Хайде момичета, разказвайте как мина срещата...тя още тече де....

  • 13 471
  • 303
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 861
Кати, мъжа ти е жесток  bouquet
Лили, тук ми приличаш на Мадона http://fuxy.net/katy/pages/IMG_2198.html
щом си рекла нека съм Мадона Crazy

А добрютро и от мен, хора ИМАМ ГЛАС, не е за вярване
Излишно е да казвам, че срещата беше супер, нали???

# 46
  • София
  • Мнения: 15 251
Eто снимки и от мен:
http://snimka.bg/album.php?album_id=64990

Ще си запазя правото за коментарите за после, защото детето ми вече се чувства сираче Crazy

# 47
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Привет, хора Grinning

Излишно е да казвам, че срещата беше супер, нали???
Спи ми се много Crazy, що така Laughing

# 48
  • Мнения: 3 861
http://www.bgphoto.net/photos/2162/o632946916702343750.jpg

пича освен, че пее страхотно и ни знаеше кои сме и какви сме. Опровергал е някакви, че сме лесбодружинка. Знаеше, че сме от www.bg-mamma.com. Чудеше се как сме се организирал толкоз народ ама аз като му казах,че обикновенно се събираме преди караокето по 100 женоря и той щеше да падне. Някакви хора тръгнали да влизат и като ни ни видяли толкова много организирани жени на едно място и се ударили по челата и се измъкнали тихомълком, това пак той ми го каза. Много симпатичен младеж Party

Марго, душа камбана, Кросамая, кефиш ме, Дуци, добър дует сме а? CTramell, Еми, Дамаянти, Стрелче, Синеочка, Джуджанка....и още ......много сте и сте супер

Имам предложение. Хайде да започнем да се събираме поне веднъж месечно, толкова са хубави тези срещи. Да е фиксиран ден напр. всяка последна събота от месеца, или всяка първа, че е след заплата newsm78 Какво ще кажете, а? Без анкети за дата и така нататък. Който може идва, който не може, следващия път..

# 49
  • Мнения: 2 356
  Завиждам ви Rolling Eyes Сто на сто е било суперско Simple Smile
  Идеята за месечна среща много ми харесва, но май ще се наложи да правим нова анкета - на кой кога му плащат Thinking

# 50
  • Мнения: 3 861
пускам анкета в отделна тема в Клюкарника "Коя събота от месеца предпочитате да се провежда ежемесечната Софийска форумска среща?" Хайде всички фенове на идеята да гласуват
 ето ви линк

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129240.0

Последна редакция: нд, 24 сеп 2006, 19:17 от Lilly

# 51
  • Мнения: 2 274
  Еййй, както винаги срещата е била супер  Peace! Жалко че този път не можах да дойда! Живот и здраве ако има среща преди да родя - ще съм там, ако не, като родя се надявам да съм редовна  Mr. Green!

# 52
  • Мнения: 5 228
Много ми беше приятно снощи с вас, мацки!  Hug
Много се радвам, че се запознах с любими форумски дружки и се видяхме с вече познатите.
Най-накрай си изпълних мисията да се запознаем с Цомба Гърдева.  Heart Eyes Много си готина, мацко!
Кросамая е още по-прекрасна, отколкото си я представях.  
Летящата крава отлетя твърде рано и не можахме да си поговорим, но следващия път се надявам и това да стане.
Пелини е голяма свежарка и много слънчев човек.
С всички останали, няма да изброявам, да не пропусна някой, много се радвам, че се видяхме, и се надявам скоро пак да се видим!  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 298
Привет!
Срещата беше много приятна, шумна, весела и забележително интересна за мен, като за първи път. Не се запознах с много хора, ама пуста срамежливост...... Нищо, вече знам как се прави и другия път ще бъда по-общителна Grinning

Впечатлена съм от додо, която съм виждала на снимки, и въпреки това ахнах, като я видях - истинска красавица е! CTramell също прави силно впечатление с начина, по който изглежда. Всички мами, които видях, бяха по-хубави, по-усмихнати, по-чаровни, по-забавни и прочие от очакванията ми. А те не бяха малки. Много ми хареса и ще дойда пак  Hug

# 54
  • Мнения: 1 153
Личи си че е било страхотно и аз искам да пея с вас Whistling Grinning
Сткармел имаш божествена коса Peace
Дуцка както винаги си страхотна Peace
Маргото е много красива Hug
Браво на вас,ние тук не можем да се организираме така Tiredще взема да ви погустувам Rolling Eyes Grinning

# 55
  • Мнения: 2 716
Къде е Додо? Изгарям от любопитство. Тя обеща, че снимките ще ни показват красиви.
simka  кутията ти е пълна и не приема повече ЛС-та. Но много се радвам, че се запознах с теб снощи. Вече ми липсваш  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 2 784
А варненско присъствие нямахте ли? Че три веселячки си бяха наумили да идват специално за срещата. Обвиних ги, че са луди, убеждавах едната да не се срами с другите две халкохолички....и... Да не съм ги отказала?

# 57
  • Мнения: 3 861
Мацки, аз все пак не разбрах, кой е тоя Петър за когото говори Каспър???

# 58
  • Мнения: 10 758
ох, незнам дали е имало варненски мами, ама направо ми се изчака чакалото за Додовите снимки.
Додо, смили се над мен, ше зема да заслабна от мъка. Hug

# 59
  • Мнения: 10 758
Мацки, аз все пак не разбрах, кой е тоя Петър за когото говори Каспър???
Май говори за младежа с най-прекрасния глас дето съм чувала някога( от караокито).Направо е като хамелеон гласа му.

Общи условия

Активация на акаунт