Азиатска козметика и грим 20

  • 40 805
  • 756
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 375
В Джолсе безплатната стандартна доставка е над $40 до адрес в UK. Останах приятно изненадана.

# 601
# 602
  • Мнения: 201
Аз влизам да се оплача!! Ей, откачих с тези поръчки! Пробвах да поръчам от Jolse - имам проблем с PayPal и не ми дава да платя, в Yesstyle повечето продукти, които искам ги няма или са на доста по-високи цени, в Еbay - доставката е след 2 месеца, в Cosmetic love доставката пак е в някакви космически размери... Направо не знам, от 2 дни се занимавам с тези неща, а така ми се иска да си поръчам!!!
Ако ти е окей да поръчваш през Англия с превозвач и имаш повече пари за харчене Grinning може да пробваш Stylekorean. При тях доставката е резачка по принцип, но ако успееш да се добуташ до 120 долара, има безплатна доставка до Англия. При тях за съжаление важи сумата СЛЕД намаленията.
В момента има накаква разпродажба за деня на Свети Патрик (който не знам какво ги касае корейците), има доста приятни намаления.

# 603
  • Мнения: 1 028
Това е напълно вярно 😄😄, решила съм да си взема серията на d'Alba с пептиди, както и няколкк различни видове серуми, за да видя кой ще ми пасне. Пробвах до Англия и Германия, но до Англия ми излиза по-евтино. Ще има ли някакви други такси, ДДС и тн? Не съм поръчвала досега и нямам никаква представа от тези неща.


Grinning  


Stensfild
Когато една жена реши да похарчи едни пари рядко някой може да я спре.
За добри цени обикновено се чака. В началото отнема доста време докато се ориентираш после става бързо.

Какво точно искаш да си поръчаш.


misha_misha, пращат мостри, при по-големите поръчки се случва чорапи, кесета за баня и разни такива неша.
В някои сайтове каквото ти пратят, в други още при поръчките пише какво ще ти пратят.

yestyle вече не възстановят митнически такси за поръчки за Англия, а и цените са по-скъпи до английски адрес. Разцъкайте си ги като смените държавите.

# 604
  • София
  • Мнения: 4 364
Дами, моля да ми препоръчате продукти за разширени пори, за смесена кожа. Няма отърване от тая гад. Благодаря предварително

Силно впечатлена съм от Real Barrier Control-T Moisturizer: по-хидратирана и успокоена кожа не съм имала никога, не образува комедони, попива бързо, не лепне, аромат има, но е лек и много приятен. Ползвам го вместо крем.

# 605
  • Мнения: 1 028
Swetulka, в Jolse лесно ли става покупката с дебитна карта? Имам проблем с Pay Pal и не ми дава да платя, а другата опция ми е изписана с йероглифи, но като тръгна да плащам през нея се започва пращане на някакви кодове и пак се стига до там, че има пеоблем и не успявам.

# 606
  • Мнения: 2 454
Misha,схемата все още не ми е известна,пратката още не е пристигнала.За първи път виждам директно немски спедитор да доставя,до сега минаваха през post.nl
Може би tombob ще каже повече

# 607
  • София
  • Мнения: 20 218
Знам, че със сигурност не може да се пишат коментари на продуктите от Мега дийл. Също така мисля, че намалиха срока на 3 месеца от 6 месеца след закупуване.
Всъщност са го намалили на 1 месец. В края на декември ги питах за проблема с ревютата и ми отговориха това:
Hello,

We apologize for the inconvenience.
Recently the review duration has been changed from 6 moths to 1 month  due to the policy
So, you can  leave a review for one month  after the shipment

Което е същинско малоумие /както написах и на тях/, при положение, че не могат да шипнат поръчка по две седмици. Ами съжалявали, заради пандемията било, иначе те са си точни. Confused

# 608
  • софия
  • Мнения: 1 222
Swetulka, в Jolse лесно ли става покупката с дебитна карта? Имам проблем с Pay Pal и не ми дава да платя, а другата опция ми е изписана с йероглифи, но като тръгна да плащам през нея се започва пращане на някакви кодове и пак се стига до там, че има пеоблем и не успявам.

Не знам защо така се получава. Аз преди няколко дни пуснах поръчка с pay pal, по-рано съм плащала с visa.
Засега доставките до Англия с GGBG са без допълнителни такси и е безплатна доставка, както писа Reddish, така, че се бори с jolse да приемат плащане Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 15 мар 2021, 16:15 от swetulka

# 609
  • Мнения: 2 039
Аз днес се регистрирах в Лерон и по телефона ми казаха, че не изискват никакви документи, за да доставят пратка от Англия, ами директно както преди, само е 5 лв на кг. Останах много доволна, че са го направили така безболезнено за клиента Simple Smile

Harpalike, това ли е крема?

https://www.yesstyle.com/en/real-barrier-control-t-sebomide-crea … ml/pid.1091895639

# 610
  • София
  • Мнения: 4 364
В Yess са старите опаковки и не виждам овлажнителя. Ето този е https://douglas.bg/real-barrier-control-t-moisturizer-52513

# 611
  • Мнения: 2 011
Апропо, какви са тези лерон? Не съм ги чувала., има ли доволни от тях?
4-та година ги ползвам, нямам забележки.

# 612
  • софия
  • Мнения: 1 222
Ооо, мерси! Винаги има какво да науча... Blush
А я да задам и един въпрос по специалността.
Знам, че много се е писало, има и отделна тема за розацея, но има ли доволни с подобна кожа от Аrtemisia и  от коя? Missha?
За една приятелка, питам:blush:

# 613
  • Мнения: 1 375
Влизам с две страхотни предложения от Нотино:
https://www.notino.bg/cosrx/galactomyces-95-esencija-da-uednakvi … cveta-na-kozhata/
https://www.notino.bg/missha/time-revolution-artemisia-khidratir … esencija-v-sprej/
Цената е пак по-висока от тази в корейските сайтове по време на промоция, но е най-ниската, която съм виждала в БГ.

# 614
  • Мнения: 201
Stensfild, моя кашон от Stylekorean пътува безплатно с DHL до склада на ggbg, като се размина митницата в Англия, а беше голямшка пратка. После ggbg ми го докараха за 5 лв. килото. Ако ги задържат на англ. митница на влизане не знам как става точно. Май-май пак ще рискувам от тая разпродажба, много неща си харесах, имам нужда от хиалуронова ампула или серум, крем със серамиди и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт