Ямбол - 10

  • 25 489
  • 272
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 537
Какви са първите симптоми на заушката?

# 76
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какви са първите симптоми на заушката?
Не знам Embarassed Само съм чувала за подуване зад ушите, то и от там идва името на болестта. Особено опасна е за момченцата, че в много случаи води до стерилитет.

# 77
  • Мнения: 3 537
Диана,чак сега видях в началната страница ,че имаш рожден ден.
Честито!  bouquet

# 78
  • Мнения: 135
Добро утро!!!
Днес кафето е от мен,ей сега го направих.Още мириши вкъщи.Хайде ние бягаме на центъра ....днес имаме Виза.  Mr. Green




Честит рожден ден на Диана К на патерици.Много успех и  любов ти пожелавам  nbirthday newsm67

п.с. Имам 5 литра мин вода в кухнята ........Дъщеря ми благоволи да обърне тубата с водата си.Определено днес ще ни върви по вода  #Crazy

# 79
  • Мнения: 983
Честит рожден ден на Диана. Много любов щастие и късмет в дома!  bouquet  bouquet  bouquet
Мариелче, радвам се, че се обади и че още се чувстваш част от Ямбол. Как е в по-големия град. Пиши нещо за първите си впечатления и за новото жилище.
Краси, за симптомите на заушката нищо не знам, не можеш ли да изровиш нещо от компа.Защо  питаш?
Иве, кафето е много изкушаващо.

# 80
  • Мнения: 135

Иве, кафето е много изкушаващо.
Как няма,знаеш ли как съм се старала?
Как мина празникът на малката?  Има ли снимки

# 81
  • Монреал
  • Мнения: 631
За този(от Ямбол) в Сървайвър знам, че е военен в Безмер, но повече не съм чувала.
Пиленца, Андрей е пилот на хеликоптер и работи в базата в Крумово. В Безмер има само пилоти на самолети, но всички пилоти, като цяло, са готини.  Mr. Green
По-късно пак ще пиша, даже не съм ви изчела докрай, щото нямам време и днес "летя, летя" от heppy, heppy!  Hug

# 82
  • Мнения: 83
Ама какви сте СЛАДУРИ ! Аз нямам  рожден ден, просто реши ,че може да ви "почерпя" по едно кафе с тортичка за закуска ,да ми правите компания  cheersА вие ми честитите Joy rotfImbo  WinkРожденният ми ден е на 10 януари симпатяги newsm51  love001но благодаря ви за вниманието

# 83
  • Мнения: 3 537
Я виж в календара!Там пише,че вчера си имала р.ден.

# 84
  • Мнения: 3 537
Пише,че ставаш на 24 години и имаше в профила ти торта.Тогава си писала грешна дата на раждане,когато си се регистрирала. Mr. Green

# 85
  • Мнения: 83
не е вярно датата ми си е вярна в "нашите празници ".,а торта не съм си слагала в профила.Сега виждаш ли торта?

# 86
  • Мнения: 3 537
Торта се слага от модератора,не от теб. LaughingИ беше само вчера,на рожденният ти ден.И аз имах такава на моя.В празниците не,виж горе ,има един бутон,на него пише"календар".Кликни върху него и виж на вчерашна дата си писана като рожденничка. hahaha Shocked

# 87
  • Мнения: 135
Торта се слага от модератора,не от теб. LaughingИ беше само вчера,на рожденният ти ден.И аз имах такава на моя.В празниците не,виж горе ,има един бутон,на него пише"календар".Кликни върху него и виж на вчерашна дата си писана като рожденничка. hahaha Shocked
И аз вярвам на Краси и дори не съм погледнала ,кога съм я писала.И хем аз ги пиша...смятай ......... колко съм добре.
Ами нищо Диана,пожелахме ти хубави неща все пак  hahaha

# 88
  • Мнения: 3 537
Иве,я виж и ти в календара на форума,не в нашия.Аз ли не съм наред,или там наистина пише,че Диана К имаше вчера рожден ден! Shocked

# 89

Общи условия

Активация на акаунт