Ямбол - 10

  • 25 468
  • 272
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 86
Добро утрооо!
Ле-ле не мога да намеря темата,отишла чак на втора стр.Какво правите това хубаво време ви изстреля навън  grinning039Драскайте по някой ред,че следващия път ще ми трябва търсачката,за да я открия  love001

# 211
  • Мнения: 3 537
Ти що не пишеш,а? Laughing
Тука е една мъгла! #2gunfire

# 212
  • Мнения: 3 537
Честит имен ден на Дима!  bouquet
Да не се спотайва,ами да черпи! Mr. Green

# 213
  • Монреал
  • Мнения: 631
Благодаря! Нека и аз пожелая много здраве, усмивки и реализирани мечти на всички именници и НЕименници!  Заповядайте!:D Кафе с бонбони! Шампанско с шоколадов кейк! Бургаско Каберне с филе Елена Mr. Green

# 214
  • Мнения: 3 537
Още от сутринта ли ще пием? Laughing

# 215
  • Мнения: 3 537
Днес голямата ми дъщеря Станислава,навършва 14 години.
Черпя!

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 09:23 от krasi 76

# 216
  • Мнения: 86
Честит имен ден на dima и на всички именници,мерси за почерпката,натрясках се до козирката  girluu
 Краси честита ти рожденничка,да ти е жива и здрава,много да те слуша и да не забравиш най-хубавия подарък за нея.  Gift

# 217
  • Мнения: 83
ЧЕСТИТ     ИМЕН      ДЕН     на който има,     ЧЕСТИТ РОЖДЕН  ДЕН пак на който има !!! Момичета малко съм под напрежение и не ми се пише много много! Друг път ще ви обясня.Извинете ме много.

# 218
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честит Рожден ден на Станислава! Много щастие и късмет в живота. Хубава възраст. Здраве и успехи!  bouquet
Честит Имен ден на Дима! Както и на всички в сферата на строителството! Здравето да не ви изоставя и любовта да е винаги с вас!(Ама хич не ме бива в пожеланията, но са от сърце!) Пу за мене кабернето, ммммм!
Айде аз чакам Маги да се събуди и излизаме.

# 219
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Честит Имен Дн на всички именници.Да са живи и здрави.
Краси,честита ти рожденичка.Да е жива и здрава и много да ви радва. Grinning

# 220
  • Мнения: 135
Аз малко с много закъснение,но
Честит рожден ден на Станислава
Честит имен ден на Дима

Да сте щастливи на най-вече здрави момичета.
Честит имен ден и на всички празнуващи днес.

Имахме гости и така малко късно пиша..

# 221
  • Мнения: 3 537
Аз пък колко съм некултурна Blush-много ви благодаря за пожеланията! Hug
Лилянче,тези манифестации в сряда задължителни ли са,че искаме да си отидем на село?

# 222
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро!
Аз малко раничко съм станала, че Данчо повръща и сега се чудя какво да го правя, дано не е нещо сериозно пак.
Краси, не съм сигурна за манифестациите, при нас четоха заповед да се организират 2-3 групи от ученици за всяко училище, които да го представят, но къде и как и защо още нищо не знам. Във вторник ще разбера, освен ако не си взема болнични, ако Данчо тръгне да се разболява Sad
Само глупости мисли нашия министър ooooh!, как ще ни кара да излизаме в това дъждовно време Tired

# 223
  • Мнения: 983
Честито на всички които съм пропуснала тези дни.!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Лилянче, дано не е нещо сериозно това с Данчо. А пък ние сме хремави тримата аз, МИмито и Ачко. Съпруга ми беше хремав и май и тримата прехванахме от него. Гадна работа.
Приятен и дай боже слънчев ден на всички Hug

П.С. Краси питай мъжа си за тези изолации, които прави/искам външна/. Бързам и искам да стане възможно най-скоро. Цената най-вече ме интересува.Тенкс.

# 224
  • Мнения: 3 537
Роуз,той се чуди къде по-напред да ходи.Работи и в събота,и в неделя ,на много хора обеща и не може да смогне.Сега  почна цяла къща в Жеравна и тя е еко-хотел /старовременна/ и ще я облича с дърво отвън.Съжалявам много!Нали някоя беше казала,че мъжът и прави изолации? newsm78И той ли е зает? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт