Парфюмни размисли и страсти - 255

  • 48 090
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 231
Благодаря за новата тема! И аз нямам интерес към новоизлезли парфюми, всичко ми звучи скучно, компотено или цветно, без особена тръпка. Миналата година чаках Шалимар Филтре, но май така и не го заредиха, преди да затворят моловете. Него ще ми е интересно да пробвам.
Учудвам се, като казвате за пробването с маска, аз с моята си усещам всякакви миризми. Не ми е проблем изобщо да пробвам парфюми.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Densi,благодаря за новата тема и труда Simple Smile
Не съм гледала какво ново се задава ! Но пък имам две нови придобивки от тази сутрин по случай РД ми-
Днес ли имаш рожден ден? Бъди здрава, заобиколена от любими хора, и парфюмно и всякак задоволена!! 🎁🤗

# 62
  • Мнения: 432
Нищо не ме е вълнувало отдавна. От миналата година, като че ли са на мода аромати с рози, а аз изобщо не харесвам роза на мен 🙃 Исках да взема Mancera Red tobacco, но докато се чудех преди месец му вдигнаха цената и ще си дебна 🙂Бих пробвала и някой интересен Montale.

# 63
  • Мнения: 232
Новата ми придобивка:smile:

Поръчан абсолютно на сляпо.
Не знам дали дяволът носи Прада,но жена му определено трябва да носи Le Lion:smile:
Въобще не го виждам на мъж.
Компилация от Коромандел,Руската кожа и малко от Шалимар.
Ако трябва да го опиша само с една дума-класа.
След този парфюм въобще нямам намерение да тествам ново излезли парфюми ,и не знам кой си пореден фланкер на нещо си.

# 64
  • Мнения: 31 244
Нямам търпение да го пробвам след два дни.♥
Честит!
Честит рожден ден, Ре! Здрава и щастлива!

# 65
# 66
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 156
Като стана дума за Byredo на предната страница се сетих - наскоро гледах в Ютюб поредицата на Воуг In the bag, Виктория Бекъм имаше в чантата си травъл сайз Byredo Blanche. Нищо не знаех за Byredo, тук ги има по големите магазини но никога не съм се интересувала преди, бранда не ми импонира особено.

Хелън Мирън пък имаше в чантата си малък Aquaflor Firenze Meltemi  - друга ниш компания от Флоренция.

Признавам си за пръв път ми стана любопитно да пробвам нещо различно от обичайните марки които познавам. Констатирах с изненада че недоверието ми към някои ниш марки като че ли неусетно се е постопило (поне към тези чиито имена са ми попадали от форума или различни места от нета и вече ми звучат донякъде познато) колкото да проявя любопитство да тествам.

Колко са ниш Byredo, Diptyque или Frederic Malle като се откриват свободно за тест по магазините и като са продадени на други собственици (ФМ е собственост на Ести Лаудер) е друг въпрос, единствено май нишова е цената (предполагам и се надявам и качеството).

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 05:46 от Athena

# 67
  • Мнения: 2 621
Вчера след работа минах през един маркет с парфюми и си спомних за серията Булгари сплендида. Попринцип от тази серия харесвам много Jasmine Noir и Magnolia sensuell, но сега виждам, че има и вариант тубероз мистик (tuberose mistique?). Последният е страхотен, направо не мога да го опиша, но от много пръскане и маска, а и понеже бързах, не можах да му се насладя напълно.
Има ли някой впечатления от серията като трайност, как се развива? На вас как ви се струват тези парфюми?

Според мен магнолията има нещо леко пудресто в нея, супер доза магнолия, леко букетен, но също улегнал и секси. Доста елегантен.

Тубероз мистик е много силен, има суха нотка в него, не е сладък в никакъв случай, усеща се и туберозата. Не знам дали има дървесни нотки в него, но според мен да, така го усещам. Тъмен парфюм, на когото не липсва свежест.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 08:43 от snowwhite12

# 68
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 156
Вчера след работа минах през един маркет с парфюми и си спомних за серията Булгари сплендида.
Тази серия е страхотна за мен, всичките парфюми в нея ми допадат много, много са стилни, изискани и елегантни. За моя нос са трайни да.

# 69
  • Мнения: 5 274
SOTD: Coco EDP...и денят ми започна страхотно!

# 70
  • Мнения: 2 231
Тази тубероза я бях пробвала още като излезе. В началото е доста сладка и дъвкова, мисля, че има сметана, после е повече цветна и май не беше никак трайна.

# 71
  • Мнения: 5 081
SOTD: Coco EDP...и денят ми започна страхотно!
А като си помисля, че можеше да е L'air de temps Hug
SOTD: Rôses Berberanza Lancome от мила съфорумка. Не е розов парфюм, но не ми пасва. Все пак ми прави поредния дъждовен ден доста по-приятен.

# 72
  • Мнения: 5 274
SOTD: Coco EDP...и денят ми започна страхотно!
А като си помисля, че можеше да е L'air de temps Hug
Или Magie Noire. Добре, че попитах в темата и се вслушах в съветите ви.

# 73
  • Мнения: 31 244
От тази серия на Булгари сега очакваме Пачули. Бил много елагантен.

# 74
  • sofia
  • Мнения: 132
SOTD: Fan di Fendi Extreme
толкова е тежкарски...за червено червило, много бижута, кожени ботуши, корпинена риза..ммм Simple Smile
ненатрапчив, не е тежък, кадифен.
имам и още нови неща, които предстои да понося преди да кажа дали ми харесват.
Si Lolita - отивам да го взема от Спиди...Laughing
Densi, благодаря за прекрасната рецензия за Kenso World Power - взех си го и много ми харесва, но май е за по-топло време.

Общи условия

Активация на акаунт