Азиатска козметика и грим 20

  • 40 431
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 247
Зари,
Благодаря за отговора! Flowers Hibiscus
Би ли ми препоръчала европейското за петна?
Единствената маска, която ползва и то не много често, е на Innisfree Jeju Volcanic Color Clay Mask зелената.

По-леките неща, с които разполагам в момента са https://www.yesstyle.com/en/purito-centella-green-level-calming- … 3?cpid=1068755852 https://www.yesstyle.com/en/purito-centella-green-level-buffet-s … ml/pid.1068755846 и https://www.yesstyle.com/en/iunik-black-snail-restore-serum-50ml … 1?cpid=1065077570
Дали са подходящи за нейната възраст и кожа (17 г.), докато се ориентирам какво да й поръчам?

# 721
  • Русе
  • Мнения: 681
Reduire cleansing water категорично отстранява слънцезащитни филтри!

# 722
  • Мнения: 1 990
Момичета, да попитам, във вечерната рутинна след Oil Cleanser, втора стъпка е Duble cleanser. Какво визира това? Измиващ продукт, като гел/пяна/крем или е нещо друго?
И още нещо, марката IUNIK, какъв ценови клас е? Не я открих в сайта с изброените корейски брандове по клас. Хубави ли са продуктите на IUNIK?
double cleanse - двойно почистване. Първият продукт е олио/балм, вторият - гел/пяна.
iUNIK е хубава марка, семпли и изчистени състави, приятни продукти, достъпни цени.

..но нали слънцезащитните филтри са мастноразтворими, затова ако се ползва спф не може да се отмива само с вода и обикновен гел.
Филтрите се разтварят от ПАВ, които се съдържат във всяко измивно средство от рода на гел или пяна, както и в някои мицеларни води. Просто ако са по-деликатни, каквито са  вероятно в крема на LRP, измий два пъти.
Ето и по-подробно.
С това не искам да кажа, че двойното почистване не е необходимо или пък излишно.

# 723
  • Мнения: 491
Момичета, според вас коя серия е за предпочитане: Corx с хиалурон или на  Missha с хиалурон?

# 724
  • Мнения: 2 031
Благодаря ви, Сиси и Каталано! Flowers Hibiscus

# 725
  • Мнения: 13 404
Здравейте,
Запознавам се с азитската козметика благодарение на вас и вашите мнения. Все още чета и се информирам, но имам нужда от малко помощ. Имам дъщеря на 10, която вече е започнала навлизането в пубертета и има проблем с омазняването на кожата в Т зоната ни скулите. Подходящо ли е според вас да започнем с корейска козметика директно- мислех си за гел, мус или пяна за измиване, тоник или лосион и лек крем с водорасли. Моля за мнение и препоръки. Благодаря много.

Ето едно видео по твоя въпрос


Има още 2-3 нейни видеа по темата за малките дъщери.



една_мама, тонера на пурито е хубав, може да слагате напоени тампони с тонер на сухите места за по 10 минути.

Последна редакция: нд, 28 мар 2021, 20:51 от zari65

# 726
  • Мнения: 1 024
Момичета, ако поръчам от Yesstyle до адрес на превозвач до Англия или Германия кога се плаща ДДС-то?

# 727
  • Мнения: 247




една_мама, тонера на пурито е хубав, може да слагате напоени тампони с тонер на сухите места за по 10 минути.
Зари, благодаря за отговора!

# 728
  • Мнения: 1 371
Iunik са ми любима марка, изхабила съм доста техни продукти, а в момента съм с измивното им олио. Достъпни са като цена много - в корейските сайтове редовно ги пускат на по $10 всичко. В makeup.bg също са една от най-евтините корейски марки, за тези, които се интересуват от бг магазини. Например, нощната им маска с прополис е 25 лв, което с нашето надуване на цени, си е направо нищо.

galena, аз съм за Cosrx.

# 729
  • София
  • Мнения: 985
Отдавна не съм писала в тази темичка, но наскоро си взех два нови корейски продукта и искам да се включа с отзив към един от тях

Взех си новия за бг пазар ББ крем на  Purito в цвят 23.
Рядко съм попадала на ББ крем / ФДТ, който да седи толкова грозно на моята кожа ( кожата ми е смесена със сухи, нормални и мазни участъци) . ББ крем се запечатва в порите и фините линии и ги обостря, има кадифен завършек с много лек glow ефект, който без да е фиксиран с пудра след час се превръща в мазно лъщящ ефект, върху кожата включително и върху по-сухите ми участъци. Покривността му е добра, лека към средна, трайността му е няколко часа ако не е фиксиран с пудра. В т-зоната беше почти изчезнал за 3-4 часа.

# 730
  • София
  • Мнения: 4 336
lepi, и на мен не ми харесва. Пробвала съм най-светлия цвят, който е сив и малко се понаглася към тона на лицето. Блести в началото, но после става мазно бляскаво. Иначе е покривен и лесно се нанася.

# 731
# 732
  • Мнения: 1 398
lepi кой цвят имаш от ББ крема, ако е средния 23 и искаш да го размениш - пиши ми, имам какво да предложа. Това ми е любимия ББ крем! Simple Smile

# 733
  • Мнения: 1 024
Може ли да ми препоръчате хубав слънцезащитен крем с приятен състав (доколкото е възможно, разбира се). Моята кожа е смесена, с разширени пори в Т- зоната и склонност към образуване на черни точки.

# 734
  • софия
  • Мнения: 1 212
Еее, я кажете кой какво взе от МD, че нещо нямам идеи. Някоя хитра маска?

Общи условия

Активация на акаунт