Одеалце или спално чувалче вечер?

  • 2 073
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
ако ти поzволява пъхай в 4увала  Mr. Green
Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 3 042
Злати миналата зима си спеше в чувалче. Спа си в него до 1г 6-7м докато се стопли времето.

# 17
  • Мнения: 434
Аз имам чувалче без ръкави как да го облека за да го сложа с обикновена пижама ли

# 18
  • Мнения: 3 932

Тъй,тъй, в чувала...ние бяхме на тази практика до към 20-я месец, севга естествено и дума не може да става за това  Whistling

# 19
  • Мнения: 3 932
Аз имам чувалче без ръкави как да го облека за да го сложа с обикновена пижама ли

Преценявай, според това на каква температура спите...ние я карахме с обикновена пижамка, все пак ръцете е нормално да са отвити при сън.

# 20
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Лично аз купих преди седмица чувалче и ще го пробвам да спи в него , нищо че сме вече над годинка. Много се отвива и шава и за мен това е единственото решение. Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мишо тази нощ за първи път в живота си спа в чувалче/тсм-ско/ и нямаше проблеми. Взех го, защото иначе спи задължително отвит.

# 22
  • Мнения: 3 336
Чудя се дали да купя спално чувалче за дъщеря ми тази зима. Като беше по-малка спеше в такова и бях много доволна, защото иначе се въртеше и отвиваше. Сега обаче сме на почти 10 м. и се чудя дали е подходящо, защото вече се изправя в кошарата и прави крачки още щом се събуди. Дали няма да се спъва и да и пречи. Моля мамите с по-големи бебета да споделят как е при тях. Благодаря!

И моите стават сутрин прави и се разхождат в кревата, но спят с чувалчета. Сутрин като ги чуя, че са се събудили им махам чувалите и сменям нощните памперси. Никакви проблеми Peace Е, малко надават вой повече сутрин, защото не могат да се придвижват добре но пък спя спокойно и не ги завивам през 10 минути. А моите са големи пумпали. Crazy

# 23
  • Мнения: 1 877
Вече сме на 3 и от 2-месечен спи в чувалчета,според сезона.През зимата сме с чувалче с ръкави,но те се намират трудно-аз си ги купувам от Изберете българското от една пловдивска фирма Steda

# 24
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Спален чувал-това е решението за мен.Не ставам посред нощ да проверявам или завивам.Когато е изпран направо пощръклявам да ставам и да загъвам.Много шава докато спи и чувала е единственото решение за мен.Онзи ден купих и зимен.

# 25
  • Мнения: 1 878
Ние не го одобрихме - чустваше се като вързан и просто задължен да се измъкне или така да се овърти и оплете, че ........................... ooooh! накрая се предадох и го обявих въпросния чувал  Mr. Green за най-неизползваната бебешка джаджа  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 117
В началото одеалце. Като започна да се върти - спално чувалче.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 298
Тъй като моята дъщеря не знае какво е да спи без чувал, не протестира, а като й се приспи отива при леглото и започва "чуа, чуа (което ще рече "чувал"), нана,нана".
И се е усъвършенствала в ходенето с чувал - не само в леглото си се разхожда с него, но и из целия апартамент, оттам и излезе прякора "нинджа". Сега се учи сама да си сваля чувалчетата като се събуди, за да не се тътри с тях.
А ние с таткото през нощта не се занимаваме да ставаме и непрекъснато да проверяваме дали е отвита.     

# 28
  • Мнения: 3 611
Не се притеснявай, ще се научи да се иzмъква беzпроблемно от чувалчето, че и да се раzхожда с него.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
И на двамата слагам чувалчета защото иначе са постоянно отвити.

Общи условия

Активация на акаунт