Хайде момичета, разказвайте как мина срещата...тя още тече де....

  • 13 485
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Беше страхотно!

Успях да си кажа 2 думи с Мамица  Mr. Green (тя голяма скица, ей!), кросамая, Кати, с която отдавна не се бях виждала и пее страхотно, Еми, Виви (поне си стиснахме ръцете Wink), Буболина - много се радвам, че най-сетне в видях на живо, тити, Цомба Гърдева; още, с които от преди си имам приказка и са ми слабост (да не кажете че се подмазвам - имената няма да издам - те си знаят Mr. Green - очаквам и вклюване от ...).

Запознах се със синеочка и сладкото й момиченце, което е страшно фотогенично. Момиченцето на Сакри е кукла! Имаше страхотни дечица, мисля че малкото щапуркащо момиченце беше на жана (bg paint) - дано не се лъжа - страхотно бонбонче. Всички хлапета бяха много сладки!

Пяхме, пихме и се веселихме, някои и препушихмЕ и утре ще говоря като баба Меца..... Туй то от мен. Рапорт даден!

П.П. Ако съм изпуснала някого - искрени извинения - голям заплес съм по принцип  Embarassed.

# 16
  • София
  • Мнения: 572
Хайде и аз да рапортувам  Grinning !Много готино си беше  ,няма спор.Като ще благодарим на добрите хора,нека не забравяме и таксиметровия шофьор,който ни качи Еми,Лили,Маргарита,съседката Wink и мен.Снимки -утре,сега ще се спи ,че утре  smile3515

# 17
  • София
  • Мнения: 572
Хайде няма да ви мъча!Добре,че мъж ми е добър и докато писах постинга качи снимките на сайта си.Няма време за надписване,но вие ще се познаете  Grinning .Хайде на горещите снимкииииииииии http://fuxy.net/katy/

П.П.Благодаря на Стрелче,че като си тръгваше ми остави 3 цигари  Wink

# 18
  • Мнения: 4 371
Кати, мъжа ти е жесток  bouquet
Лили, тук ми приличаш на Мадона http://fuxy.net/katy/pages/IMG_2198.html

# 19
  • Мнения: 7 430
Кати, мъжа ти е жесток  bouquet
Лили, тук ми приличаш на Мадона http://fuxy.net/katy/pages/IMG_2198.html

И на мен Peace
Дуци - имаш много красиви ботушки  Hug А коя е русата мацка дето пее с теб newsm78

Цомба Гърдева - имаш страхотна усмивка

Додо и Карен - както винаги нежни като цветя  bouquet

Дамянти, Кросомания, ДрагонЧо, Буболинка и Стрелче  Heart Eyes и на всички други, които не познах  Hug
Страхотни сте  bouquet

Кати, благодарско за снимките Wink

А ей това много ме накефи  Peace бира ли е newsm78

# 20
  • Мнения: 6 206
Много народ, бе, колко горе долу бяхте?
Вас си ви знам и сте ми хубавелки, обаче какво прави Петър на най-последната снимка?
Да не е мъж на някой?

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Н-Е-В-Е-Р-О-Я-Т-Н-И  !!!  Hug

п.п: Страхотен ню имидж Дуци, честито! Кефиш!!!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз се отчитам рано, рано сутринта.
Този път беше още по-хубаво. Новодошлите донесоха хубаво настроение.
Дуци изглежда прекрасно с новата си прическа.
Синеочка и Нийка курабийка са големи сладуранки.
Еми е страхотен човек  Heart Eyes Радвам се, че се запознах с нея.
Кросмая е толкова слънчева жена  Hug
Джулиана изглежда толкова хубава и променена от последната среща, че едва я познах.
Додо е страхотен фотограф, а ако можеше да снима и себе си щяха да излязат снимки като на фото модел  Party
Летящата крава се крие за да лъже домочадието Whistling /предадена си/, но пък е мноооооого красива Flutter
Специални благодарности на Буболина и Мериан за телепортирането ми до метрото. Страхотна жена на която не личи, че е раждала скоро  bouquet Мериан е сладка млада дама Flutter
Вече трудно намирам думи за изразяване на добрите ми впечатления  Blush и само ще споменавам имена.
Дамаянти осветяваше Славяни като Вечерница.
Лили, Мама знае, Виви, Стрелче /любов моя/, Скари / силна, красива, нежна, страхотна майка и още по-страхотен човек/ обичам та  Heart Eyes , Биби на Валентина е голям сладур, ...
Ако съм пропуснала някой се извинявам!
Всички бяхте страхотни!!! Радвам се, че имам шанса да познавам хора като вас  newsm51

# 23
  • Мнения: 1 052
Мнооооого сте прекрасни!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 210
Много народ, бе, колко горе долу бяхте?
Вас си ви знам и сте ми хубавелки, обаче какво прави Петър на най-последната снимка?
Да не е мъж на някой?
Не е Wink Сам беше и даже си хареса една прекрасна мама, но няма да кажа коя  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 070
хехеее, веселко значи... Ами и аз ще дойда следващия път....   bouquet

# 26
  • Мнения: 4 473
Добро утро и от мен! Grinning
Няма да цитирам имена - някои вече се увериха, че паметта ми ми играе лоши номерца Blush, та ще си спестя цитирането. За пореден път прекарах една страхотна вечер - една от всичките форумски, но със своя чар и обаяние. Много променени лица видях, много приятели Heart Eyes. На доста от момичетата даже лично се обясних в любов Laughing - да ме извинят, ако съм досадила Blush. В Караокето купонът беше страхотен. И аз бях там, и аз вих Mr. Green макар и без микрофон Party
Обичам Ви!  bouquet Heart Eyes Hug

п.п. фотографките, внимавайте с цензурата, pls Twisted Evil

Последна редакция: нд, 24 сеп 2006, 17:30 от strelche®

# 27
  • София
  • Мнения: 2 210
Давам отчет сега на "ранна" глава Wink
Не искам поименно да изброявам всички сладурки, с които си говорих, само искам да ви кажа,че се радвам , че ви познавам  bouquet  bouquet, но не мога да не кажа колко много се радвам, 4е се видях най-накрая с Мамица, която е невероятна чаровница и моята ICQ приятелка Маргарита, която е най-позитивната личност, която напоследък съм виждала. Марги Heart Eyes
И едно предложение- дайте да ги зачестим тези срещи , толкова е приятно...И да не са с няколкоседмични организации и анкети- просто обявяваме ден и който дойде. Супер хубаво е Hug
Снимките по-късно Wink

# 28
  • Мнения: 2 237
ЕЕеее,кажете кой е този Петър де ! Дето пееше ли ?
Аз сега се събудих и мога да дам по-подробен отчет.Както казах вече беше прекрасно ! Имах огромната привилегия да стоя на една маса с додо додо,толкова си мечтаех от мнооого време да се запозная с нея !
Буболина и Мериан - много сте сладки,искам някой ден и аз и Калина да сме като вас.
Цомба Гърдева - на теб специални благодарност и дълбок поклон за това че ме откри за тези срещи ! Heart Eyes
Пипи 67 - това е най-енергичната жена която познавам ! Възхищавам и се ,искам и аз някой ден да съм толкова отракана като нея,че сега какъв съм заплес....
СТramel - толкова нежна и ефирна,като фея !
Стрелче,Дуци,Джулиана,Лили и всички знайни и незнайни мами,много сте готини ! Hug
Дори и да пропусна някой,вие си знаете че всички сте страхотни !
В караокето не пях,защото първо ме беше срам.... Embarassed Второ не знам английски.Абе изобщо беше ми притеснено.И се възхитих на Дуци и Лили за артистизма.Незнам дали аз някога бих могла така да се отпусна  Sad Май този път бях най-бездействащото същество....
Пропуснах да спомена че най-после се запознах и с Валентина и видях на живо най-сладката Биляна !
Шаркчице,само с теб не можах да си поговоря повече,но следващия път си моя  smile3508
Айде да не се повтраям но...абе беше страхотно !
Искам пак да ви видя,а надявам се и вие мен ! Hug
И май е крайно време някоя медия да отрази тези готини наши събирания ! Grinning Какво ще кажете ? Wink

# 29
  • Мнения: 1 753
Пък аз за срам и резил не се запознах с никой, освен с Неуморна, която ни острами и седна на нашата маса. Стояхме малко, че хлапетата ни чакаха в къщи (Ани не може да заспива без мен и реве безутешно...  Close)

За тези, които не за разбрали - дойдохме може би предпоследни, всички маси бяха заети и седнахме най-в края, най-отзад....Аз бях със синя блуза, а мъжа ми с оранжева, тва бяхме ние  Laughing  Изпихме по една водка и си заминахме... Но все пак масата беше добра за наблюдение  Wink Всички бяхте страхотни и се радвам, че успях да ви видя на живо! Другият път ще дойда навреме и обещавам ще се разбръмча и ще се запозная с всички...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт