Как мъжете тестват жените в периода на ухажването?

  • 18 996
  • 207
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 14 939
Няма никакво значение какви са намеренията, човекът е идиот. Такива идиоти да вземат първо да се лекуват, вместо да се чудят коя фуста да подгонят или пред кой петел да фръцкат опашка.

# 181
  • Мнения: 2 928
Това ми напомня за една моя колежка. Имах някакви несигурности в последната си връзка и си нямах работа да ѝ ги споделя. Та тя ме посъветва да съм вземела колата на сина и да съм се инсталирала пред дома на любовника за да проверя дали е истина това, което казва, защото последният познавал моята кола. Тя така била направила с един от любовниците си и го хванала в крачка. На мен това ми се стори много болна реакция, но само ѝ казах, че няма да го направя, защото ако ме види ще се изложа страшно, а и не мога така да му нарушавам личното пространство. Предпочитам да поема риска и да живея в неизвестност вместо да проявявам такова недоверие и болезнена ревност. Не е нормално такова следене, поне аз така смятам.

# 182
  • Мнения: 6 196
Мен са ми правили такива тестове, да ми се включи под фалшив ник в чата и да се представи за друго момиче, с което бяхме прекратили отношения. Ми бързо я разкрих, не ми стана никак приятно, и допринесе после за развоя на отношенията ни.

# 183
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Да, представяш ли си как ще седна да го дебна с шлифер, очила и перука пред входа му...да се правя на Корадо Катани Simple Smile)) Майка ми ми даде една книга, в която пишеше всички методи как да следиш мъжа си, и как той може да ти изневерява. Книгата беше моментално дадена на магазин за втора употреба, тъй като изобщо не желая да знам ако някой ми изневерява. Ако ми изневеряват - не желая да ми признава изобщо, да си го държи в себе си и да си го гризе съвестта, това не е мой проблем. Да си прецени в какво се забърква сам, аз си преценявам за себе си... Мисля, че ако жената има чувство, че нещо не е наред, значи не е наред, това е дотатъчна причина да си заминеш.

# 184
  • Мнения: 14 939
Има книга??
Може ли заглавие?

# 185
  • Мнения: X
аз не тествам никого, обикновено се влюбвам лесно и всичко става неочаквано Simple Smile

# 186
  • Мнения: 9 389
На мен ми стана любопитно. Ако мъжът праща изкушаващи съобщения за среща на жена си/приятелката си от непознати телефонни номера или телефоните на приятелите си, защо мисли, че жената ще му каже? Да се похвали ли, какво?
Ако аз получа подобни съобщения или няма да им обърна внимание или ако са досадни, ще ги блокирам и напълно забравя.

# 187
  • Мнения: 14 939
Попечителско-сеирджийски манталитет.
Аз вероятно ще повдигна с остър тон темата в присъствието на приятелите.

# 188
  • Мнения: 9 389
Нарциса,
Аз нямам телефона на никой от приятелите на мъжа ми, та въобще не бих познала, чий е. Въобще нито аз питам мъжа ми, кой му звъни, нито той - мен. За съобщения да не говорим.

# 189
  • Мнения: 2 928
Да, представяш ли си как ще седна да го дебна с шлифер, очила и перука пред входа му...да се правя на Корадо Катани Simple Smile)) Майка ми ми даде една книга, в която пишеше всички методи как да следиш мъжа си, и как той може да ти изневерява. Книгата беше моментално дадена на магазин за втора употреба, тъй като изобщо не желая да знам ако някой ми изневерява. Ако ми изневеряват - не желая да ми признава изобщо, да си го държи в себе си и да си го гризе съвестта, това не е мой проблем. Да си прецени в какво се забърква сам, аз си преценявам за себе си... Мисля, че ако жената има чувство, че нещо не е наред, значи не е наред, това е дотатъчна причина да си заминеш.
Не, не то не беше поради съмнения за изневяра. Не сме чак толкова близки, че да се контролираме кой/коя с коя/кой и къде. Друг беше поводът, но няма значение, какъв точно е бил. Въпросът е принципен и следенето за мен е болна проява.

# 190
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Книгата е на Барбара де Анджелис, за тайните на мъжа или нещо такова. Потърси я в Гугъл.

Последна редакция: пн, 21 фев 2022, 19:11 от PrimaDonna

# 191
  • Морето
  • Мнения: 82
Ако някоя се опита да ме тества аз бих се оттеглил. Това за мен са някакви дефицити.
Никак не са сложни нещата, слушаш какво говори и гледаш какво прави. Просто трябва малко време и картинката се избистря.
Ако взема да правя някакви тестове - първо ще обидя себе си.

# 192
  • Мнения: 6 196
Просто слагаш в графа "за временно ползване" докато излезе нещо по-добро, пък нека си тества колкото си иска. Е само дето не го приложих на практика като излезе по-доброто, ама тва са рисковете на тая игра.

# 193
  • Мнения: 14 939
Не схващам тънката мисъл да се цакате взаимно. Чак пък толкоз изпаднала, че да търпя просташки номерца за единия секс, не съм.

# 194
  • France
  • Мнения: 12 935
Обичам нещата да са честни. Имала съм гаджета "за временно ползване", но и двамата сме го знаели. Просто се радвахме на времето заедно. Не виждам смисъл да се лъжем. Това не е достойно.

Общи условия

Активация на акаунт