Отговори
# 15
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
За мен няма значение, защото не работя.Когато и да бъде срещата, съм там.  bouquet

И аз, и аз!
Там съм вече, не можете се отърва! Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 3 861
не гласувате нещо, що така, толкова ли не ви се ходи по срещи???

# 17
  • Мнения: 7 474
Че какво значение има  newsm78 1, 2, 3 все е събота  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Стига да е след 20-ти ме устройва! Искам даже да са по 2 в месеца  Laughing Една след първи и една след 20-ти!

# 19
  • Мнения: 3 861
Че какво значение има  newsm78 1, 2, 3 все е събота  Mr. Green
написала съм го по горе. За някои, в това число и мен е от значени до толкова, че ако е последната например съм пред заплата и парите са кът ако изобщо ги има и чисто финансово не ми е до срещи. Започват се заеми, нещо което никак не обичам

# 20
  • Мнения: 7 474
Е , тогава е най-добре първата събота  newsm78 Още не сме успели да похарчим заплатите  Hug

# 21
  • Мнения: 3 091
Аз не мога да фиксирам. Зависи от ангажиментите ми. Иначе се кефя много на форумските срещи. Още ме е яд, че не можах да дойда в събота Cry Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
Лилка, добави отговор- НЯМА ЗНА4ЕНИЕ, моля

# 23
  • Мнения: 3 861
Стига да е след 20-ти ме устройва! Искам даже да са по 2 в месеца  Laughing Една след първи и една след 20-ти!
Дай първо да се справим  с един път месечно, че като ги гледам колко са "активни и ентусиазирани" май според анкетата ще си останем една шепичка народ само

# 24
  • София
  • Мнения: 2 210
Стига да е след 20-ти ме устройва! Искам даже да са по 2 в месеца  Laughing Една след първи и една след 20-ти!
Дай първо да се справим  с един път месечно, че като ги гледам колко са "активни и ентусиазирани" май според анкетата ще си останем една шепичка народ само
Е какво от това- както казва Мечо Пух- "колкото пове4е-толкова пове4е", то постоянно присъствие трудно ще се осигури, но и 10 да сме, пак може да си купонясваме , а и така хуууубаво се опознаваме Joy

# 25
  • Мнения: 3 861
Готово Еми, а иначе съм съгласна с теб, важно е качеството, а не количеството Wink

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
Е какво от това- както казва Мечо Пух- "колкото пове4е-толкова пове4е", то постоянно присъствие трудно ще се осигури, но и 10 да сме, пак може да си купонясваме , а и така хуууубаво се опознаваме Joy

Съгласна!!!

Готово Еми, а иначе съм съгласна с теб, важно е качеството, а не количеството Wink

Пак съгласна!!!

# 27
# 28
  • Мнения: 46 518
За мен няма значение, стига да съм в София  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 861
Сложих още една опция в анкетата

Общи условия

Активация на акаунт