Вижте чантите Conphorm

  • 1 275
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
не ми харесват много, особено материята - като мишка е.
иначе идеята е оригинална
ако някой го направи да снима и да покаже  Peace

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Харесвам идеята, ефектни са. Ако са от кожа ще изглеждат добре. Като приложение обаче съм с резерви - дамските чанти са пълни с всевъзможни дреболийки - ако се изсипят отваряйки целия цип? За пазарска чанта са идеални.

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Гери Виж снимката/флаш / горе в дясно тя показва как се разтварят чантичките-като цъкаш върху нея се отварят и затварят

http://www.conphorm.com/feltum/feltum.html

 doh

 newsm51
Много ти благодаря, спаси ме от изпростяване!  newsm44
Е много ме изкефиха чантичките, стига да са от друга материя.

# 18
  • Мнения: 164
Stop за пазарска чанта ще се деформират.
 Rolling Eyes Действително не са много практични от към страна на ципа и дупката за  ръката .Но пък ципа винаги може да се ограничи с някаква декоративна игла.Виж за дупката за ръката -там вече не виждам как, за разлика от нас дизайнерите залагат на уникалното пред практичното /може би с тик так копче/.
Да- материята не е от най -добрите,но пък изчистения дизайн би понесъл всякакви импровизации на десена./Буба ме сети за маскировъчна  Laughing/
Не се наемам да я направя сама -на мен просто такива работи не ми идват отръки .
Ако някой се захване -нека да сподели.Ще ми е много интересно. Blush

# 19
  • Мнения: 2 407
Не ми хареват.

# 20
  • Мнения: 107
аz пък съм голям фен на таzи материя,много е меки4ка и няма нищо общо с мокет,подбрали са много кофти zвят оба4е....тук в германия са много на мода теzи платове или как да ги нарека нари4а се филz има и много бижута от същата материя

мисля да опитам да иzмайсторя такава 4анта

# 21
  • Мнения: 164
мисля да опитам да иzмайсторя такава 4анта

Аз за материята си представях нещо като облицовка за стени от текстил/обикновено на коридорите ги слагаха едно време /-защото кече не ми говори нищо. Thinking Но не си представях да е мекичка.
Щом си навита да опиташ -ще чакаме снимка в скоро време Simple Smile Успех!!

Общи условия

Активация на акаунт