавана е баклавата на Керем. Вярно, тук ни баклава, ни фъстък, но има Керем 😄

# 713
  • Мнения: 9 599
Тая песен ме гърми на какъвто и клип да е просто
Нито преди теб/ Нито след теб Блу ти знаеш защо!
Някои персонажи нямат прескачане остават си печат за гледащите и това си е....особено като умира героя даже и двата в чифтето когато е романтична комедия е лесно знаеш,че ще има хубав край

# 714
  • София
  • Мнения: 5 740
Кой каза “баклавата на Керем”?? 😅🤘🏼

# 715
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мире, аз пък се канех да погледна вампирското, още ми става смешно като се сетя за мечтания похитител за който Алекс щеше да оставя терасата отворена Joy

# 716
  • София
  • Мнения: 1 247
Три снимки от 23 епизод, които много харесвам:





# 717
  • Мнения: 2 130
Мире, аз пък се канех да погледна вампирското, още ми става смешно като се сетя за мечтания похитител за който Алекс щеше да оставя терасата отворена Joy
То на Алекс вратът се схвана от течението, което ставаше от тази тераса 😄
Ама така и не разбрахме Вампир дойде ли, пил ли е компот.. Алекс пусна мухата и край 😄

БРО, ти каква си хитруша 😄😄😄

# 718
  • София
  • Мнения: 5 740
Марги, ето ти го Митету, чака те:

# 719
  • Кърджали
  • Мнения: 10 377
Мире, аз пък се канех да погледна вампирското, още ми става смешно като се сетя за мечтания похитител за който Алекс щеше да оставя терасата отворена :3😂🤣😂😂🤣5:
Ама не дойде вампира му с вампир. Другаде отлетя, аз само дето нръзнах на отворена тераса. Това на вампири доверие да няма човек... 😂🤣

Общи условия

Активация на акаунт