Искам да кажа ... (178) през януари 2021

  • 64 464
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Бургас
  • Мнения: 16 158
Морген!
Деси,хубави новини,браво!

# 1 096
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 029
Добро утро!

Деси, чудесно!

Бяхме на гости снощи, много добре изкарахме Simple Smile Не знам дали се наспах, но се чувствам добре Wink

# 1 097
  • Мнения: X
Добро утро!

И ние снощи бяхме на гости. Добре беше, прибрахме се към 22.00 часа. Не съм наспана, можеше още да поспим. Но Арчи е по-важен. Simple Smile
Чакам автобуса, а навън се изсипа голям дъжд. Свърши хубавото време.

Успешна седмица!

# 1 098
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Добро утро!
Поздрав със Стара планина от към сръбско вчера:
Скрит текст:

# 1 099
  • Мнения: 1 206
Добро утро и от мен!

И аз не се донаспах, първо се събудих сама, но успях пак да заспя, после ме събуди алармата на ММ, след това ми звъннаха от медицинския център, откъдето си взимам болничните. Реших, че явно толкова ми се полага днес. За днес плана е чистене и кафе или разходка със съседка според времето.

Деси, честита придобивка! Аз още си карам моята кола от след завършването. Време и е вече за смяна, дано да е тази година.

Елит, много красиво 🏔

Хубава седмица ☀

# 1 100
  • Germany
  • Мнения: 7 947
Добро утро!
И аз сред ненаспалите се. Събудих се от болка във врата. Направо ми писна вече. Вчера бях добре, какво му направих пак не знам. Сега закусвам и ще пийна един диклак. Навън вали сняг. Побеляло е, но не много. Големият е на кожен лекар днес, стиснете по едни палци всичко да е наред.
Хубава седмица!

# 1 101
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Срам ме е да кажа аз колко спах Joy

Деси, радвам се за хубавите новини!

Ели, мн красиво Heart До Узана ходихме ние уикенда, хареса ми. Шоколадко беше най-щастлив Grinning

Хубава да ви е седмицата!

# 1 102
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Деско, браво на вас. Със сигурност ще се радва младежа, дано успеете да издържите до тогава.
Каква машинка взехте?

# 1 103
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Бубс, ще издържим, къде ще ходим, тая седмица е зора, другата го няма, ще ходят на ски с гаджето, иначе му взехме хонда сивик, мисля, че много ще и се зарадва Simple Smile
Мари, какво стана с капачката, излезе ли?
Природата ни е много красива, напълни ми се душата и на мен от Родопите Heart единственото тъжно беше, че нищо не работеше, не можахме да хапнем, пататник, клин!

# 1 104
  • Мнения: 39 378
Деси, още нямаме капачка. Колата, която сте избрали е много хубава.

# 1 105
  • Мнения: 5 341
Маре, възможно ли е да не я е изял?
Не се наспах и аз:(

# 1 106
  • Мнения: X
Аз съм седнала при децата, но така ми се спи..ставам и се разхождам, че ще се предам.

# 1 107
  • Мнения: 11 004
Деси, много харесвам сивик, особено, ако е от моделите след 2006 г. Simple Smile

# 1 108
  • Мнения: 39 378
Тути, не мисля, че е възможно. Така настървено я дъвчеше, аз се опитвах да му я извадя, накрая се оказахме лице в лице и му показвах лакомство (с идеята да изплюе капачката и да лапне бисквитката), та той побърза да я глътне, за да си вземе и бисквитката.

# 1 109
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 839
Колко голяма е тази капачка, Мари?

Общи условия

Активация на акаунт