Нова Холандска Темичка - за настоящи и бъдещи мами

  • 15 343
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 144
 Звезди толкова барзо 6те минаттези месеци,просто имаи тарпение!!!!А аз 4акам с нетарпение да ни се похвали6 дали е бебо или бебка newsm78.много се радвам за теб!как е бремеността?

едита е нали си има6 футболист -така 6те баде Laughingсъ6тото бе6е и с мен
На жси4ки моми4ета ЛЕК ДЕН

# 76
  • Мнения: 1 559
Дани ти къде се беше изгубила?Как е малкия разбоиник? Hug

# 77
  • Мнения: 7 914
danidobrinova, а мен питаш ли ме? Crazy
 ако може още утре ми се да ми кажат пола... да знаем синьо ли да търсим, розаво ли... Hug

# 78
  • Мнения: 144
Мили моми4ета тук съм,но нямах време да пи6а.Ба6та ми бе6е тук за 3 седмици да си види вну4ето и по разходки Simple Smileмного хубаво си изкарахме заедно.а после и проблем4ета с работа,квартира и т.н а бе просто нймам  настроение,дано скоро вси4ко се оправи.но не пропускам да следя теми4ката Laughing
меган как се зарадвах 4е 6те се видим,но стават гре6ки.....
звезди 6те броя дните до 20 седмица  bouquetкисс от малкия Даниел

# 79
  • Мнения: 7 914
Е danidobrinova, хубаво е като има някой близък наоколо, нали? Hug

# 80
  • Мнения: 1 910
звездичка , как си, мина ли ти гаденето?

# 81
  • Мнения: 7 914
Аааа спря...сега само се опитва да ми се гади....ама хич не му обръщам и внимание  Joy

Момичета, почнахте ли да понаобикаляте магазите за Коледни нещица? newsm78

# 82
  • Мнения: 1 132
Здравейте момичета,
Приемате ли една бъдеща Нл мама, временно пребиваваща в Де ? Mr. Green
Догодина ще се местим обратно в Холандия, вероятно  в Еншеде, но зависи и от работата на мъжа ми.
Чакаме първото си дете на 01/01/2007, което най-вероятно ще се роди тук в Германия, освен ако не трагнем с пълна газ към първата холандска болница  Laughing
Звездичке, аз почти нямах гадене, само един такъв странен вкус в устата и леко неприятно усещане в стомаха,което  борех с препечена филия със шарена сол.Може да пробваш.

# 83
  • Мнения: 1 910
звездичка, другия път да се похвалиш, че и помен от гаденето не е останало. На мен ми е малко рано за Коледни покупки още.  Wink

moppie,  привет. Най-добре си раждай в Германия.  yes

# 84
  • Мнения: 730
Zdraveite,i az sum bude6ta mama v Nl, no bebeto 6te rajdam v Bg.

# 85
  • Мнения: 7 914
mery 79, в коя седмица си? Hug Леко бременеене  bouquet
 А защо реши да раждаш в БГ? newsm78

# 86
  • Мнения: 1 910
А видяхте ли, че MONA  са пуснали българско кисело мялко... Grinning

mery 79 , привет!

# 87
  • Мнения: 7 914
Ха , не съм забелязала... другия път непременно ще потърся и ако намеря ще си купя Hug

# 88
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Не, не съм виждала на Мона. Тук има турско / с един с чалмичка/ и купувам от него. Но тъй- като си го яда сама и гледам да не купувам много често, защото ми омръзва. 

# 89
куку, ето ме и мен...
отдавна не съм се включвала в темичката. Виждам че са се включили нови мамчета, което е супер. Пожелавам на вскички бременни да са бодри и засмени и да се наслаждават на тези специални месеци.    bouquet

снощи по новините казаха че някаква комета щяла да може да се види от Холандия. Вие видяхте ли нещо. Аз нищо не видях, небето в Амстердам беше облачно (както винаги..).

За коледа още не съм се замисляла за подаръци, но вече започвам да гледам за Sinterklaas.  Щом е за подаръци и холандски празници празнувам, но още не мога много да измислям оригинални стихчета на холандски.  Rolling Eyes.. или на английски.. че и на български (ама не съм се опитвала)..

да ви се похваля: от декември започвам на работя на намален работен ден (24 часа) за 5 месеца, така че ще имам време за много неща, повече разходки, срещи, и тн..
А следващата седмица заминавам за 4 дена на почивка в Мадрид. Ако някой е ходил, да ми даде някои "tip" за нещо интересно. Беба отива при opa и oma, така че ще можем да се наспим с таткото и се надявам да си починем.

а това БГ мляко на Мона съм го виждала отдавна, но не ми харесва. Аз също купувам това туското с чалмата и повече се доближава до БГ мляко. Не знам обаче дали мога да давам такова мляко на Елиза или е още рано за него.  newsm78
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт