Как мъжете тестват жените в периода на ухажването?

  • 18 974
  • 207
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12 473
Дидо, дали Мариета заслужава - само нейният мъж може да прецени.
Въпросът е принципен - че мъжът трябва да се държи точно така с любимата си..)

# 91
  • Мнения: 369
Дидо, дали Мариета заслужава - само нейният мъж може да прецени.
Въпросът е принципен - че мъжът трябва да се държи точно така с любимата си..)


Мариета, с какво заслужаваш един мъж да те слага пред себе си и да харчи преди всичко за теб?

Заслужавам с Енергията , която получава и крилата , които има, за да успява повече от всички....тоест  Успелите мъже имат жени с енергия......
Ако за един мъж не си на първо място, няма нужда да си с него. Мъже много, Жени много....

Angel_wing абсолютно вярно!!!!!!!!!!!!

# 92
  • Мнения: X
Никаква положителна енергия няма една изискваща жена.
Честно отговорете и двете. След колко време мъжът поставил ви над всичко ви става антипатичен?

# 93
  • Мнения: 12 473
Не знам, още не ми е омръзнало. Прекрасно ми е, и на него също..)

# 94
  • Мнения: 369
Мъдрият човек има Изисквания  само към себе си. Ако е направил щастлив избор е щастлив и винаги е на високи вибрации даващ и творящ. Всичко в една връзка се състои в две думи Грижа и Любов!
Не са нужни много думи, за да се разбере един човек дали е щастлив...

# 95
  • Мнения: X
Мариета отговаряш с обобщаващо клише на конкретен въпрос.
Няма какво повече да кажа по темата.

# 96
  • Мнения: 369
Не знаех, че съм на изпит. Няма клишета за щастливия живот,  Който дава и на него му се дава.

# 97
  • Мнения: 2 925
Абсолютно съм съгласна след 2 ненужни връзки миналата година.
Утре съм на първа среща в ресторант. И съм решила никакъв секс след това, поне не първия път. Писна ми от такива, на които им даваш всичко и те после се измъкват по пантофи!
И с какво съм заслужила? - пита Дидо. С това, че мога и без него. Тоест трябва да се потруди за да ме заслужи. Принципите са важни! Съжалявам, че ги погазвах, вървейки срещу себе си! Аз не съм на зор този път.

# 98
  • Мнения: 369
Абсолютно съм съгласна след 2 ненужни връзки миналата година.
Утре съм на първа среща в ресторант. И съм решила никакъв секс след това, поне не първия път. Писна ми от такива, на които им даваш всичко и те после се измъкват по пантофи!
И с какво съм заслужила? - пита Дидо. С това, че мога и без него. Тоест трябва да се потруди за да ме заслужи. Принципите са важни! Съжалявам, че ги погазвах, вървейки срещу себе си! Аз не съм на зор този път.



Да, правилно е да реализирате вашите очаквания. Душата да ви бъде пълна и да бъдете удовлетворена,  може да са нужни известен брой срещи, вие бърза работа нямате.

# 99
  • Мнения: X
Ако и той не е на зор. За какво му е да се доказва пред жена, която вижда за първи път и едва ли ще види някога?

# 100
  • Мнения: 25 621
Утре съм на първа среща в ресторант. И съм решила никакъв секс след това, поне не първия път. Писна ми от такива, на които им даваш всичко и те после се измъкват по пантофи!

Много зависи какво очакваш от тази среща.
Ако е просто приятно прекарване на вечерта плюс секс, защо не? От твоя страна нямаш пречки, ако има от негова (женен, във връзка), то си е негов проблем.
Но ако търсиш сериозна връзка, тогава – да. Заслужава си да отложиш секса, докато го опознаеш и решиш, че точно такъв мъж би ти подхождал.
А ако той не се съгласи да изчака – ами явно ти не си тази, която му е нужна за сериозна връзка, а му трябваш само за моментен секс.
Разбери се първо със себе си защо са ти всички тези мъже.

# 101
  • Мнения: 2 925
Да, съвсем определено търся мъж за постоянна връзка и имам доста изисквания при това. Ако не се съгласи да изчака, правилно си го казала - минавам на следващия, който се съгласи. Нямам повече намерение да влизам в безсмислени връзки! Трябва ми свободен мъж с близък до моя социален статус и сходни интереси. Моят живот си е наред и нямам намерение да го обърквам с нечии чужди проблеми.

# 102
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, то от моментен се тръгва, пък нататък каквото стане. Моментен е първият път, а стигне ли се до втори, вече става система. Wink

# 103
  • Мнения: 12 473
Ако и той не е на зор. За какво му е да се доказва пред жена, която вижда за първи път и едва ли ще види някога?
Ако е на среща “за спорта” и аз не съм в спортен период - за какво ми е..))

# 104
  • Мнения: X
Ако и той не е на зор. За какво му е да се доказва пред жена, която вижда за първи път и едва ли ще види някога?
Ако е на среща “за спорта” и аз не съм в спортен период - за какво ми е..))
Не ходиш на среща.

Общи условия

Активация на акаунт