Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 60/

  • 29 845
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 967
Мире, аз нямам идея от къде е дори 😄 Ама нали ни трябват постове, а тук най-продавана е баклавата на Керем. Вярно, тук ни баклава, ни фъстък, но има Керем 😄

Nalbantova, филмът е "Ще отдам живота си" - Can Feda - военен екшън.

Тийзър:



Фрагман:



Четох, че снимките на филма „Ще отдам живота си“ с Бурак Йозчивит и Керем Бюрсин и режисьор Чаатай Тосун, струват повече от 25 милиона турски лири.

В него са участвали 2000 статисти, използвани са 3000 оръжия, и 300 транспортни средства.

# 721
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бърборанке, а така, мерси Sunglasses

Встрани от темата. Диде, ти ли беше почитателка на сериала, който наскоро започна по БТВ - Безмилостен град? Трагичен ли е финала? Не че заради това бих се отказала, но да се настроя психически....

# 722
  • София
  • Мнения: 13 721
Сега да видим в събота ще има ли кекс

# 723
  • Мнения: 9 595













Все мои видеа

# 724
  • Мнения: 9 595
Бърборанке, а така, мерси Sunglasses

Встрани от темата. Диде, ти ли беше почитателка на сериала, който наскоро започна по БТВ - Безмилостен град? Трагичен ли е финала? Не че заради това бих се отказала, но да се настроя психически....

Марги , ако хванеш страната на Дженк и искаш Джемре и Дженк очаквай най-голямата мъка ако симпатизираш на инвалида Недим и Джемре очаквай нещо което е поискано от Дженк
Ние с Блу още не можем да се отърсим качествена болка ни тресе

# 725
  • Мнения: 697
Марги, зависи на коя двойка ще симпатизираш. Драма е. Има много викане. Има развитие на героите. На мен финалът не ми хареса. Но пък имаше и много доволни фенове.
Диди, писали сме едновременно.

# 726
  • Мнения: 967
Сега да видим в събота ще има ли кекс



Линде, нали мога така да се обръщам към теб? Мисля, че с тези нови снимки от Hello и писанията в турската преса ни подготвят за тези сцени с идеята, че са снимани от влюбени един в друг актьори и няма нищо неморално в тях!

Там, в Турция ми се струва, че се пишат за големи моралисти!

# 727
  • Мнения: 9 595
Марги, зависи на коя двойка ще симпатизираш. Драма е. Има много викане. Има развитие на героите. На мен финалът не ми хареса. Но пък имаше и много доволни фенове.
Мило подчертаем всички анти Озан фенки а те да са 1 млн най-много щото сомерата им беше робокоп ако си отворя устата затова което видях от фенките на Беркер Гювен няма да млъкна с дни ,а те са си много близки в реала двамата от години...

# 728
# 729
  • Мнения: 434
Бърборанке, а така, мерси Sunglasses

Встрани от темата. Диде, ти ли беше почитателка на сериала, който наскоро започна по БТВ - Безмилостен град? Трагичен ли е финала? Не че заради това бих се отказала, но да се настроя психически....

Марги , ако хванеш страната на Дженк и искаш Джемре и Дженк очаквай най-голямата мъка ако симпатизираш на инвалида Недим и Джемре очаквай нещо което е поискано от Дженк
Ние с Блу още не можем да се отърсим качествена болка ни тресе
И аз бях на страната на Дженк и Джемре и не останах доволна хич от края на филма, много драма има.

# 730
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Диди, Блу, отговорили сте ми по сходен начин. Значи голяма драма....
 
Цитат
ако хванеш страната на Дженк и искаш Джемре и Дженк очаквай най-голямата мъка
Ех Smirk

# 731
  • Мнения: 9 595
Бърборанке, а така, мерси Sunglasses

Встрани от темата. Диде, ти ли беше почитателка на сериала, който наскоро започна по БТВ - Безмилостен град? Трагичен ли е финала? Не че заради това бих се отказала, но да се настроя психически....

Марги , ако хванеш страната на Дженк и искаш Джемре и Дженк очаквай най-голямата мъка ако симпатизираш на инвалида Недим и Джемре очаквай нещо което е поискано от Дженк
Ние с Блу още не можем да се отърсим качествена болка ни тресе
И аз бях на страната на Дженк и Джемре и не останах доволна хич от края на филма, много драма има.
Добре кой нормален човек не би застанал на страната на Дженк след всичко да краката на това момче бяха отнети,но той тръгна да си мъсти не на тия които трябва,а тези които го правеха на гъба и коприва ги галеше с перо и едва когато чу,че Дженк умира и стана брат и много загрижен аз даже си мислех викам тоя не му ли зарови кървавата риза в градината и гаранция умря докато се прегръщаха такъв скалъпен финал в тоалетната е бил написан аз нямам друго обяснение,но като не позволиха на Сърма да напише каквото трябва гледахме петоразрядни бози за край и пак Дженк направи края на всички.Понеже отмъщението му беше много важно по важно от любовта му към Джемре ох спирам защото е темата за Керем това еййй

# 732
  • Мнения: 697
Марги, не е лош сериала.Няма да сбъркаш ако решиш да гледаш (стига да ти се гледа драма). Озан, Бахар и Мине играят много добре. Фикрет Кушкан също, щом не го понасях, особено в началото. Има развитие на характерите. Надяваш се този или онзи да се променят. Някои се променят, други не. Ако решиш дай му шанс. Аз лично много харесах и Бахар и Озан. Прекрасна игра правят.

# 733
  • Мнения: 967
Много ми хареса това описание на значението на целувката по челото в Турция:

https://www.instagram.com/stories/kapimi.ru/2481643544642944704/

И още нещо, за което си мечтаем:

https://www.instagram.com/p/CJv6RlfJI-z/

•The sweet smell of a baby must be one of the best smells in the whole world «  karem bursin »
•The most magical day of my life will be the day I'll become a mother « Hande Erçel »

Imagine... just imagine 🌸🐚
It’s like future statement of hanker in future

# 734
  • Мнения: 9 595
Диди, Блу, отговорили сте ми по сходен начин. Значи голяма драма....
 
Цитат
ако хванеш страната на Дженк и искаш Джемре и Дженк очаквай най-голямата мъка
Ех Smirk
Фериха и Емир ще ти се стори бял кахър онези се обичаха тука е едностранно ,но стига за цял свят...

"Светът е по малък.По малък от любовта."
Обичам те! Ако ми беше по силите нямаше да те обичам
Де да можеше проклетото ти сърце да обича друг
Ако за теб има нещо по силно от любовта то тогава жалко затова което ти наричаш любов
Това е такава любов,че без да я видя и чуя не мога да си поема дъх
Позволи ми да те обичам пазейките от самия мен

И милион цитати които мога да изредя стана легендарен тоя персонаж

Общи условия

Активация на акаунт