Нова Холандска Темичка - за настоящи и бъдещи мами

  • 15 337
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 914
Ако е Bilderberg Europa Hotel Scheveningen, е страхотно.... по едно време с моя това ни беше любимият хотел!
Да не си забравиш банския Party

# 61
  • Мнения: 6 243
Ако е Bilderberg Europa Hotel Scheveningen, е страхотно.... по едно време с моя това ни беше любимият хотел!
Да не си забравиш банския Party
Това е хотела, да. А банският за какво? В края на ноември  newsm78

# 62
  • Мнения: 7 914
Ако е Bilderberg Europa Hotel Scheveningen, е страхотно.... по едно време с моя това ни беше любимият хотел!
Да не си забравиш банския Party
Това е хотела, да. А банският за какво? В края на ноември  newsm78
Има басейн в хотела... не е огромен ама за джвакане става.... и дано да ти дадат стая с изглед.... наистина е страхотно сутрин да се събудиш с морски пейзаж Hug

ПП чак сега се сетих откъде ми е познат ник-а ти... "мюсли тортата", нали? Simple Smile

# 63
  • Мнения: 6 243
Добре, че мюсли тортата си запомнила... като знам що глупост съм изписала къде ли не Laughing

# 64
  • Мнения: 247
[img=http://thumb11.webshots.net/t/53/453/5/32/24/23385322400958 … 751oRHxtg_th.jpg]


[img=http://thumb11.webshots.net/t/26/26/8/53/1/2428853010095815751EFJNbx_th.jpg]


Момичета това са новите ни снимки.Имаме си пишка и си смучем пръста!Вълшебство!

Поздрави на всички и лека седмица

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Холандски мами, някоя от вас учила ли е холандски по интернет-курсове? Ясно, че от мъжа ми няма да го науча, намерих разни сайтове, но ако знаете изпитан, пишете!

# 66
  • Мнения: 1 110
4естит ти още един принц в семейството Еди!!!!!

# 67
  • Мнения: 1 559
Честито Едитке,леки оставащи бременни дни и един мъж на лице след това  bouquet

# 68
  • Мнения: 7 914
eddita

Да публикуваш тук снимки и да не ми кажееееешшшш Crossing Arms ... леле как се разсърдиииииииих Whistling

malina_m,
 не съм чувала за подобни курсчета Rolling Eyes


Холандки,
 къде се поизпокрихтееее Hug  bouquet

# 69
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Тук сме, ама нещо  Tired Tired Tired Днес ми беше първият ден от изпитите и вече чакам с нетърпение да свършат. въпреки че след това тръгвам 3 месеца на стаж.

Случайно видях в едни адреси в училище българско име и писах на момичето. Оказа се на разменни начала в нашият университет и утре преди един изпит ще пием кафе заедно....

Едита, много сладки снимки.
Малина_м не съм чувала за подобни неща. Но съм и малко скептична, защото друго си е урок / курс. Холандският не е лесен език, а и ти си имаш учител. Давай му зор и да учиш. Ти да не си съпруга на един господин, който има туристическа фирма?

Сладка хапка, ето още нещо за разглеждане край Хага. Аз бях много скептична по отношения на аквариуми, но е такава красота........




Става въпрос за Sea Life.

# 70
  • Мнения: 6 243
Калинка, мерси за идеята. И аз бях скептична по отношение на аквариумите, когато впечатленията ми бяха само от онзи във Варна. Но след ходенето в Лондонския аквариум, вече съм абсолютна фенка на тоя род неща. Но вече получих програмата на специализацията и така като я чета, не знам кога ще има време за забележителности. Доста интензивно ми се вижда. В най-добрия случай ще имам време за нощен живот Grinning

# 71
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ако все пак решиш, че може да се отвори дупка и за аквариум имам, мисля , купон за 50 % намаление на цената на билета. Мога да ти го изпратя до хотела.

Кажи за програмата......

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 133
sladka-hapka, ако имаш време, може да посетиш кино Omniversum в Схевенинген http://www.omniversum.nl/home.html

Не знам как е 3d киното в София, но аз останах впечатлена от Омниверсума, повече, отколкото 3d киното в Амстердам. Мисля, че им е интересна програмата, все има какво да си избереш.

Kalinka, не, мъжът ми не е този с туристическата фирма  Simple Smile
Но ако за 5 години от него почти нищо не научих, поне някоя страница в Интернет мога да мина. Уроци във Варна не че няма, но изискват повече време, а и не на последно място - повече финанси.

# 73
  • Мнения: 247
Здравейте сладурки!  Hug Hug

Къде се изгубихте всички?  newsm78

Ние сме добре ,растем и теглим шутове като за световно....,но нали това ни е работата. newsm44

Както и да е,исках да видя как сте и да ви пожелая приятен уикенд!   bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 7 914
ЕееЕЕе eddita,
 браво, че се сети да побутнеш темичката ни....
 ... ми аз си чакам да ми минат 4-те месеца , че и аз да усещам нещо вече Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт