Как мъжете тестват жените в периода на ухажването?

  • 18 969
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Ами ако се окаже, че той е казал "не" на съобщенията от фалшивите профили просто защото не си му налучкала вкуса, или той вече е ангажиран с пет други мацки и няма време за още? Satisfied

# 196
  • Мнения: 25 620
Просто слагаш в графа "за временно ползване" докато излезе нещо по-добро, пък нека си тества колкото си иска. Е само дето не го приложих на практика като излезе по-доброто, ама тва са рисковете на тая игра.

Няма лошо, стига отсрещната страна също да е информирана, че е за временно ползване. Но когато умишлено е заблуждавана, това вече е проблем.

# 197
  • Мнения: 562
Абе само аз ли нямам проблем да ме тестват? Ами да ме тества, жената изпатила нещо за да стигне дотам. Ако не издържа теста нещата ще са ясни вовреме, няма да се мотаме. И аз ако открито имам интерес към нея какво толкова има да крия че сакън да не би да се разбере като ме тества.

# 198
  • Мнения: 4 954
Чак ви завиждам..Срещате често хора, които ви привличат неудържимо, приятно ви е да прекарвате време заедно, че чак ги подлагате на тестове

# 199
  • France
  • Мнения: 12 572
Абе само аз ли нямам проблем да ме тестват? Ами да ме тества, жената изпатила нещо за да стигне дотам. Ако не издържа теста нещата ще са ясни вовреме, няма да се мотаме. И аз ако открито имам интерес към нея какво толкова има да крия че сакън да не би да се разбере като ме тества.
И аз нямам. Всички малко или много тестваме. Дори да не го правим нарочно. Аз нямам нищо за криене.

# 200
  • Мнения: 354
Силно казано е, че мъжете тестват жените в периода на ухажването. Тестът трае точно няколко секунди. Първо я оглежда от главата до петите и сканира силуета. Тук трябва да получи да, или не на въпроса дали става за секс. Шанс за поправителен изпит няма. После са нужни още няколко секунди да я чуе като си отвори устата. И после решава и спира да тества.
Жените май са по тестовете и не спират да тестват дори и след години като са се взели.
При жените има шанс за поправяне на първото впечатление. Примерно ако в грозен, после като го опознае може да го захаресва. Докато при мъжа няма шанс, ако някоя е скъсана на първия тест да се поправи.
Понякога мъжете тестват и с въпросчета като имаш ли собствено жилище, колко пари изкарваш, добра ли си обичаш ли да помагаш, отчаяна и зажадняла ли си за ласка...но това са друг тип тестове. Joy

Последна редакция: ср, 23 фев 2022, 08:32 от Дмитри

# 201
  • Мнения: 313
Тези вторите тестове са ми ги прилагали. Втора среща нямаше.
Все едно ме интервюираха в банката дали ставам за ипотечен кредит. Ужасно меркантилни мъже са се навъдили.

# 202
  • Мнения: 14 862
добра ли си обичаш ли да помагаш, отчаяна и зажадняла ли си за ласка...но това са друг тип тестове. Joy
Не, не, не, не Joy
Но не се съмнявам, че някъде овой бели свет има мъж, който наистина би питал дали съм добра.

# 203
  • Мнения: 2 925
Понякога мъжете тестват и с въпросчета като имаш ли собствено жилище, колко пари изкарваш, добра ли си обичаш ли да помагаш, отчаяна и зажадняла ли си за ласка...но това са друг тип тестове. Joy
Да знаем, това са тестовете на изпадналяците, които се гласят да живеят на твой гръб. Почнат ли да ти ги прилагат: ''Бягайййй със скороста на светлината!'' Joy

# 204
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Мен са ме питали - от колко отдавна не съм с приятеля си... е това ако не е тестче за зажаднялост.

# 205
  • Мнения: 313
Мен са ме питали - от колко отдавна не съм с приятеля си... е това ако не е тестче за зажаднялост.

Не е задължително. Понякога е тест по-скоро за драма фри зона. Тези със скорошните раздели често носят излишна драма и търсят следващия клин, който да избива.

# 206
  • Мнения: 562
Мен са ме питали - от колко отдавна не съм с приятеля си... е това ако не е тестче за зажаднялост.
Не би ми хрумнал такъв контекст, по-скоро бих помислил че преценяват на кой рафт е багажа от предишната връзка.

# 207
  • Мнения: X
На мен ми стана любопитно. Ако мъжът праща изкушаващи съобщения за среща на жена си/приятелката си от непознати телефонни номера или телефоните на приятелите си, защо мисли, че жената ще му каже? Да се похвали ли, какво?
Ако аз получа подобни съобщения или няма да им обърна внимание или ако са досадни, ще ги блокирам и напълно забравя.
Аз на моя му казах. Не знам кой ми писа, мисля, че беше непознат и за него. Предлагаше ми 20 см Joy
Казах на ММ, просто да се посмеем какви оферти получавам. Той му писа, че той си търси 20 см, а оня го блокира. Много мило ми стана, и още по-смешно.

Общи условия

Активация на акаунт