Азиатска козметика и грим 20

  • 40 303
  • 756
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 978
От Water-full линията Timeless Water Gel Eye Lifting Essence е хубава подложка - поне при мен нанесен на влажен контур и след това запечатан с крем се получава много добре.

# 541
  • Мнения: 2 442
swetulka околоочен не съм ползвала,там слагах есенцията,ампулата и околоочния на Pyunkang Yul.Крема за лице имах предвид

# 542
  • софия
  • Мнения: 1 203
Vanessa, не разбрах, понеже спомена за торбички под очите.Stuck Out Tongue Winking Eye
Но аз отдавна искам да попитам някого за отзив за PKY Time reverse black tea. Купих го и аз в една кампания, ама още си стои. Чудя се да разчитам ли на него?

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 23:19 от swetulka

# 543
  • Мнения: 2 442
Ами ефекта при торбичките го отдавам на есенцията и ампулата,защото крема на PKY го ползвам доста време.Есенции,ампули...всичко нанасям и по очите,не знам дали е правилно,но от време оно така си действам и нямам проблеми
Крема на PKY е този
https://www.yesstyle.com/de/tcuc.EUR/coc.DE/info.html/pid.106716 … 58079664951865897
Другия не съм го ползвала,заглеждах го,но имам доста от първия

# 544
  • София
  • Мнения: 641
За първи път ще ползвам такава маска и ме интересува , цяла нощ ли трябва да я оставя на лицето си?
Sulwhasoo Concentrated Ginseng Renewing Creamy Mask
Много благодаря!

# 545
  • Мнения: 1 978
За първи път ще ползвам такава маска и ме интересува , цяла нощ ли трябва да я оставя на лицето си?
Sulwhasoo Concentrated Ginseng Renewing Creamy Mask
Много благодаря!

Скрит текст:

# 546
  • Мнения: 490
Здравейте, за пръв път ще поръчвам от Jolse. Предполагам няма проблем с доставката до България. Бихте ли ми казали за колко време пристигат нещата до тук?

# 547
  • Мнения: 13 275
Зависи кога ще шипнат и ще тръгне да лети от Корея, бавни са. По пощата от 20 дена до месец и половина. С dhl  не съм имала пратки, в темата са казвали, че е доста бързо.

# 548
  • Мнения: 490
Благодаря, zari65!

# 549
  • Мнения: 490
Дами, знаете ли продукти които биха помогнали за повърхностни капилярчета по лицето?

# 550
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да си поръчам разни гримове от Yesstyle на обща цена около 100 долара. Пратката ще бъде за София и ме интересува какъв е процесът с освобождаване от митница, колко време се чака и т.н. Четох назад и изглежда, че доста хора си поръчват от там безпроблемно, но така и не разбрах какъв е пълния процес на доставка.
Моля да ме извините, ако и преди е било споменавано и не съм видяла.

# 551
  • Мнения: 2 017
Много силно ви съветвам да поръчате до Англия - вече и Габиели, и Лерон чух, че за 4-5 лв докарват до тук безпроблемно.

Да се оплача от митницата ни точно - нали имах 2 пратки, платени частично и изцяло със стор кредит. След 2 седмици звънене се оказа, че от митницата не ми приемат стор кредита и въпреки, че не съм платила нищо за едната и 16 долара за другата и имам извлечение от Пейпал, те искат да ми вземат ДДС за целите суми и по двете пратки. Ако съм искала, на място там да ходя и да се разправям, което аз няма как да направя и съответно се примирих.

Но следващата поръчка със сигурност ще е до УК - цените от Йестайл до там са с 20% отгоре, но те и тук си ги взимат, така че остава таксата на превозвача и куриера до дома, което е около 10 лв, пак идва по-евтино от 16.80 представителството на пощите и докарването до клона, само дето мъките са спестени Simple Smile

# 552
  • софия
  • Мнения: 1 203
Ами аз какво ви казах?! Blush
да се похваля:имах загубена пратка от yes с едни чудесни неща.  Изпратиха ми я отново и сега е в склада в Лондон. Живот и здраве, след някой ден и 10 лв и си е все за мен!

# 553
  • Мнения: 2
А до къде поръчвате в Англия? Какъв е процесът там? Извинявайте за въпросите, но за първи път поръчвам.

# 554
  • Мнения: 2 017
Светулка, кой превозвач ползваш? Някакви документи искат ли или постарому си минава? Мерси предварително!

Общи условия

Активация на акаунт