Искам да кажа ... (178) през януари 2021

  • 64 466
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 585
  • гр.София
  • Мнения: 2 759
Добро утро 🍀
Заредих една пералня, сега пия кафе и към 8:30 ще закарам малката на олимпиада по математика.
Пак трябва да ида до Джъмбо, с тоя проект за планетите пътека направих там, да го завърши, че ми писна! ММ е на работа, та явно аз ще пазарувам, с тоя глупав коридор от 10:30ч ми бърка всички планове, идея нямам какво да готвя.
Тарти, да му минава бързо на малкия сладур 🤗
Хубав ден от мен!

# 586
  • Мнения: 14 312
Тарти, вероятно това ще е при племенника ти, децата леко минават. Моя беше един ден с Т, на дружката синът 2 дни и с главоболие.  Стискам палци да минава всичко, защото си е притеснение.

3 женски котки сме кастрирали, 2 от които пътни. И трите бяха със саморазграждащи се конци и не сме имали такива проблеми.  Бела си я наблюдавах, а пътните приспаха една нощ в стационара и после си ги пуснахме пред цеха. Освен, че малко ни бяха сърдити друга драма не е имало.

# 587
  • Мнения: 39 405
Добро утро и от мен.
Лято, днес като си вземете котките, пробвай моята рецепта с туширане с йод, а след това им облечете по едно чорапче, предварително отрязано като ръкав.
При нас е ръснало сняг, а желаещи за него няма.

# 588
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 690
Добро утро!

И аз съм станала от 5 и 30, ама до сега рових и както винаги съм казвала, ранното ставане, е вредно за семейния бюджет!  Поръчах си онези боти, че нещо, хич не ги намирам на друго място. Все изчерпани ги дава, пък са модел от 3 години и да не би да ги спрат, та туй ми е официалното оправдание, за пред ММ. Blush  А другого е, че рядко си харесвам обувка, тип кубинка и тези, като малко по-елегантни, ми легнаха на сърце, а сърцето не бива да се тормози, нали?! Joy

Лято, да кажеш, как са котанките, като ги вземете?

Честито на печелившите! То не, че е кой знае какво, но е много приятно, да започнеш годината с печалба, колкото и малко да ни се струва! Аз миналата спечелих, тефтер и химикалка! Blush

План за деня - никакъв, освен едно отскачане до село, за да се видя с нашите!

Хубав ден, момичета!

# 589
  • Мнения: 39 405
От Коледните награди спечелих преди 2-3 години несесер, брандиран при това. Скоро ММ беше за няколко дни във Варна на обучение и бая се замислих дали да му го дам да си прибере тоалетните принадлежности, но в последния помент го смених.
Буб, добре си направила. Честито. Аз станах в порядъчно време и няма да пазарувам.

# 590
  • Мнения: X
Добро утро!

Пия кафе и се излежавам. Трябва да изчистя, ще заредя и пералня. После почивка и филм. И нещо за ядене трябва да измисля, но ще е по-късно. Хич не ми се става. Не бързам, но обичам да си отмятам задачите и после да имам свободно време.

Хубава събота! Simple Smile

# 591
  • Мнения: 11 007
Бубе, ровенето вечер е още по-вредно. Simple Smile

Преди 2 г. попълвах анкета, като стар потребител и в знак на благодарност ми изпратиха бутилка хубаво червено вино, ама наистина хубаво.

Наистина ли коридорите ви спират за пазаруване? В доста магазини пускат, но зависи от локацията и часа.

# 592
  • Мнения: 5 368
Благодаря за милите думи! Нямам търпение да си гушна рижорижи ушули (Кирето), Минчичка и Боровинчинка. Спазарихме транспортни клетки, съпругът ще ги вземе, докато чака каката от английски.
Аз ще остана при малката хала, че нашите са на работа иначе имахме други планове.
В наше село коридорите не се спазват, но в Пловдив - да. Супер неудобни са ни.

# 593
  • Бургас
  • Мнения: 16 198
Добро утро!
За днес съм планувала да пазаря,малко да заредя хладилника. Яденета имам,но мисля нещо набързо да направя,да имат моите за утре,че аз застъпвам на работа,стига съм почивала.
Децата изобщо не ми помогнаха в желанието си за ядене. Това ,,Не знам,, незнам каксе готви Simple Smile

Допивам си кафето,другото после.

# 594
  • София
  • Мнения: 3 708
В София спират и още как! Поради тази причина вече се нахранихме, а обяда още не се е сготвил. Просто със салатите се нахранихме.

# 595
  • Бургас
  • Мнения: 16 198
Искам да кажа,че яко ме е хванал канапа!
За собствен ужас!

# 596
  • Мнения: 5 358
Карз, това израз ли е или коректорът те е поправил?
Да минава, каквото и да е 🤗

# 597
  • София
  • Мнения: 7 045
лин, много ми пречат коридорите. Често пазарувах набързо на път за офиса. В София охраната на суперите застава на вратата в 8:30, искат и лична карта, ако си настоятелен да влезеш, а не изглеждаш над 65 видимо. Сега съм все със списък, защото успявам да вляза в супер два пъти седмично.

# 598
  • Мнения: 11 007
Карз, да минава бързо, каквото и да те е хванало.
Понякога по-добре да импровизираш в готвенето, отколкото да изпълниш желание и да не се изяде. Преди години правих кюфтета с бял сос по поръчка и накрая си ги ядох сама, понеже не били, като тези в детската градина Simple Smile


Специално за маските и ограниченията в магазините имам чувството, че живеем в различни вселени.

# 599
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Хванал я е мързела, или във Варна “канап” означава това.
Ние сме на ски, после на спа...и така 3 дни.

Общи условия

Активация на акаунт