Парфюмни размисли и страсти - 255

  • 48 015
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
На мен 100мл в повечето случаи са ми много по  ред причини.  
И аз така. Ненавиждам големите шишета. Дори и цената да е неизгодна винаги предпочитам 30мл шише.
Изключение правя само за Alien и Mon варинтите (там има по две шишета Simple Smile )

# 736
  • Мнения: 31 191
Не е "сладък" в този смисъл обаче. Пробвай го на всяка цена, преди да купиш Simple Smile
Точно така въобще не е сладък.
Тази вечер ще има нова тема.

# 737
  • Мнения: 23
Ами за Mancera Jardin Exclusif какво мислите?

# 738
  • Мнения: 31 191
Потърси  с търсачката има много писано. Прилича доста на Ерба Пюра.
За всички Мансери има много инфо в тази тема, пускай на търсачката и ще излизат.

# 739
  • София
  • Мнения: 1 974
Носих преди 2 дни Precious Oud и събрах толкова комплименти в офиса, колкото изобщо не съм очаквал. Дори колежа от съседна стая, която рядко ме заговаря, направи доста възторжен коментар пред няколко колеги, докато се точехме по стълбите, което ме леко ме стресна и притесни, но наистина доста се хареса от хората около мен.

# 740
  • Мнения: 19 863
Имам много любимци от НР и нито един, който ми е неприятен, така че съм сигурна, че ще ми хареса.
Босилка, още ли ти е труден и неприятен Л'Абсолю? Аз го нося постоянно, с повод и без, той ми е любимец от цялата серия For Her,  и са ме питали много хора с какъв парфюм съм, бил секси, интересен, различен, женствен, запомнящ се. Явно прави впечатление, защото всичките ми близки знаят, че имам отклонение и винаги съм с парфюм и не коментират, освен ако не им е нещо силно дразнещо или много приятно.
И моето обкръжение като цяло не се интересуват изобщо от парфюми, но аз си имам традиция - дойде ли някой у дома на кафе и приказки, вадя и 10-ина парфюма и питам за тяхното мнение, интересно ми е какво мислят необременените с информация носове и много съм се смяла на разни определения.
Амарето, много ми хареса в началните разносвания, но последните няколко пъти ми докара главоболие, може и да съм прекалила с пръскането, а на дрехи трае с дни. Изкара ми една прашна пудра. Даже съм го пуснала в размените, но може би трябва да му дам още 1 шанс. Flowers Four Leaf Clover

# 741
  • Мнения: 1 003
Аз от доста време се колебая между Precious Oud и Crazy For Oud...

Първият съм го пробвала и много ми хареса, от втория нямам ни най-малка представа.

Но тъй като упорито се опитвам да подтисна консуматора в себе си, който ламти за още и още, и още парфюми, не съм купила нищо.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 974
Jollie - и аз съм така, особено с мансерите. Simple Smile Crazy for oud не го познавам, но ако го купя - ще пиша.

Ами за Mancera Jardin Exclusif какво мислите?
Мисля само хубави неща - много секси, кремав и цветен Animal Heart Eyes Cat

# 743
  • Мнения: 31 191
О не, не го купувайте Crazy For Oud, за мен той е много разводнен и лек. Много се разочаровах като го пробвах, въпреки, че Ковачева го беше описвала и знах точно какво да очаквам..

# 744
  • Мнения: 6 930
Да аз. Обичам го, тъмен, гъст, омаен с нотки на тирамису и други хубави неща. Не е изразено дамски обаче и е абсолютно неподходящ за покупка насляпо.



Харесвам тежки, сладки и натрапващи са аромати..мисля че ще ми хареса

Погледни  също Gold incense и Gold prestigium. И трите ги взех насляпо след консултации тук и съм много, много доволна, само Precious Oud ме предаде 😀. Сладост има и при двата, в Incense повече ❤️

# 745
  • Мнения: 7 573
Ами за Mancera Jardin Exclusif какво мислите?
Беше ми фаворит за лятото , скоро го сложих и се разви добре и в студа. Преди мен са написали и моето мнение-цветен, секси, носи ми много весело настроение.

# 746
  • Мнения: 31 191
По ваше желание
Новата тема
https://www.bg-mamma.com/?topic=1298532.new#new

Общи условия

Активация на акаунт