някой купувал ли е от ebay

  • 4 911
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
опитах се да купя един плакат (специална идея за хола) от там и се разбрах с продавача за цената, когато установих, че не мога просто да си платя с визата, а само чрез пейпал, които тогава не функционираха у нас и като започнаха едни мъки... продавачът взе да се жалва на ибей, те започнаха да ми пращат едни напоителни писма и въпреки че го бях предупредила овреме, че няма да мога да направя плащането по независими от мен причини ми създаде доста неприятности от едната английска злоба... та така, опитът ми до момента не е особено добър...
едвали биха ти отказали директен превод по сметка  newsm78 вярно отнема няколко дни, но е вариант

# 16
  • Мнения: 386
да ти кажа продавъчът в ибей ме издразни и затова не му платих. не беше чак някаква сложна процедура да му пратя парите през банката, но точно тогава бях заета и нямаше как да се откъсна от работа само за това... с кредитната карта беше доста лесен вариант, а не ставаше... и вместо да ми влезе в положението взе да прави фасони и накрая просто ми се отщя да купувам...

# 17
  • Мнения: 7 803
сори, ама порядките в ибей са такива, че хората си спазват обещанията и няма такива циркове, щото оня ме издразни и други такива. и аз да бях на негово място щях да постъпя по същия начин. има си ред, който трябва да се спазва. това е начина, по който всеки е защитен от измами. да не говорим, че ако не се оплаче на ибей той трябва да си плати таксата за продажбата, когато реално продажба не е имало  Shocked

# 18
Аз пък имам един познат, който продава страшно много работи от България по ибей. Почти през ден ходи до пощата да праща по нещо. Ако искате ще го разпитам повече.

# 19
  • Мнения: 7 803
на мен би ми било интересно  Praynig моля те питай го

# 20
  • Мнения: 185
Аз пък имам един познат, който продава страшно много работи от България по ибей. Почти през ден ходи до пощата да праща по нещо. Ако искате ще го разпитам повече.
иаз се присъединявам към молещите  Praynig newsm17 ще следя за развитие

# 21
  • Мнения: 3 457
и аза искам д аси поръчам една играчка,ама...

# 22
Някои купувал ли си е дрехи от там? Аз си харесах едно яке но ме е страх да дам 100$ и накрая нищо да не дойде или ако дойде да е някво скъсано и гадно...  Thinking

# 23
  • Мнения: 4 157
Аз съм поръчвала (и продължавам да поръчвам) бебешки дрехи. Цените в Англия са много по-добри от тези в България, а дрехите са много качествени.  (не че съм купувала много неща, но това, което съм взимала 90% съм оставала супер доволна). Четеш много внимателно описанието  - ако искаш нови дрехи търсиш BNWT brand new with tags. Или при търсенето даваш да ти даде първо новите дрехи. Ако дрехата не отговаря на описанието имаш право да се оплачеш и да дадеш негативно мнение за продавача. А те доста си пазят feedback-а. Ако имат негативни мнения все едно им съсипваш бизнеса. Същото важи и за купувачите. Могат да откажат да ти продадат нещо ако имаш негативни мнения.
Ако нещо не е обяснено както трябва или ако имаш въпроси по-добре първо попитай продавача и тогава наддавай. Трябва да си сигурна, че може да платиш с начина на плащане, който използва продавача.

# 24
Stryper,по какъв начин заплащаш покупките,направени в Ebay?Повечето продавачи предпочитат чрез PayPal,което е неприложим за България вариант,а преводът по банкова сметка в чуждестранна банка може да се окаже доста по-скъп от стойността на нещата,които купуваш. Може ли да се плаща с кредитна карта,издадена в българска банка?

# 25
  • Мнения: 4 157
Имам познати, които плащат вместо мен с paypal. Другия начин е с moneybookers.com  - те работят с България, но много малко продавачи го използват.

# 26
  • Мнения: 281
  Някой знае ли сайта ня български? Наскоро попаднах на абсолютно същия сайт и всичко беше подробно обяснено на български език!

# 27
  • Мнения: 281
не е точно същия сайт, те са посредници - www.ebay-bg.com
 Погледнете тук

# 28
  • Мнения: 41
искам да попитам някой ползвал ли е услъгите на ebay-bg

# 29

Общи условия

Активация на акаунт