Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 38

  • 68 271
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 12 993
Ами много финни, сега ги няма, но не знам дали така ще си остане. Страх ме е да се хваля още, нека завърша курса и да мине малко време, тогава ще мога да кажа и за петната и за бръчиците, дали са трайнк повлияни.
Защото на мен и от Вивата ми се махнаха и при първото слънце пак цъфнаха, въпреки целогодишната слънцезащита. Та да не бързам този път със заключеният. Сега кожата ми е много свежа и хубава.

# 241
  • Мнения: 92
Мили дами, какво означава 1 единица ботокс? На колко мл съответства? Вчера ми поставиха 20 единици Neuronox в гневната бръчка. Не можах да видя колко мл беше спринцовката, а ми е интересно какво представлява...течна субстанция ли е във флакона или на прах и разтваря ли се с нещо друго? Видя ми се около 0,7-0,8 мл в спринцовката, но може и да бъркам, възможно ли е?

# 242
  • Мнения: 22 963
То май всяка фирма са и различни единицитекато количество

# 243
  • Мнения: 92
Извинете ме, че задавам толкова въпроси, но съм нова в тазии сфера и имам нужда от информация и съвети...
А има ли сред вас дами с Хашимото, които си слагат филъри ХК и прилагат терапия с ботулинов токсин и ако да, имате ли някакви странични реакции след корекциите?
Вчера след ботокса ме болят цяла нощ глава, може би е нормално, чувала съм. Но днес се вкарах в друг филм, детето ми има признаци на вирусно разболяване. Ако ме зарази и трябва да пия АБ, това много ли е опасно? Ако се наложи прием на АБ преди да минат 2 седмици от инжекциите?

# 244
  • София
  • Мнения: 64
Мили дами, какво означава 1 единица ботокс? На колко мл съответства? Вчера ми поставиха 20 единици Neuronox в гневната бръчка. Не можах да видя колко мл беше спринцовката, а ми е интересно какво представлява...течна субстанция ли е във флакона или на прах и разтваря ли се с нещо друго? Видя ми се около 0,7-0,8 мл в спринцовката, но може и да бъркам, възможно ли е?
Ботокса (ботулиновия токсин) се доставя във флакон под формата на бял прах, който е съвсем малко на дъното на флакона и се разрежда с натриев хлорид в зависимост дали е от 50 или 100 единици - до толкова мл. Препоръчва се да се изразходи веднага след разреждането.
Щом само на гневна са ти поставени 20 единици, би трябвало това да отговаря на 20 мл.
Някъде броят за една единица 1 убождане, където нормално се инжектира 4 мл. и затова често се получават недоразумения какво количество е инжектирано.

Колкото до другия ти въпрос, производителят не споменава нищо противопоказно за хашимото. Не се препоръчва едновременната употреба  с аминогликозидни антибиотици или такива, които взаимодействат с нервно мускулното предаване, защото може да се засили действието на токсина.

# 245
  • Мнения: 5 708
Здравейте момичета, имам много пигментни петна по лицето, посетих дерматолог и ми предложи IPL процедура за премахване, като ми каза, че една процедура няма да бъде достатъчна, след първата щели да избледнеят и ще е необходимо около 3 процедури. Някоя от вас има ли опит изобщо с тази процедура, за да знам какво да очаквам. Ще направя и консултация с д-р Стоилова в Дермавист Пловдив.
Аз съм си правила  IPL процедури 4 пъти. Петната се изчистват времено и после пак се появяват.
 СО2 пък ме е страх да правя, че моята кожа е много тънка и без подкожна мазнина.
Какви ли не кремове съм ползвала, не става, така ще си стоя с пигментните петната май.
Не знам какво друго да правя за тяхното премахване.

# 246
  • Мнения: 487
Мили дами, какво означава 1 единица ботокс? На колко мл съответства? Вчера ми поставиха 20 единици Neuronox в гневната бръчка. Не можах да видя колко мл беше спринцовката, а ми е интересно какво представлява...течна субстанция ли е във флакона или на прах и разтваря ли се с нещо друго? Видя ми се около 0,7-0,8 мл в спринцовката, но може и да бъркам, възможно ли е?
Ботокса (ботулиновия токсин) се доставя във флакон под формата на бял прах, който е съвсем малко на дъното на флакона и се разрежда с натриев хлорид в зависимост дали е от 50 или 100 единици - до толкова мл. Препоръчва се да се изразходи веднага след разреждането.
Щом само на гневна са ти поставени 20 единици, би трябвало това да отговаря на 20 мл.
Някъде броят за една единица 1 убождане, където нормално се инжектира 4 мл. и затова често се получават недоразумения какво количество е инжектирано.

Колкото до другия ти въпрос, производителят не споменава нищо противопоказно за хашимото. Не се препоръчва едновременната употреба  с аминогликозидни антибиотици или такива, които взаимодействат с нервно мускулното предаване, защото може да се засили действието на токсина.
Нещо ми се струва бъркате мерната единица.20 мл в гневна...

# 247
  • Мнения: 92

Нещо ми се струва бъркате мерната единица.20 мл в гневна...
[/quote]
И на мен ми се стори, че беше пълна 2/3 от спринцовка, но малка, може би от 1 мл, такива каквито се използват за ферманите филъри...Целият флакон съдържа 50U. Някъде бях чела, но за друга марка, че 4 единици са 0.1 мл...нещо такова

# 248
  • Варна
  • Мнения: 3 060
Не помня скоро да сме обсъждали тук HIFU/Хайфу/. Та..има ли някой който е пробвал за двойна брадичка този метод и има добър резултат?

# 249
  • Мнения: 96
Може ли да ме посъветвате между др А. Милева и др Г. Манолова, на коя да се доверя (за цялостна оценка и нужди за грижа за кожата)

# 250
  • Мнения: 22 963
Може ли да ме посъветвате между др А. Милева и др Г. Манолова, на коя да се доверя (за цялостна оценка и нужди за грижа за кожата)
Манолова, нещо Милева като й гледам творенията на снимки, хич не ми харесва.Но е субективно все пак.

# 251
  • София
  • Мнения: 64
Нещо ми се струва бъркате мерната единица.20 мл в гневна...
Да, грешката е моя - 0,2 мл.
И това ако е Вистабел, защото френския мисля, че се слагаше по-голямо количество.


ngh, не мога да отговоря на личното ти събщение, защото пощата ти е пълна.

# 252
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
За хайфу нямаше добри отзиви. Стопява мазнините, за слаби лица не е ок,такъв спомен имам.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 3 060
Да, но за мазнини в двойна брадичка в такъв случай няма ли да е добре? Това за слабите лица го помня, да.

# 254
  • Мнения: 42
Някои ползвал ли е услугите на клиника Дерма Акт? Бихте ли препоръчали добра клиника в София за поставяне на филъри.

Общи условия

Активация на акаунт