Хайде момичета, разказвайте как мина срещата...тя още тече де....

  • 13 499
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти от сърце Додо, както винаги си перфектна с обектива! Hug  bouquet Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 10 758
Уау, додо, снимките както винаги са страхотни HugА можеш ли да ми пратиш на мейл другите мои PraynigИмах с рири67 май една и една без очила.Ако не си ги изтрила де.Не ги искам обработени.  bouquet

Лелеее, влюбих се в летящата крава.Краво, много си готина Heart Eyes  bouquet

# 242
  • Мнения: 1 955
Момичета, страхотни сте   bouquet
Изчетох цялата тема  Mr. Green
И сега в мен се загнезди странно чувство за нещо много хубаво, което съм пропуснала.Не познавам никоя от вас лично, но другия път ще се пресряма, ще се метна в колата и право в София на купона  Laughing

# 243
  • Мнения: 2 792
   Додо страхотна си, много благодаря за труда (който съм убедена) че си  хвърлила по моята фотография, резултата е впечататлителен bouquet  Heart Eyes 

# 244
  • София
  • Мнения: 6 743
И от мен едно голяяяяяяяяямо мерси  Hug   bouquet  Peace
Додо, както винаги снимките са неотразими  Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 6 390
Додо
както винаги - страхотни снимки   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
най малкото което мога да кажа  Wink Grinning

# 246
  • Sf
  • Мнения: 808
dodo_dodo, нямам думи.... Аз нямам думи, представяте ли си... Божееее, утре още отивам в офиса на Еми и да си платя двете снимки!!!

Божееее, ама аз още първия път ти казах, че те обичам!!! Благодаря!!! Айде да ме снимаш и гола, та да ме докараш и там тъй убава  Mr. Green

# 247
  • София
  • Мнения: 2 623
Додо благодаря ти от сърце  Hug за прекрасната снимка, за труда и за усилията да снимаш това дърво, сиреч мен  Hug Дали случайно пазиш всички мои пози ? Ако да ще замоля да ми ги пратиш на jullianna@abv.bg
И още нещо в крайна сметка разбрахме ли се как става заплащането, по колко лева за снимка и т.н. Моля осветлете ме немедлено !

# 248
  • Мнения: 5 468
Дуци, новата ти прическа е убиец и то направо сериен...! Много ми харесваш така. Да видим накрая, мъжа ти ще успее ли да те опази тебе, хм...

# 249
  • Мнения: 5 228
Додоу може ли и на мен да ми махнеш етикетчето? Ако не те зантруднявам. Много ти благодаря.  Hug

# 250
  • Мнения: 1 072

Лелеее, влюбих се в летящата крава.Краво, много си готина Heart Eyes  bouquet

Споделям любовта ти, Цомбе.   

# 251
  • Мнения: 4 371
Дуци, новата ти прическа е убиец и то направо сериен...! Много ми харесваш така. Да видим накрая, мъжа ти ще успее ли да те опази тебе, хм...
Хи хи, благодаря ти. Ще видим, мда...

# 252
# 253
  • Мнения: 2 716
Додо, повтарям казаното до тук. И още: целувки от мен. Как го правиш???? Аз НИКОГА не се харесвам на снимка, а тази я гледам и не мога да откъсна очи.  Heart Eyes  bouquet
Ти се прелест! (но ти това си го знаеш)
Еми, петте кьошета са ми най-удобния начи за плащане. Кога и къде да дойда? За да не ти преча в работата.

# 254
  • Мнения: 147
              И аз изчетох цялата тема. Личи си, че купона е бил страхотен! А невероятните снимки на Додо няма да коментирам  Grinning. Радвам ви се много и макар, че никого не познавам лично, ви чувствам близки   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт