Азиатска козметика и грим 20

  • 40 631
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 806
Може ли да ми препоръчате хубав слънцезащитен крем с приятен състав (доколкото е възможно, разбира се). Моята кожа е смесена, с разширени пори в Т- зоната и склонност към образуване на черни точки.

За мен най - добрия крем за такава кожа е Dear, Klairs - Mid Day Blue UV Shield има матов завършек, лек е, има малко бял отенък, но той изчезва след като попие напълно, за което му трябват десетина минути. Физични филтри и лек аромат, не ми дразни очите. Не проследих обаче какво стана със скандала с крема на Пурито, имаше нещо, че и Dear, Klairs били засегнати, надявам се да не спрат продажбите на този, наистина е много добър за мазна и комбинирана кожа. На шията и деколтето мажа белия на същата марка и него харесвам много.

swetulka, аз нищо не си харесах от мега дийла, искам нова хидратираща маска от тези които се измиват, не нощна, но не виждам много нови предложения. Нямам и много време де, може и за това да не попадам на интересни продукти.

# 736
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
И аз търся хидратираща маска за лице с измиване, със суха кожа на лицето съм. По възможност и на добра цена! 🤗

# 737
  • Мнения: 1 024
Благодаря

Може ли да ми препоръчате хубав слънцезащитен крем с приятен състав (доколкото е възможно, разбира се). Моята кожа е смесена, с разширени пори в Т- зоната и склонност към образуване на черни точки.

За мен най - добрия крем за такава кожа е Dear, Klairs - Mid Day Blue UV Shield има матов завършек, лек е, има малко бял отенък, но той изчезва след като попие напълно, за което му трябват десетина минути. Физични филтри и лек аромат, не ми дразни очите. Не проследих обаче какво стана със скандала с крема на Пурито, имаше нещо, че и Dear, Klairs били засегнати, надявам се да не спрат продажбите на този, наистина е много добър за мазна и комбинирана кожа. На шията и деколтето мажа белия на същата марка и него харесвам много.

swetulka, аз нищо не си харесах от мега дийла, искам нова хидратираща маска от тези които се измиват, не нощна, но не виждам много нови предложения. Нямам и много време де, може и за това да не попадам на интересни продукти.

# 738
  • софия
  • Мнения: 1 212
Докато спахте, аз в полусънно състояние нощес грабнах пачовете и крем за шия на petitfee и едни шийт маски със соя.  Колкото да хвана безплатната доставка.
За маска с отмиване се сещам на I'm from, за  този, който обича мед. Blush

# 739
  • Русе
  • Мнения: 681
Любимата ми маска с отмиване за дехидратирана,чувствителна кожа е тази на Isntree
https://www.yesstyle.com/en/isntree-real-rose-calming-mask-100ml … ml/pid.1067993344

Маската на I'm from honey също е много хубава,но е подхранваща с леко избелващо действие.

# 740
  • Мнения: 1 179
Любимата ми, супер хидратираща маска с отмиване е The Saem Gem Miracle Black Pearl O2 Bubble Mask. Цената е малко висока, но маската е наистина чудо и си заслужава всяка стотинка.
Хидратира невероятно!

# 741
  • Мнения: 309
Някой поръчвал ли е скоро от roseroseshop и с какво доставят? Чудя се как е най-добре директно до България или до превозвач до УК/Германия и  една по-голяма поръчка или две по-малки.

# 742
  • Мнения: 1 271
Любимата ми, супер хидратираща маска с отмиване е The Saem Gem Miracle Black Pearl O2 Bubble Mask. Цената е малко висока, но маската е наистина чудо и си заслужава всяка стотинка.
Хидратира невероятно!
Даа, пробвах я от мостра и лицето ми светна след нея. Но наистина е скъпа.

# 743
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Любимата ми, супер хидратираща маска с отмиване е The Saem Gem Miracle Black Pearl O2 Bubble Mask. Цената е малко висока, но маската е наистина чудо и си заслужава всяка стотинка.
Хидратира невероятно!

Ако е тази, тук е на чудесна цена.
https://www.roseroseshop.com/thesaem-gem-miracle-black-pearl-o2- … le-mask-105g.html

swetulka, каква безплатна доставка?

# 744
  • Мнения: 2 032
Препоръчаха ми този сайт - премиум доставката е безплатна над 80 долара и стигало до УК за 9-10 дни и цените били чудесни...

https://kokorojapanstore.com/

# 745
  • софия
  • Мнения: 1 212
swetulka, каква безплатна доставка?
[/quote]

ДО Англия, над 40$.

# 746
  • Мнения: 10
Здравейте!
Ще поръчвам от Jolse през ggbg (до Англия). Имали някакви ограничения в сумата на поръчката?
Поръчката ми ще излезе около 70 долара. Дали ще дължа ДДС на английска митница? Ако да, как то се плаща?

Благодаря предварително!

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 806
Току–що свалих тази https://de.iherb.com/pr/Radiant-Seoul-Hydrating-Beauty-Sheet-Mas … -25-ml-Each/97554 маска и съм очарована. Силно хидратираща и заглаждаща, и попи напълно без да ми остава лепкаво усещане. На мен много малко шийт маски ми попиват така, повечето остават лепкав и мазен слой на лицето и ги слагам само вечер, като последна стъпка. След тази си намазах крема с центела на Iunik и той попи. Състава също мисля е добър, не е и скъпа, изобщо много ми хареса като за продукт купен на посоки за допълване на поръчка.

От измиващите маски любими са ми и въртя успокояващата с роза на Isntree, маската с пелин на I'm From и маската с черен чай на Haimish. Взех малка опаковка от маската с мед на I'm From, но аромата е много силен а аз не понасям мед и не се спогодихме. Оризовата им маска също е добра, но тя е по-скоро подхранваща, не толкова за хидратация. Ще ми се нещо ново за разнообразие, но нямам много време напоследък и не съм в течение какви нови продукти са изкарали азиатските марки.

# 748
  • Мнения: 2 032
Йен, шийт маската, която препоръчваш наистина има хубав състав, само видях, че има и парфюм - усеща ли се много, че мойта кожа май не понася парфюмирани неща?

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 806
Аромата е много лек, много свеж и едва доловим, на Real Barrier Aqua Soothing Ampoule Face Mask аромата е по-силен. Между другото снощи си намазах ръцете и лактите с остатъка от маската и тази сутрин кожата и на двете места беше гладка и хидратирана, много мека. Аз имам много суха кожа от брадичката на долу и ръцете са ми голям проблем, мокря ги непрекъснато през деня и много трудно си намирам подходящ крем. Днес са с нормална кожа, планирам довечера да поръчам няколко кутии от маската, част от тях ще изцедя в бутилка с помпа и ще мажа ръцете през деня. Мисля и да разгледам останалите продукти на марката.

Привършвам I'm from  Ginseng Eye Cream и искам да го заменя с друг, който има подобна консистенция. Имам Benton Fermentation Eye Cream и COSRX Advanced Snail Peptide Eye Cream, обаче и двата ми идват някак по-леки и малко по- сухички сякаш. Докато I'm from е с по-богата и плътна консистенция идеален за вечерна грижа, но след втората опаковка съм готова да пробвам нещо ново.

Последна редакция: ср, 31 мар 2021, 15:32 от Йен

Общи условия

Активация на акаунт