Парфюмни размисли и страсти - 255

  • 47 981
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31 157
Densi, вчера бях с L'instant в снега. Наистина много красиво му влияе!
Дори си го усещах постоянно, докато вървях.
Даа, снегът го облагородява отлично и става приказка в студено време навън.

# 721
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Чета повечко и си водя записи с искани неща, и си мисля как добре живеех без тази мания и страст, но вече е късно Laughing. Та имам едни такива мисли, как процедирате ако искате някой парфюм, но 100 мл са основно които се предлагат, а сте заринати.  Но пък го искате, но пък  Ви е много. 10 мл - не са опция мн мн Smile Или от къде и как се снабдявате с евентуални отливки или разделяне с приятели. Такива терзания са ме тръшнали Rolling Eyes Laughing

# 722
  • Мнения: 31 157
Купувам си го в такива милилитри, в които се предлага, ако много го искам и не търпи отлагане, въпреки, че такива няма почти. Отливки не харесвам, те са нетрайни и се развалят бързо, освен това променят парфюма. Не разделям от много години парфюми с никого.
Не обичам да давам проби, отливки и количества, защото влиза въздух, разваля се пръскалото и после имам проблеми, а не желая такива с парфюмите, защото са ми ценни, щом съм решила да ги купя и са се задържали в колекцията ми.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 14:55 от densi

# 723
  • Мнения: 2 816
Чета повечко и си водя записи с искани неща, и си мисля как добре живеех без тази мания и страст, но вече е късно Laughing. Та имам едни такива мисли, как процедирате ако искате някой парфюм, но 100 мл са основно които се предлагат, а сте заринати.  Но пък го искате, но пък  Ви е много. 10 мл - не са опция мн мн Smile Или от къде и как се снабдявате с евентуални отливки или разделяне с приятели. Такива терзания са ме тръшнали Rolling Eyes Laughing
Отиваш в съседната тема за размени и викаш силно какво ти трябва и какво би придложила в замяна. Wink
Скрит текст:
Темата е "Размяна на парфюми".
Аз не съм фен на отливки и даже не знам как да направя, но има парфюми, които искам да разнося и няма смисъл от цяла бутилка.
Друга опция е ОЛХ, има много свестни момичета продаващи отливки, от опит знам и съм доволна.

# 724
  • Мнения: 23
Здравейте! Някой използвам ли е и какво ви е мнението за Precious Oud Mancera? Simple Smile

# 725
  • Мнения: 31 157
Да аз. Обичам го, тъмен, гъст, омаен с нотки на тирамису и други хубави неща. Не е изразено дамски обаче и е абсолютно неподходящ за покупка насляпо.

# 726
  • Мнения: 2 601
Аэ винаги си купувам 100 мл и по-скоро ми се е случвало да няма 100 или най-голямата бутилка, тогава чакам докато намеря. Не обичам 30 и 50 мл, эащото са по-скъпи на мл и не мога да си го простя, ако се пристрастя към парфюма и съм се прецакала с малка опаковка, много рядко купувам 30, ако наистина имам големи съмнения. Обаче аэ почти нищо не купувам на сляпо, да кажем направо нищо. Винаги пробвам в магаэин по сто пъти и си купувам само това, което ме е държало поне седмица нервна. Също така энам, че примерно ла ви е бел л'еклат (иэвинете проиэношението, не съм добра по френски както раэбрахме) всяка година го искам преэ октомври и ноември и эаради това голямото шише ще ме държи няколко сеэона. Шанел Шанс Eau Vive също винаги ми е в арсенала по 150 мл дори, както и някой Нарцисо и т.н. Един вид баэови храни эа сетивата, а раэни специалитети купувам само при влюбване до уши и само ако и те са кандидати эа постоянния ми харем, тъй де дрешник эа аурата. Като сбъркам, ядосвам се няколко седмици, подарявам парфюма и продължавам напред. Ако живеех в България, бих участвала в раэмените.

# 727
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз винаги купувам стотици, че лесно ги хабя. Пръскам си се за здраве Joy

# 728
  • Мнения: 2 961
Аз винаги купувам стотици, че лесно ги хабя. Пръскам си се за здраве Joy
Това много ми хареса, пръскам си се за здраве Smiley Smiley Smiley .....и аз така-пръскам си се за здраве

# 729
  • Мнения: 5 080
На мен 100мл в повечето случаи са ми много по  ред причини. Затова вече или търся покупка на остатъци в шише от частни лица в които имам доверие, или карам на отливки. Денси вероятно е права за всичко относно отливките и отливането, но аз не съм колекционер и малко парфюми държа с година(и) - към момента само Sensuous noir EL, Coromandel EDT и 3 мл Fille en aiguille SL. EL си го пазех като очите и презапасих, а когато го извадих тази есен вече не ми носеще същото щастие и го подарих.

# 730
  • София
  • Мнения: 859
Винаги купувам големи опаковки и каквото сметна, че ми е в повече, го продавам на отливки в олх. Напоследък си взимам малки отливки (2 мл), за да разнося аромата и да съм сигурна достатъчно ли го искам. Има много свестни хора, но за съжаление има много видни ментета.
Днес съм се поляла стибилно с Нарцизо Абсолю - нежна приказка

# 731
  • Мнения: 6 930
Да аз. Обичам го, тъмен, гъст, омаен с нотки на тирамису и други хубави неща. Не е изразено дамски обаче и е абсолютно неподходящ за покупка насляпо.

Ух, аз хич не се разбрах с Precious Oud. Много исках тирамису и алкохол, ама няма при мен 😢. Излиза ми една непоносима (за мен) нотка, която много ме мъчи. Същата я усещам и в Mirsaal with love Afnan , а не мога да разбера кое е това нещо. В Mirsaal e 5 пъти по-силна даже.
Не е за на сляпо, подкрепям!

# 732
  • Мнения: 467
Купувам по 50 мл обикновено, повечето не са в концентрация, с която мога да понеса да се пръскам обилно за здраве и против уроки, макар че ми е много приятно самото действие, от Враца съм. Само невинен цитрус мога да изпръскам така от воле. Ако няма по-малко от сто и съм сигурна, че искам да го притежавам купувам 100, не обичам отливки и преливки по изредените от Денси причини; освен това за мен и естетическото удоволствие от флакона и кутията даже е важно. С удоволствие съм купувала и остатъци в оригинални бутилки от дами в размените, като цяло са били точни и коректни.
Но и аз се чудех тези дни-къде в Бг се продават и купуват втора ръка парфюми? Не винаги има съвпадение в размените, в олх мнооого ментета се въртят, не познавам коректните потребители там изобщо. Ако е много офф-топик темата, моля пишете на лични.

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 15:53 от amareto

# 733
  • Мнения: 23
Да аз. Обичам го, тъмен, гъст, омаен с нотки на тирамису и други хубави неща. Не е изразено дамски обаче и е абсолютно неподходящ за покупка насляпо.



Харесвам тежки, сладки и натрапващи са аромати..мисля че ще ми хареса

# 734
  • София
  • Мнения: 17 775
Не е "сладък" в този смисъл обаче. Пробвай го на всяка цена, преди да купиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт