Как мъжете тестват жените в периода на ухажването?

  • 18 975
  • 207
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 518
Именно, подхожда се с измама, с цел постановка.
Хора, способни на подобни лъжи още от самото начало, директно бих задраскала за връзка. Такива тийн истории не ми се връзват с пораснал човек.

# 31
  • Мнения: 25 621
Как'Сийке, oт написаното от теб разбирам, че съм използвал неподходящ израз за да изразя желанието си да направя жената до мен и себе си щастливи от това, че сме заедно. Стори ми се много претенциозно да го кажа така и затова използвах "да ни е гот". Но изобщо не съм имал предвид под това голия секс. Той не ми е бил никога самоцел. Дори бих казал, че винаги за мен е било по-важно при секса да е задоволена партньорката ми, а не самият аз.  

Всъщност репликата ми беше в отговор на „всичките тези връзки през годините“. Не вярвам да имаш предвид бракове, деца и т.н., нали? Simple Smile
Ето, това имах предвид – едно е връзка тип гаджета, друго е сериозен партньор, с когото да градиш семейство, дом, да създаваш и отглеждаш деца. Критериите за избор са различни.

# 32
  • Мнения: 775
Всъщност репликата ми беше в отговор на „всичките тези връзки през годините“. Не вярвам да имаш предвид бракове, деца и т.н., нали? Simple Smile
Ето, това имах предвид – едно е връзка тип гаджета, друго е сериозен партньор, с когото да градиш семейство, дом, да създаваш и отглеждаш деца. Критериите за избор са различни.
Aми само 2 от тези връзки бяха бракове. Първият ми брак продължи 12 г., последните 2 от които беше чисто фиктивен. Вторият продължава и днес. От първия имам 2 деца, вече семейни, с които никога не съм прекъсвал контактите. От втория брак - 1, което тази пролет ще направи 13 г. и живее при мен. И двете връзки не съм започвал с цел брак. Което ще рече, че никакви тестове е нямало от моя страна.

# 33
  • Мнения: 12 473
Аз пък след толкова парения, ММ определено го скъсах от тестове.
Даже умишлено го провокирах и тн, за да му видя реакции, отношение и тн.
И ми стана жал по едно време и чак му се извиних и му обясних, че така разчиствам миналото..

# 34
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Как’Сийке, Номадски се оказа капацитет по темата май май... Какви гадженца, какви пет лева Grinning

# 35
  • Мнения: 775
Аз пък след толкова парения, ММ определено го скъсах от тестове.
Даже умишлено го провокирах и тн, за да му видя реакции, отношение и тн.
И ми стана жал по едно време и чак му се извиних и му обясних, че така разчиствам миналото..
В този ред на мисли, аз пък бих охарактеризирал моето тогавашно поведение като бунт срещу настоящето. Като противопоставяне на това, че редица по-възрастни от мен близки и роднини непрекъснато ми набиваха в главата как трябвало много внимателно да избирам, какво да избирам, как да избирам и т.н. Става дума за избор на бъдеща съпруга, естествено.
Ама аз винаги съм си падал малко бунтар. Wink

# 36
  • Мнения: 25 621
Aми само 2 от тези връзки бяха бракове...
...Което ще рече, че никакви тестове е нямало от моя страна.

Чакай сега. От всичките Х на брой връзки, само 2 са завършили с брак. Защо?
Или ти не си издържал „теста“ на жените, или те – твоите. Wink
Като под тест нямам предвид непременно умишлени провокации с цел отсрещната страна да си покаже дефектите,  макар че някои и такива правят, а просто да си отваряш очите, да си правиш изводите от определени действия и думи и да осъзнаваш с какъв човек се събираш.
Трето и четвърто, че хората се променят и по-късно може да следват изненади. Говорим за първоначалния подбор.

# 37
  • Мнения: 12 790
На мен ми се вижда логично това, което казва Номадски. Ако правилно го разбирам, към всяка връзка тръгва без предразсъдъци, пък ако стане - стане. Ако не стане, поне са се позабавлявали.

# 38
  • Мнения: 775
Чакай сега. От всичките Х на брой връзки, само 2 са завършили с брак. Защо?
Или ти не си издържал „теста“ на жените, или те – твоите. Wink
Мога да говоря само за себе си. Аз не съм тествал никого. За другата страна не мога да бъда категоричен за всички случаи, но приемам, че може в някой случай и да не съм издържал нечий тест. Вече споменах, че имам случай да ми бъде отказано дори започването на връзка, поради неотговаряне на определени критерии.

Изцяло категоричен съм, обаче, за връзките ми, които завършиха със брак. При тях и дума не може да става да е имало каквито и да е тестове с цел бъдещ брак. Защото с първата ми съпруга се познавахме съвсем отскоро и бегло. Та ние дори не бяхме правели секс преди годежа. А с втората ми съпруга започнахме връзка още докато бях женен за първата и имах вече 2 деца. А тя бе свободна и без какъвто и да е брак зад гърба си. Започвам сам да се смея сега, при мисълта, че е възможно тя да си е правела планове за женитба и да ме е тествала с тази цел. Още повече, при положение, че нейните близки бяха в ужас от ситуацията и бе под постоянен натиск да ме зареже. Решението ни за женитба дойде сума ти години след развода ми, от които последните  2 г. имахме съвместно съжителство без брак.

# 39
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Тестването си е тестване, а женитбата си е жинитба - нека да се уточним тук.
Тези приказки за "сляпата неделя" никак не са измишльотина по мое мнение.
Аз като узрях за женене, нито съм го питала нито разпитвала моят, взех го със всичките му кусури. Знаех че ще е той, все едно беше написано в светите книги.

# 40
  • Мнения: 215
Тестът трае няколко секунди: оглежда се силуета, формите, големи гърди на крехки рамене, с дълги и слаби крака, тънко кръстче на заоблено дупе е идеалния вариант. По възможност без джуки. И така първия тест е издържан. Следва да се разменят няколко думи за да се уверим, че не е психо, или с просташко поведение. След което е минала теста. Има и мъже тип "джендър", духовно извисени, за които е важно какво работи и колко пари изкарва, има ли жилище където да го прибере. А подробности като височина, килограми и т.н. не са важни, защото гледат "вътрешната красота".

# 41
  • Мнения: 2 607
Прочетох само първите мнения, не цялата тема. Въпреки това, да споделя мнение: ако има някакво тестване, то според мен се случва съвсем естествено, когато една жена си знае цената, знае какво иска и още в началото на една връзка му го казва диектно или му го показва ясно. И тук е естествения ,,тест" дали той е съгласен на тези нейни критерии, цели, ниво и т.н. Примено аз още в началото на връзката бях много честна и за моите странности, че ми е важно да уча 6 дни седмично за изпитите си (като се запознахме бях в университета и нямах много време) и че мога да се виждам с него не всеки ден. Казах му как си прдставям живота ми, какво ми е важно в живота, не съм го лъгала, за да му се харесам нито веднъж. Химията си върши работата сама, а искреността е най-добрия тест дали двама си пасват или не. Той също беше честен с мен. До ден днешен директността и откритостта са в основата на връзката ни, женени сме.

Иначе и аз познавам една жена, която не искам да наричам силиконка, но тя наистина е със силикон навсякъде и в началото дори склоних да не я подценявам заради външността й (много фейк). Обаче в течение на времето като ми ги разправяше как се държи с гаджето си (който логично е милионер!) и на какви фалшиви тестове го подлага, установих, че първата ми реакция е била вярна. Тя е проста, приоритетите си ги е сложила в една фасада и това е отражение на вътрешността й. Когато си празен вътрешно, правиш такива безсмислени тестчета, като например да й купел това, онова, да направел това или онова за нея, тя да не му пишела, за да е ловец абе измишлъотини.

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 14:19 от snowwhite12

# 42
  • Мнения: 246
Мъжете,които тестват жените, са толкова малък брой,че не виждам какъв е смисъла на така зададената тема.Иначе мога да ти отговоря,че за мен е важно  на първата среща..жената да прояви желание да си плати нейната част от сметката ако сме на заведение.Да е облечена семпло,а не предизвикателно.Да не излиза и с други мъже,докато излиза с мен/повечето жени го правят/Не че повечето мъже разбират,но това е друга тема.Да има хобита и интереси,различни от пиенето на кафе с приятелки,ходене по молове и козметични салони.Да си личи,че е чела достатъчно книги и да може да говори на различни теми.Да спортува или да се грижи за фигурата си по друг начин.И най важното-да е добър човек душевно,което също се разбира сравнително лесно след няколко срещи.
И след като описах идеалната жена /за мен/...ще отбележа,че един приятел ми заяви преди години,че такова нещо не съществува:).

# 43
  • Мнения: 901
Има такова "нещо", но това нещо не се занимава с такива като теб. Поне на първа среща е хубаво да почерпиш момичето, а не да чакаш да си плати половината. По-добре направо тя да те черпи. Да не се минеш. Wink

# 44
  • Мнения: 2 607
Аз съм на мнението на Рико. Освен това го разбирам, моят мъж е с неговото виждане. Важно е една жена да предложи да плати и да няма проблеми да го направи, не дали накрая наистина той ще я остави. Аз от 17 годишна, т.е. от както излизам по срещи с мъже, винаги ама винаги съм си вадила портмонето и някои от тях са ме оставяли да си платя, други не. Нямало е никакво значение за мен дали аз ще си платя кафето или не. :Д

Брат ми ми разказва редовно колко е отвратен от някакви гърли, които дори не се ,,бръкват", стоят и чакат на готово сякаш е много ясно, че мъжът ще плати... Grinning И е още по-трагично, когато момичетата го правят, защото знаят, че мъжът е заможен. Една жена според мен показва класа, като поне предлага тя да си плати...

Общи условия

Активация на акаунт