лосион за тяло

  • 1 838
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
Аз ползвам крем за тяло на Lycia -подхранващия,кожата ми е суха и ми я овлажнява добре.А и ухае приятно  Wink

# 16
  • Мнения: 1 813
Ползвам на Аvon - орехи и захар,както и Avon - пъпеш от серията Naturalles . Доволна съм,трайни са.Като се намажа сутрин и следобед като се пъхна отново в банята усещам как ухаят докато се къпя.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 104
аз ползвам на ейвън от години, трайни са  и има различни аромати в зависимост от това какъв предпочиташ- плодов, цветен, сладникъв, по-спортен... последният дето мирише на орехи и кафява захар е просто страхотен  Peace

# 18
  • Мнения: 5 317
Avon - пъпеш от серията Naturalles
О доста време не съм го срещала...Пуснали ли са го пак? newsm78

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 09:57 от Бри

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 269
От всички лосиони, които ползвам, с най-траен аромат е парфюмният на Ейвън today, но го ползвам единствено в комбинация с парфюма...  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
В момента един от лосионите,които използвам е Dove Firming Lotion.Оставя доста траен аромат след нанасяне.На мен ми опада страшно много Peace

# 21
  • Мнения: 686
Бронли - имат най-различни аромати - трайни са! Аз лично не обичам много ароматизирани кремове, сапуни и лосиони!

# 22
  • Мнения: 1 950
На Laura Vandini оранжевия. Невероятен аромат, остава през целия ден. Купувам го от Бонжур 400 мл около 17 лева.

# 23
  • Мнения: 384
На Бетина Барти ползвам от години Ванилията...голямо шише, 6 лв му е цената, купувала съм и с други аромати...зеления флакон също е супер. Аромата е повече от дълготраен Peace
newsm10  newsm10  newsm10

# 24
  • Мнения: 606
Аз използвам Dove ,този който е със стягащ ефект и съм много доволна.

# 25
  • Мнения: 5 362
Доволна съм от Avon-сериите на Naturals и SSS.

# 26
  • Мнения: 5 622
Аз съм много доволна от лосионите за тяло на Ейвън.Ароматите им са много разнообразни и дълготрайни, за разлика от лосионът на ВС, който е разкошен, но сякаш е недостатъчно траен  Crossing Arms

# 27

Общи условия

Активация на акаунт