Как мъжете тестват жените в периода на ухажването?

  • 19 014
  • 207
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11 505
Как па можете да се радвате на някакви ревнивци, които ви правят проверки за чужди ухажори...

# 166
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
разбира се, харесва ми, че си мисли за мен и то в перспектива

А Вие мислите ли за него?

Това какво значение има в случая?

# 167
  • Мнения: 371
разбира се, харесва ми, че си мисли за мен и то в перспектива

А Вие мислите ли за него?

Това какво значение има в случая?

Значението в случая е, че на подсъзнателно ниво вие сте свързани с него.

# 168
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 649
Мъжете, които много тестват, обикновено все сами си стоят. Защото повечето жени усещат такива "тънки" манипулацийки и бягат с 200.
Ако мъжът има истински интерес и привличане, никакви тестчета не важат.

Иначе клубовете и баровете са пълни с рибари, които пускат въдички насам-натам (поне няколко на вечер) и си имат списък от въпроси, на които очакват правилен отговор, за да намерят перфектната жена.

# 169
  • Мнения: 2 928
Хъм, аз тази случка с букета не бих я нарекла точно тест. По-скоро мъжка немарливост. Опитал се да направи изненада, ама забравил картичката, което обезсмисля изненадата. Ами те-цветята може да са от майка ти. Защо да не им се зарадваш? Аз лично бих го закопала, казвайки му: ''Гледай, какъв готин букет ми е изпратила мама!'' Laughing

# 170
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Не е забравил... този е много пунктуален. Аз купих още 3 букета и сега като ми дойде на гости, ще си приказваме за цветя. Wink

# 171
  • Мнения: 2 928
Това с цветята ми напомня за моя гръцки ''приятел''...
Нямах си работа да му кажа (по времето, когато дейтвахме), че си говоря често с майка ми по Скайп.
Той: ''Кажи на мама, кажи на мама, какви цветя съм ти подарил и тя ще каже: ''Брей, какъв внимателен мъж! Направи трайно място за него в живота си!''
Казах и. Ама и казах не само за цветята, щото не съм окьоравяла от либоф.
Тя: ''Да вземеш да я разкараш тази отрепка!''
Е, разкарах го.
Та понякога совите не са това, което са. Joy

# 172
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Нищо не казвам вече на мама и на тати... по добре да не знаят.

# 173
  • Мнения: 3 144
Мъжете не тестват жените. Това да женски номера, но мъжете обръщат внимание на определи неща.
Напр.
Дали жената знае от коя страна се хваща ножът, ако живее сама дали си е оправила леглото или дали мивката и копчета за боклук са и пълни. Това за сериозна връзка. Иначе леглото. Харесаха  ми няколко примера за сметката. Аз напр. никога няма да повторя среща с жена, ако дори не се бръсне... Това е. Иначе тия тестове са безумие и са отражение на болното ни общество

Мислиш, че са женски номера, защото си излизал с жени, а не с мъже. Аз пък да смятам ли че са само мъжки номера, защото само мъже са ме тествали? Хайде не толкова тесногръдо…
Един бивш реши да ме тества, като ми пишеше съобщения от телефоните на негови приятели и ме канеше на срещи от тяхно име. После ходил да виси и да чака да видя дали ще отида. Не отидох, разбира се, нито пък отговорих на съобщенията. После ме обвини, че не може да ми се вярва, защото не съм му казала за тези съобщения. Зарязах го разбира се. Та…мъжки номера са това за мен:)

# 174
  • Мнения: 15 033
Абе избягвах да пиша в темата, ама ти ме провокира - откъде тези приятели са имали номера ти, че да ти пишат?

# 175
  • Мнения: 3 144
Абе избягвах да пиша в темата, ама ти ме провокира - откъде тези приятели са имали номера ти, че да ти пишат?

Те не ми пишат, той ми пише от тяхно име и с тяхно позволение от техните телефони докато са били заедно. Защото той само ми знае телефонния номер. Пък аз не му казах за тези съобщения, защото се сетих че е той и че тества. Исках да видя докъде ще стигне.

# 176
  • Мнения: 15 033
Именно, де. Ще сменя граматиката - откъде биха ти имали номера, че да ти пишат, ако са те?

# 177
  • Мнения: 371
Абе избягвах да пиша в темата, ама ти ме провокира - откъде тези приятели са имали номера ти, че да ти пишат?

Те не ми пишат, той ми пише от тяхно име и с тяхно позволение от техните телефони докато са били заедно. Защото той само ми знае телефонния номер. Пък аз не му казах за тези съобщения, защото се сетих че е той и че тества. Исках да видя докъде ще стигне.

Добре е наистина да се види Тестът дали е от добри намерения  или е от зли! И усещането , когато разбере тествания това, защото „Когато недоверието влиза, любовта излиза."

# 178
  • Мнения: 3 144
Нарциса, съгласна съм че тестът не беше добре измислен от негова страна. Веднага загрях какво става, и не ми хареса.

# 179
  • София
  • Мнения: 62 595
Това са глупости и обида. Определено, ако мен така тръгне мъж да ме проверява, повече няма да се занимавам с него. Май не разбира едно от основните неща - не изкушавай! Така ще си го отнесе, че ще се чуди откъде му е дошло... с най-добрия приятел.

Общи условия

Активация на акаунт